Realtek High Definition Audio Sürücüsü

Biraz önce Packard Bell bir dizüstü elime geldi.  Cihazın ses sürücülerini arkadaşlar aramış bulamamışlar.  Her ne hikmetse cihazın altında Model numarası yazan etikette bir şekilde yok.  Artık yırtılmış mı bilmem ama biraz kastırdığını itiraf etmeliyim.  Neyse gelelim konumuza everest ile baktığımda Realtek Hight Defination ses kartına sahip olduğunu gördüm.  Realtek internet sayfasında (bazen ftp leri çok yavaş olabiliyor sabretmek lazım)  sürücüyü bulabilirsiniz.

Realtek High Definition Audio Card Sürücüsü

Windows XP, Vista ve Windows 7 için bu sürücüyü kullanabilirsiniz.  Açılan sayfada “Accept” kutusunu işaretledikten sonra “Next” yaparak devam ediyoruz.  Açılan sayfada Linux, Vista, XP ve Windows 7 sürücülerinden size uygun olanı tıklayıp indirebilirsiniz.

“Realtek High Definition Audio Sürücüsü” üzerine 2 yorum

  1. teşekkürler aynı sorunu yaşadık. Bir kaç gün sürdü updatelerden sonra sorun kendiliğinden çözüldü. Ayarlarda sorun vardı kurcalaya kurcalaya hallettik bu iyi oldu ama sağolun

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)