Reaper V 1.56

reaper.gif     Sizlere Yepyeni versiyonuyla REAPER den bahsedeceğim. REAPER nedir derseniz ?Kısaca Ses dosyalarını düzenleme editörü diyebiliriz. Düzenleme deyip geçmeyelim. Ses dosyalarının üzerine çeşitli efektler ekleyebilirsiniz. Ayrıca ses giriş ve çıkış bölümlerini ayırabilir ekleme düzenleme yapabilirsiniz. Bilgisayarınıza bağlayacağınız bir müzik aletinden çıkan sesleri ekleyebilir yada çeşitli müzik aletlerinin efektlerini düzenlediğiniz ses dosyasına ekleme yapabilirsiniz.  Kullanım açısından gayet kolay tasarlanmış ister bu konuda profesyonel olun isterseniz de amatör hiç fark etmez tam size göre bir ses editörü. Bu ses editöründe özelliklede ses tonunu ayarlama dan tutunda ses ve nota aralıklarına farklı sesler ekleyebilmek yani en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir sistem olması sizler için tam bir avantaj. özelliklede müzik tutkunları ve tek kişilik orkestralara tek başına müzik yapma olanağı sağlıyor.

Kullanım Klavuzu (İngilizce)

Download ( Yükleme ) 1,9MBSistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi :

En düşük: 9X/Nt/XP
Uygun: Nt/XP

Ram :

En Düşük: 128MB
Uygun : 1GB

Hdd :

En Düşük: 10MB
Uygun : 1GB

Ekran Kartı :

En Düşük: 800X600 256 Renk
Uygun : 16Bit 1024X768

Bir de ses kartı gerekiyor 🙂

 

“Reaper V 1.56” üzerine bir yorum

  1. iidunler benım bısorunum var aslında belkıde sorunda değildır ama kafamı çok karıştırıyor ne yapmtımsa çozemedım
    sorunum vınowsun içindekı temp klasorundekı bazı dosyaları sılemıyorum sılınıyor( guvenlı moddan) ama tekrar çıkıyor şoyle yazıyo .sqlite bıtakım rakamlar.
    4/5 vırus proğrmı ile tarattım olmadı yanı casus yzılımveya vırudeğil ama neden sılemıyom kafama takılan acaba benı bırılerımı ızlıyor lutfen yardımcı olursanız sevınırım

    Yanıtla

Yorum yapın