Prestij Spor Kulübü Kick Boxing

kick_boxTanıtım: Kick Box sporu farklı teknikleri içinde barındıran bir savunma sporudur. İki farklı spor dalı olan Karete ve Thai’nin bir araya gelmesinden oluşan bu savunma sporu, güce ve tekniğe dayalıdır. Kick Box, diğer spor türlerine göre daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar.

Kick Box, tekme, dirsek, diz ve yumruk kullanmayı içeren bir spor dalı olduğu için mutlaka eldiven, kask ve dişlik gibi koruma malzemeleri kullanılması gerekir.

Bu sporda uzmanlaşmak veya bu spora başlamak isteyenler için iyi bir kondisyona sahip olmak gerekiyor. Elbette ki işi ehlinden öğrenmek ve eğitmenlerin her söylediklerini dikkate almak lazım. Hatta eğitmenlerin sözlerine harfiyen uymak gerekir.

Tekme, yumruk, diz ve dirsek darbeleri zaman içerisinde öğrenciye eğitmenler tarafından öğretilir. Hele ki bu sporu yaparken gardını hangi durumlarda nasıl alması gerektiği anlatılır.

Kick-Boks’un sadece saldırı sporu olmadığının da her zaman hatırlatılması gerekir.

Prestij Spor Kulübü ise, tam bu noktada sizlere iyi bir eğitim sağlayabilir. Kick Boxing’de uzakdoğu sporları uzmanı Doğan Başa nezaretinde Thai, Kick Boxing grup dersleri veriliyor. Başlangıç seviyesinden tutun da çocuk, genç, büyük, öğrenci, çalışan gibi her kesimde herkese özel ders imkanı da sunuluyor.

Aikido, Judo, Martiel Mixsed, Muay Thai, Kick Box-Self Defence öğrenmek isteyen herkese açık bir spor kulübü olan Prestij Spor Kulübü‘nden bilgi alabilirsiniz.

Adres: Üsküdar Selimiye, Çiçekçi semti, Sirkecioğlu Pasajı İçi.
Tel: 05425939381
E-mail: [email protected]
Web: www.samuraibasa.com

“Prestij Spor Kulübü Kick Boxing” üzerine bir yorum

  1. Prestige spor kulübü üyesi olarak hocamın engin deneyimini belirtmek istiyorum Kendisi birçok alanda uzmanlaşmuış ileri derece de teknik ileri derece de spor kültürü edinmiş, bu anlamda Prestige spor kulübünün ve bizzati Doğan Başanın sizler için önemli bir fırsat olacağını düşünüyorum Fırsatları güzel değerlendirmeniz dileğiyle…

    Cevapla

Yorum yapın