Pekyakinda.Net

Bugün siz değerli okuyucularıma Pekyakinda.net sayfasından bahsetmek istiyorum. Pekyakinda.net adresinde vizyona girecek tüm fragmanlar yer alıyor. Karmaşık simema portallarından sıkıldıysanız bu siteyi takip edebilirsiniz. Yakın zamanda vizyona girecek olan filmler hakkında bilgi ve fragman yayını yapmakta. Bununla birlikte vizyondaki ve geçmişte vizyona girmiş filmlerin fragmanlarını ve detaylarını görebilmektesiniz.

Siteye üye olarak çeşitli imkanlardan da faydalanabilmektesiniz. İzlediğiniz fragmanları kayıt altında tutabilir, film hakkındaki görüşlerinizi yazabilirsiniz. Pekyakinda.net dilerseniz fragmanları HD kalitesiyle izleme imkanıda sunabilmekte. Sinemaya gitmeden önce uğramanız gereken bir durak…

http://www.pekyakinda.net

“Pekyakinda.Net” üzerine 3 yorum

 1. gercekten cok guzel bır sıteee herkesn sık kullanılanlar kısmında olması gerekn bır sıte saygılar

  Yanıtla
 2. Site sahibinin bu yazıyı okuyacağını umarak 1-2 eleştiri yapmak isterim açıkçası.

  1) WordPress kullanılmaması sitenin ileride yaşayacağı olası sorunlarla karşılaşmaması açısından iyi bir seçim olmuş.

  2) Üyeliğe dayalı sistemler bana hep soğuk gelmiştir.Üye olanlarla olmayanlar arasındaki ayrıcalıkları kaldırmanız daha çok ziyaretçi kazandıracaktır diye düşünüyorum ya da daha az ziyaretçi kaybettirecektir.

  3) Fikir açısından pek özgün bulmadığımı söyleyebilirim , fragman yayınlayan birçok site mevcut.Bunların arasından sıyrılacağınızı da umduğumu söylemeden geçmeyeyim.Yayın hayatınızda başarılar diliyorum.

  Yanıtla

Yorum yapın