R10.Net Blog Beta Olarak Yayına Açıldı

Bugün sizlere R10.Net blogundan bahsetmek istiyorum. Uzun süredir R10 üyeleri tarafından beklenen R10 portal projesinin ilk adımlarından biri Blog.R10.Net beta olarak kullanıma sunuldu.

Beta olarak açılan R10.Net blogu üzerinde, site araçları ve kariyer sayfalarının aktif edilmesi planlanıyor. R10.Net hepimizin bildiği gibi Webmaster dünyasına hitap eden bir forum olarak uzun süredir yayın hayatına devam ediyor. Şimdilerde ise R10 portalı oluşturulmaya başlandı.

Artık sektördeki son teknolojiler, gelişmeler ve faydalı makaleler, Blog.R10.Net üzerinden yayınlanmaya başlanacak.  Bunun yanı sıra, site analizleri ve Türk İnternet sektörüne yön veren isimlerle blog röportajları yapılması planlanıyor. Elbette ki yenilikler ve gelişmeler bunlarla kalmayacak. Blogdan sonra portalın diğer ayakları tek tek aktif edildikçe yenilikler R10.Net üyelerine sunulmaya devam edilecek.

R10.Net üzerinde yönetim kadrosu yenilenmişti. Yeni kadronun daha aktif bir rol alması planlıyor. Yeni yönetime başarılar ve blog.r10.net hepimize faydalı olmasını diliyorum.

Yorum yapın