Huawei Ascend G7

Huawei_G7Bülten; Huawei’nin yeni akıllı telefonu G7’de yer alan Huawei’ye özgü Emotion UI arayüzü, özelleştirilebilir temaları sayesinde ruh halinizi telefonunuza yansıtıyor. Akıllı telefonunuzdan daha çok keyif almanızı sağlayan Emotion UI, arka planda yer alan görselden ana ekrandaki simgelere kadar telefonunuzu benzersiz bir şekilde özelleştirmenize olanak sağlıyor.

Dünyanın önde gelen bilgi ve iletişim teknolojileri çözüm sağlayıcısı Huawei, yeni nesil akıllı telefonlarında yer alan Emotion UI arayüzüyle benzersiz bir kullanıcı deneyimi ve zengin kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Kullanıcıyı karmaşadan uzak tutarak en çok ihtiyaç duyulan fonksiyonları öne çıkaran Emotion UI, Huawei tarafından sunulan yüzlerce ücretsiz tema sayesinde telefonunuzu dilediğiniz gibi özelleştirmenize olanak sağlıyor. Sporun coşkusundan baharın heyecanına, profesyonel yaşamın ciddiyetinden seyahatin gizemine hissettiğiniz her duygu, bir tıkla akıllı telefonunuzun karakterine yansıyor.

İleri seviye kullanıcı deneyimi

Huawei G7, Huawei’ye özgü arayüz tasarımı EmotionUI 3.0 ile akıllı telefon kavramına yeni bir vizyon getiriyor. G7’nin tüm özelliklerinden faydalanmayı kolaylaştırmak üzere tasarlanan EmotionUI 3.0, akıllı telefonundan daha fazla keyif almak isteyen herkesin beklentilerini karşılayacak yepyeni olanaklar sunuyor.

Eşsiz metalik görünüm

Huawei G7’nin nano döküm teknolojileriyle tek parça olarak üretilen metalik gövdesi, benzersiz bir sağlamlığa ve görünüme sahip. 7,6 milimetre 165 gram ağırlığı ile incelik ve zarafeti, kusursuz ve güçlü tasarım ile birlikte sunuyor. Yüksek kalite algısını kullanıcısına ilk dokunuştan itibaren hissettiren Huawei G7, dengeli yapısı sayesinde tek elle rahatça kullanılabiliyor.

Geniş ekran, mükemmel fotoğraflar

5,5 inçlik HD çözünürlüğündeki ekranı, 4G LTE Cat4 bağlantı yeteneği ve 13 megapiksellik arka kamerası ile iş ve eğlence Huawei G7’de bir araya geliyor.

Huawei Ascend G7’nin 28 milimetrelik geniş açı BSI lensle donatılmış 13 megapiksel arka kamera ve 88 derecelik çekim açısıyla 5 megapiksel ön kamera ile hayatın her anına dair mükemmel fotoğraflar yakalamak kolaylaşıyor. Kameranın diğer öne çıkan hızlı çekim fonsiyonları, ses azaltma tuşuna iki kez basıldığında aktif olan anında çekim özelliği, elle odak ayarı ve bağımsız ışık ölçümü gibi özellikler de fotoğraf deneyimini farklı bir noktaya getiriyor.

Uzun ömürlü batarya

Akıllı telefonlar arasında farklı özellikleri ile dikkat çeken Huawei G7, uzun ömürlü bataryası ile de kullanıcı dostu olduğunu gösteriyor. Qualcomm’un 4 çekirdekli güçlü 1.2 GHz 64 bit işlemcisi ve 3.000 miliamperlik lityum polimer bataryayla donatılmış olan Huawei G7’nin bataryası, normal kullanımda 2 günden, yoğun kullanımda 1 günden fazla güç sağlıyor. Ultra Power Saving özelliği ile gereksiz uygulama ve özellikleri kapatarak pil gücünü en alt seviyeye indiriyor. Böylece şarj azalsa bile telefonu kullanmayı mümkün kılıyor.

999 TL’ten başlayan fiyatlarla

Dünyadaki tüm GSM altyapılarıyla uyumlu olan ve kendi sınıfında ideal fonksiyon ve kullanışlılığı bir araya getiren Huawei Ascend G7, 999 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yorum yapın