Saddam’ın idam görüntüleri (Sansürsüz 18+)

Devrik lider Saddam Hüseyin’in idamını daha önceki makalemde yazmıştım. Şuan elime geçen bir video yu sizlerle paylaşmak istedim. Video Saddam’ın cellatlarından biri tarafından CEP telefonu ile çekilmiş görüntüler. Bu gürüntülerde çok ilginç diyaloglara rastladım.

Cellatlardan birisi “Çok yaşa Mukteda el Sadr” diye bağırıyor diğeri ise “Cehenneme git, cehenneme git” diye bağırıyor. Bunun üzerine Saddam Hüseyin “Yiğitlik bu mu?” diye sesleniyor. Saddam Hüseyin Şehadet getiriken bir anda ipi çekiliyor. Saddam Hüseyin’in şehadetini tamamlamasına bile izin verilmeden yapılan idamın ardından yine birisi bağırmaya başlıyor “Tiran öldü, belasını buldu” .

Saddam hüseyin’ hakkındaki önceki makalemi ve televizyon görüntülerini izlemek için
http://www.teakolik.com/saddam-idam-edildi-goruntuleri/ buradan okuyabilirsiniz.

Bu makaleme bugün 20bin in üzerinde ziyaretçi geldi. şuan itibariyle 56 yorumu geçtik. Yorum yapmak isterseniz ilk makaleme yazmanızı bir göz gezdirmenizi öneririm.

Eğer 18 yaşından küçükseniz bunları izlememenizi rica ederim. Saddam Hüseyin in idam anı

Sansürsüz Görüntülerini
izleyebilirsiniz. Lütfen 18 yaşından küçükler bu videoyu izlemesin.

Saddam Hüseyin’in RESİMLERİ:

saddam1.jpg

Kefenlenmiş hali

saddam3.jpg

Boynuna bez bağlanırken
saddam4.jpg

Boynuna ip geçirilirken
saddam5.jpg
saddam6.jpg

saddam8.jpg

saddam9.jpg

saddam11.jpg

saddam10.jpg

Ailesi

“Saddam’ın idam görüntüleri (Sansürsüz 18+)” üzerine 504 yorum

 1. saddam onlarca yıldır amerikan’ın uşaklığını yaptı.kendi vatandaşları olan şiileri ve kürtleri katletti.yaptıklarının cezasını çekti.

  Yanıtla
 2. her ne sebepden olsa dahiinsaların yaşama hakları var bu hakı insanlar bır tek varlık verır buda yüce allahtan başkası degıl bence sadam hüseyın ömür boy habıs cezası verilmeliydi ama dünya amerika ne isterse onu yapıyor dünya amerika karşısında çok aciz kalmiş.amerikan ve yahudilerin müslümalar ne yaptıkların dünya görmüyor.bariş için savaşmakmı lazım?

  Yanıtla
 3. önemli olan saddam ın idamı hak edip etmediği değil elbette saddam ve saddam gibiler idam edilmeli fakat balkanlarda onca masumu katleden miloseviç in idam edilemeyip hücresinde ölü bulunması saddamın ise alel acele idam edilişi başlıbaşına bir muamma

  Yanıtla
 4. Burada mesele saddamın asılması değil, Siyonistlerin, İslâm düşmanlarının Tüm islam alemine göz dağı verip meydan okumasıdır, Haçlı seferlerinin hortlatılmasıdır. Uyan kendini gel ey İslâm Âlemi ve müslümanlar, sustukça sıra bizede gelecek. ALLAHÜ EKBER.

  Yanıtla
 5. bence saddamın asılması çok doğru bir karar oldu bu kararı verenleri kutluyorum.Abdullah Öcalana ne zaman sıra gelecek merak ediyorum.Ortalıkta bir sürü aç insan varken bu vatan hainini daha ne kar besleyecekler?

  Yanıtla
 6. BOYLE SEY OLMAZ,BEN SADDAMDAN NEFRET EDIYORUM FAKAT BOYLE INFAZ BOYLE VICDAN OLMAZ! BU ADAM 70 YASINDAYMIS YA BU TUR OLUM OLURMU YA! BARI ADAMA BI ILAC VERSELERDI ADAM O SEKILDE OLSEYDI YADA OMRU BOYUNCA HAPIS YATSAYDI! ASMAKTA NE DEMEK? HANGI CAGDA YASIYORUZ YA! YAZIK GUNAH! ALLAHIN VERDIGI CANI ALLAH ALIR!!! AMERIKA HER BOKA KARISTIGI GIBI BUNADA KARISTI!NIYE APOYU ASTIRMAYA GELINCE ASTIRMIYORDA SADDAMI ASTIRDI? HEP KENDI CIKARLARI ICIN! BEN TURKUM MILLIYETCIYIM ATATURKCUYUM AMA SADDAMIN BU SEKILDE ASILMASINA COK COK UZULDUM VICDANIM SIZLADI!

  Yanıtla
 7. Saddamın idamı bana göre yanlıştı sadddam dürüst ve zeki bir devrik liderdi bu adam yavuzun yapmadığını yaptı o sahtekar şiilerin hepsini öldürdü bunu herkezin iyiliği için yaptı insanları siyasi darbeden korumak için yaptı ama bu başsız şiiler ne yaptı şerefsizler astı bence bu idam acelecele yapılmamalıydı şiiler onu onursuzca öldürdü aslında o mukteda el sadr efendim hepsinin kafasını koparacaksın

  Yanıtla
 8. o mukteda el sadrın aslında şişkoyu öldürüceksin hepsi ……………….. hepsi sahtekar bu şiilerin

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 9. öncelikle insanız bir insan nekadar gaddar olursa olsun bu şekilde ölmeyi asla haketmiyor allahu tealanın vermiş olduğu bir canı allahın herhangi bir kulu alamaz.
  müslüman bir ülkede yaşıyoruz siz müslümanlara şunu sormak istiyorum BAYRAM GÜNÜ GÖSTERE GÖSTERE BİRİNİ ÖLDÜREN AMERİKANIN ACABA VERMİŞ OLDUĞU MESAJI DÜŞÜNDÜNÜZMÜ…

  BANA GÖRE BU MESAJ: BAKIN BİZ İSTESEK BAYRAM GÜNÜ BİLE İNSANLARI ASARIZ…

  YORUM TAKDİRİNİZE…

  Yanıtla
 10. saddamın idamına ses çıkarmayan AB bizim opo denen şeref sizi asmamıza niye çıgırtkanlık yapıyor. saddam 148 kişi şiidenen yaratıklar yüzünden idam edildi bizim 1000 aşkın mehmetçik ve polisimizin ölüm emrini veren haini paşa paşa kırallar gibi o şehit ailelerinin ve bizim maaşımızdan kesilen vergilerle yedirip içiriyoruz.bugun başbakanımızı hainlikle suçlayan siyasiler neden idamın kalkmasına gözyumarak yardımcı oldular önce bunun hesabını versinler bunu açıklamadan sandıkta karşımıza çıkmasınlar.karşımıza derken vatandaş olarak söylüyorum yoksa hiçbir siyasi partiyle işim olmaz.saddam hüseyine bir şahadeti bile çok görüp ipini çekenleri kınıyorum. herkez yaptıgının hesabını birgün yüce yaratıcıya verecektir. saddam hüseyine allahtan rahmet sevenlerine sabırlar diliyorum.

  Yanıtla
 11. ben saddamın asılmasına çok üzülmüş biri olarak başta ailesine ve yandaşlarına baş sağlığı diliyorum.saddamın asılmasını çok saçma buluyorum Çünkü o yaptığı katliam olsa bile ülkesini kolluyordu. keşke bizim ülkemizide yönetenler onun kadar yürekli cesur olabilse de pkk gibi bir örgütü kaldırabilse ama ne yazıkki deyil.saddam hüseyin bir şehit olarak öldü onun cesaretini ve onurunu kutluyorum.

  Yanıtla
 12. Biz insanlar başkallarının değerini onları kaybedince anlıyoruz.çok iyi bilmemiz gerekiyorku vatanı için ölen herkez sehittir saddamın haksız yere asıldığını düşünüyor ve herkes tarafından kınanmasını diliyorum herkim ne suç işlerse işlesin cezası ölüm olmamlı

  Yanıtla
 13. darısı bushun başına ş…………….
  yaşasın türkiye

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 14. şerefsiz amerika kahrolsun amerika emperyalist amerika saddam gibi adam birdaha dünyaya gelmez. ……………bush. Bir SADDAM ölür bin tane SADDAM gelir ve USA ya yine kafa tutar. saddam yoksa bin ladin var.

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 15. bazıları demis insafsızca bişi o bizim ewlatlarımızı kardeslerimiz katlederken acaba üzüntü duydu mu die düsünüyormusunuz iyi oldu ……………………

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 16. sevgili arkadaşlarım yapılan yorumları okudum ve çok üzüldüm birincisi ne olursa olsun bir insanın bu şekilde ölmesi çok yanlış,ikincisi ise amerikan ve siyonist güçlerin dünya müslümanlarına verdiği bir mesajdır bu.
  olayı iyi incelemek lazım siyonistlerin az çok sizlerinde bildiği gibi yüzyıllardır süren bir planın sadece bir parçası ırak asıl hedefte müslümanlık ve türkler vardır zamanında apoyu yakalayınca idamı kaldıran onu gelirken denize köpek balıklarına atmayan ve özel yer tahsis edenler bu günlerde televizyonlardan cumhurbaşkanlığı tartışması yapıyor yazıklar olsun ki kimse gerçek anlmda ne türkiyeyi ne dinimizi düşünüyor. uyanın arkadaşlar bu gün sağlanan şu ekonomik ve ülkemizin onursal mücadelesini görün allaha emanet olun

  Yanıtla
 17. saddama ALLAH tan rahmet yakınlarına sabır diliyorum saddam şehittir melun amerika daha nekadar müslümanlara işkence eziyet edecektir amerika parasaı bitince silah satmak için zayıf gördüğü devletlere saldırıyor neden İRANA saldıramıyor iran gözdağı verdiği halde …..gibi susuyor ve işte adalet diyor ……… utanmadan ırakı ne için vurduğu belli olmadan yargısız infazda bulunuyor bence bütün dünya bundan artık bir ders almalı ……………. arielşaronu ascakları yerine köpek gibi yaşatıyorlar bu kafirlere karşı bütün dünya müslümanları cihada kalkmalı.

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 18. saddam’ın idam edilmesi hiç adil değil Apdullah Öcalan Saddam’dan çok insan öldürmesine rağmen krallar gibi bakılıyor. Yani çifte sandart var.

  Yanıtla
 19. mertlik anlayışınıza hayran kaldım.mert kukla belki biraz daha uygun olmaz mı? mertliği ırak halkı için yaptıklarına değil de abd hayrına yaptıklarına diyorsanız haklısınız.
  asılması ise zaten korkunç. her ne sebeple olursa olsun bir insanın ölüm kararının birileri tarafından verilmesi ve bütün dünyanın bunu duyarsızca görmezden gelmesi… korkunç…
  hoş dünyada öyle garip şeyler oluyor ki; belki yakın zamanda birileri anılarını yazar da; o ‘saddam ın dublörüydü’ der. belli mi olur? olmaz olmaz oldu son yıllarda.

  Yanıtla
 20. ülkesını sonuna kadar destekleyen saddammı şerefsız apo mu_?

  ne olursa olsun saddam ıdam edılmemelıydı.sonucta o adam ulkesını sonuna kdar savunan ve ulkesı ıcın olumden bıle korkmayan bırıydı.ve ben saddamın sonuna kaar durustlugune ınanıyorum.su cok tuhaftırkı bızım ulkemızde 50,000 gencı katlettırmıs bır ınsanın hakkında turkıye olarak bır yorum yapılamazken ulkesı ugruna savasan bırı hakkında hak ettı denılebılıyor.ben şimdi sunu soruyorum ülkesı ugruna savas mış şereflı bırımı….ülkesını bolmeye calısan şerefsiz apo mu…

  Yanıtla
 21. saddamın idam edilmesine üzülen kişilerin yakınlarından biri onun köpekleriyle savaşırken şehit düşmedi herhlade bu tür yorum yaptıklarına göre…… yazık…

  Yanıtla
 22. Bu nasıl bişeyya nasıl muslumanlık bu diyorlarki allahın verdiği canı allah alır— Bunlar ise müslüman olarak adamın canını alıyor– birincisi buydu
  2—-
  Helal olsun adamı iki dakikada astınız ben başbakan ve tayyip bey adamlar korkamadan saddam gibi dünya devini astı size sesliniyorum….
  NEDEN APU’YU ASMIYORSUNUZ– ADAMI 5 YILDIZLI CEZA EVİNDE BESLİYORSUNUZ HELAL

  tekrar sölüyorum saddamı asanların ve onu ihbar edenlerin allah belalarını verecek yakında

  Sen rahat uyu Sevgili Irak Devlet Başkanı Saddam Hüseyin
  sayın Tayyip sen gezmeye devam et törenden törene devam et

  Yanıtla
 23. Arkadaşlar saçmaladığınızın farkında mısınız? Saddamın asılması ve o günün bayram olması nedeniyle hepimiz üzüldük. Ancak bilmediğimiz konularda resmen saçmalıyoruz, efendim bence saddam mert biriydi yok efendim şiilere ş… gibi saçma sapan şeyler. binlerce mahsum insanı katletmedi mi, irana 1988 de ABD nin eliyle vurmaya çalışmadı mı? bunu mert insan bu mu ülkesini seven insan… Allah hepinize akıl fikir versin daha ülkenizde dönen dolapları bilmeden dünyaya açıldınız o müthiş fikrlerinizle… medya hepimizi nasıl da parmağında oynatıyor. Aziz nesin çok ii tanımış bizleri.

  Yanıtla
 24. evet bende zeynep arkadasıma katılıyorum.
  Bu vatan hainlerini daha ne kadar besleyecek bu türk milleti.. yazıklar olsun. bakın ABD’ye saddam hüseyini
  iki gün üçeriside nasılda salladı ipte ama biz türk’ler bile bundan korkuyoruz neymis avrupa birligi yerim sizin avrupa birliginizi. AB yoksa
  sizlere islam birligini kurun be kardesim bakın o zaman ABD denen …………………………….bize yalvaracak….Neyse daha çok patlayacagım bu kadar msj yeter.

   

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 25. Tarihte de görüldüğü gibi bütün diktatörlerin sonu böyle olmuştur. Hitler Mussollini buna örnek Ama tabi sonuçta insan bunun için üzüldük Darısı ………….. Bush’un başına elbet bir gün biri çıkar ve her şeyin hesabını sorar KAHROLSUN EMPERYALİZM

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 26. bence ne olursa olsun kim ne yaparsa yapsın canı Allah verir Allah alır keşke ömür boyu hapis verselerdide asmasalardı tamam saddam orda yüzlerce insanı asmış ama ilahi adalet var hem ben gerçekten üzüldüm yahudilere o sahip çıktı ama saddamın şehadetini bile tamamlatmadılar ölüme giden insana son sözünü bile söyletmediler bence o gerçek bi lidermiş son sözlerinde bile ülkesine seslendi bu sadistlik örneği olmamalıydı Allah herkesi ıslah etsin…

  Yanıtla
 27. saddamın idam edilmesi diye bir şey yok bence. bunların hepsi bir oyun. saddam abd ile savaşmadan önce kendi benzerlerini ıraka getirtti asılan adam bile saddam değil. saddam savaş başlamadan önce zaten yurt dışına çıkmıştır. bir düşünün biz apoyu yakalayana kadar 20 yıl geçti abd nasıl da 20 gün de buldu saddamı saçmalık işte hepsi oyun inanmayın.

  Yanıtla
 28. arkadaşlar burda en başta olanı bir müslümanı özellikle müslümanların bayramı olan bir günde asıyorlar… bu sıradan bir olay deildir… bu gunde asılmasında gerçekten cok büyük mesajlar var… dünyanın şu tavrına bakılacak olrsa müslüman müslümandan başka dostu yok… saddam iyi veya kötü… bunu ancak cok okuyan cok inceleyen kişi bilir… biz medyamıza güvenecek olursak halimiz harap… bizim medaymız öyle güçlerin elindeki bizi birden bozmuyo yavaş yavaş yeni nesilimizi eline geçirerek boguyor… şu anda türkiyede en korkunç olay medya her insanı istediği gibi yükseltip istediği gibi düşürüyor… saddam yi veya kötü allah rahmet eylesin… ben kalben cok kötü olduğuna inanmıyorum ama bu benim düşüncem… tekrar allah rahmet eylesin… ama bu gavur tohumları bize cok kötü oyunlar oynayıp bunuda acıkça belli ediyor anlaya bilene…..

  Yanıtla
 29. haketmişti ama bu idam şiiler tarafından ve özellikle bayramdan önce olmamalıydı.saddamın idamı abd nin ıraktaki gerilimi arttırmak için izlediği bir politikadır…

  Yanıtla
 30. yaa arkadaşlar sızden bı rıcam olacak bu saddamın ıdam vıdeosunun bulundugu sıte yazarmısınız lutfen amaaaa herkes ızlemıs bı ben kaldım:)

  Yanıtla
 31. saddam o kadar insanın canına kıyarken hiç yüreği sızlamadıysa varsın bizlerinde sızlamasın dicem ama ne varki ben onun kadar ….. değilim allahım verdiği canı allah alsaydı diorum tabi yerinde bush olsaydıı onun canını ben alırdımmmm:)

  Yanıtla
 32. Saddamın infazi yerinde bir karar olmuştur.Fakat bu olayın bayram ğünü olması ve Kelime-i Şahadeti bitirmeden infaz etmeleri müslümanlar için hoş bir olay olmamıştır. “Keşke Apoyuda assalar”demekten hiç bir zaman bikmadık ama ne oluyor yine elde var sıfır. Ayrıca küçüçük bedenlere yavrularımıza sapık emellerle yaklaşan ve emellerine ulaşan insan dışı yaratıklara kim dur diyecek? Bu insan dışı yaratıkların insanlara ibret olsun diye asılmassa Türkiyenin bu cirkin durumu değişmez.Çocuklarımız bizim için değerlidir.

  Yanıtla
 33. bence asıl asılması gerekenler halen dışarılarda geziyor.saddamın asılması doğru bir kara olabilir ancak:asıl asılması gerekenleri kimse görmüyor görüyorsada gömemezlikten geliyorlar.hepsi korkağın ta kendileri.

  Yanıtla
 34. insan her ne olursa olsun allaha can borcludur kımse kımsenın ölümüne zarar veremez bunun için ne diyecegimi bilmiorum ama bence idam olmamaliydi ne olrsa olsun sonucta bir can ve rabbine borclu…

  Yanıtla
 35. lanet olsun amerikan düşünce ve kişilikleri…elimizden alınmadan bu cennet vatan uyanalım ey türk milleti…

  Yanıtla
 36. saddamın asılması cok yanlıs bısey dı yanlıs yaptılar.bu yaptıklarının zaten cezasını yavas yavas verıyorlar.şiddet olayları artacak.ve bırcok kısı daha olecek.

  Yanıtla
 37. slm walla bu saddamın ölümü bizim aileden bir yer yok etti saddamın ölümünden bihzat ben cok üzüldüm ama neyse ölenle ölünmez vatan bölünmez vede ölünün yoluna gecinmez saddamın sen rahat uyu

  Yanıtla
 38. ben şunu sölemek isterim önce bakın arkadaşlar türkiyenin kendinden başka dostu yok bunu bilin başka türkiyede yok ırağın başına saddam gibi bi dikdatör gelmez ben o adamın yaptıklarına hayranım doğrusu o adam asılmamalıydı ırağa geri verilmeliydi şimdi türkiyeyi ne tehlikeler bekliyor biliyormusunuz arkadaşlar

  Yanıtla
 39. evet zeynep hanım bencede çok dogru bi karar o küçük beynine bu kadar düşünceyi nasıl sıgdırabiliyosun! (edit edit edit edit) herşeyden önce gerçekten biraz o küçük beynin çalışsaydı saddam hüseyinin hiç bir zaman asılmıyacagını bilirdin. sadece yazmış olmak için yazdıgını varsayıp başka bişey demiyorum..(edit edit edit )

  Yanıtla
 40. arkadaslar bence ne olursa kimse kimsenin canını almaya hakkı yokk…acıkcası saddamın asılmasına üzüldüm.
  kötüleri ALLAH’A havale ediyorum.. allah’ emnaet olun.
  unutmayın canı veren de alan da ALLAH’ tır.

  Yanıtla
 41. Allah başta amerikanın belasını versin ilk önce ırakı demokrasi diğerek işkal ettiler ve daha sonra saddamı asarak daha da ırak ı bir çıkmaza soktular ve şimdide ırağa son darbeyi vurmak için asker sevkiyatı yapıyorlar ben kürt bir müslümanım ama diyorumki kürtler ve şiiler ahmak lık yapıp kafirlerin oyununa gelmeyin birleşin ve kafirleri yurdunuzdan atın allaha emanet olun allah saddama rahmet eylesin bu duayı kafirler tarafından asıldığı için ediyorum ve birgün gelecek kürt ve şiileri destekleyen kafirler onlarıda saddam gibi yapacaklar selamunaleykum

  Yanıtla
 42. BEN İNSANİM DİEN HERKES GİBİ BENDE SADDAM’İN YAPTİKLARNİ ONAYLAMYODUM… ANCAK BU ONN OLUMUNU GEREKTİRMİYODU.BEN COK ÜZÜLDÜM SADDAM İÇİN… EGER SADDAM OLDURDUKLERİ İÇİN ASLDİYSA O ZAMAN SIRA BUSH EFENDİ DE NE DERSİNİZ… BİNLERCE KARDEŞİMİZ ÖLDÜ WE HALA HERGN OLMEYE DEWAM EDİYO… BU NASL Bİ ÇİFTE STANDART… LÜTFEN ABD Yİ PROTESTO EDELİM WE HİÇBİR SEKİLDE ÜRÜNLERİNİ ALMAYALM ÇÜNKÜ BİNLERCE KARDEŞİMİZ O PARALARLA ALİNN SİLAHLARLA CAN WERYO… LÜTFEN DAHA DUYARLİ OLALİM…ALLAH’A EMANET OLUN…

  Yanıtla
 43. yaa bikere oda insan asla idamına bir sözüm yok ama madem öldürüyorsunuz bare ddövüp orosını burasını kanatıp kırmayınyaaa

  Yanıtla
 44. SADDAMIN ADAMI BENCE YANLIS NEDEN DERSENIZ SONUCTA ODA İNSAN BEN BELKI DUYGUSAL OLARAK YAKLASIYORUM AMA HEPSININ ………………………….BASTA O SİİLERIN AMA TEK ARZUM AYNI INFAZIN APDULLAH OCALANADA UYGULANMAMASI

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 45. evet arkadaşlar bence bir insan ne suç işlerese işlesin insan vijdanı böyle trajik bir ölüm karşısında sızlıyor tabi vijdanı olanlar için…

  Yanıtla
 46. bence doğru kara değil.
  çünkü abd bize idam yasak diyor kaldırılmasını istiyor
  kendileri kelimei tabirse katliam yapıyor.
  saddam zaten hak etmişti ama bu şerefsilerin elinde ölmesi
  beni üzdü.ALLAH rakmet eylesin elimixden başka birşey gelmez.

  Yanıtla
 47. biz apo yuda versek abd ye wallaha billaha onu da saralar ve
  adım gibi eminim.çünkü bunlar bu işten zevk alıyor.1980 lere dönüyoruz yada kıyamet yaklaşıyor.allah korkusu olmadığından ırak ta neler yaptıklarını hepimiz gördük
  6.7 yaşında ki çocukları nasıl karargÂhta dövüyorlardı.ALLAH haksızlığa göz yummaz herşeyin hayırlısı.(:

  Yanıtla
 48. bence saddamın idamı çok kötü bir şey.saddamı affetmemekle ayrıca günaha girdiler.yüce rabbimiz bile affediyor.onlar kim oluyo ki saddamı affetmiyorlar.onları allaha havale ediyorum.bunu unutmasınlarki canımızı allah tan başka kimse alamaz

  Yanıtla
 49. YAZIK HEMDE ÇOKK… SADDAM GİBİ BİR ADAMA BU YAPILMAMALIYDI.MİLLET APOYU KUŞ SÜTÜYLE BESLIYOR HELAL OLSUN BU MİLLETE.SADDAM İDAM EDİLMEMELİYDİ ONUN YERİNE APOYU ASIN APOYU!!!

  Yanıtla
 50. bence saddam huseyının oldurulmesı yanlıstı cunku bush su an dunya ya hakım olmaya basladı yavas yavas bızıde tehdıt etmeye baslıyor zaten bızımde sonumuz ona mı benzesın ıstıyoruz neden turkler ıraka yardım etmedı savasta korktukmu abd den bız onlardan daha gucluyuz cunku bızde ıman gucu var bos verın sılahı onlarda ısterse sonsuz guc ve donanımolsun bız onları devırırız cunku kotuler her zaman kaybetmeye makhkumdur

  Yanıtla
 51. merhaba ben 17yaşında bi kızım ama saddamın ölümü herkezi etkiledi hemde her kanaldada yayınlandığı içinde gaztelerde’de yazdığı gibi çocuklar etkilenip kendilerini asıyorlar inanki ben bile etkilendim acaba saddam acı çektimi ailesi üzüldümü onu seven varmıydı ve daha bir sürü sorular aklımı karıştırdı ama şundan korkuyorum benimde kardeşim var olur olmaz o da arada bir gazte okur ve daha 9 yaşında o da aynı şeyi yapar die korkuyorum madem saddamı öldürdler neden bi gazetede dilde hepsinde yayınladınız hatırlarmısınız bilemem ama 2006 yılında spıdermanı çok seven 9 yaşındaki bi cocuk kendini camdan aşşağı atmıştı bence böle çizgi film ve film yayınlamanız çok yanlış ve saddamada üzüldüm neden bush deilde saddam yeri cennet olsun dicem ama olmaz herhalde teşekkürler saygılarımla

  Yanıtla
 52. emre_cigdem ve benzerleri adam olmayacak anlaşılan… ya kardeşim sizler kan emmekten bıkmadınız mı, ağzınızdan insanvari bişey çıkmaz mı? mehmeti öldürsen ali çıkar aliyi öldürsen şeref çıkar ortaya… intikam ile olmaz bu işler… bu ülkedeki insanların birbirlerini sevecek ortamı oluşturmalıyız ve bunun için gereken herşeyi yapmalıyız, yapmazsak kaderimiz ıraktakinden farklı olmayacaktır zeki arkadaşım.

  Yanıtla
 53. Allah Rahmet eylesin.Saddam cesur,cesaretli esaretli insandı;Bush tam bunların aksine korkak,esaretsiz ve müslüman düşmanı biri olduğunu(Saddamı bayram günü idam ettirerek)tüm dünya alemine kanıtlamıştır….

  Yanıtla
 54. saddam ın asılmasına hain abd karar verdi
  ne işi var ab d nin ırak ta
  şimdi de
  bu asılma olayı şii lerle sünnileri birbirine düşürdü.
  bu senaryoyu türkiyede de uygulayan aynı ülkeler değilmi

  Yanıtla
 55. bence yanlış yapıldı adam ülkesinde bir rejim kurdu ve bu rejime kaarşı çıkanları öldürmek dogal bir şey umarım cennette meleklerin arasındadır…

  Yanıtla
 56. bence kotu oldu oda bi insan size aynı sey yapılsaydı nasıl dusunurdunuz bence kendinize yapılmasını istemediğiniz bir seyi baskalarınada yapmayın… 🙂

  Yanıtla
 57. Yorumları okurken grsl denen şahsın çirkin hakaret dolu yazısı dikkatimi çekti Zeynep hanımın yazdıklarını eleştirmiş. Bende Zeynep hanımın yazdıklarına katılıyorum.Aynı düşünceleri paylaşıyorum.Küçük beyinli kendisidir ki binlerce insanı katletmiş bir insanı nasıl savuna biliyor?herhalde kendisi saddamın yandaşıdır.Bir gün Abdullah Öcalanı asarsalar herhalde çok üzülür.Bence yavrularımıza sapıklık yapan,tecavüz eden insan dışı yaratıklarında ipte sallanması gerekir.Bende grsl’nin kendisinin yazmış olmak için yazdığını düşünüyorum.
  Bizler bu canilere üzülürsek bir yere gelemeyiz.Saddam öldükten sonra bazı kişiler tarafından değer kazanmışta haberimiz yok.İnşallah Apoyu bir an önce asarlarda,vicdanımız rahat eder.

  Yanıtla
 58. DEVRİK LİDERİ SADDAM HÜSEYİNİN İDAMI HERKESİ ETKILEMİŞTİR BEN Bİ YETİŞKİN OLARAK BU OLAYI KINADIM AİLESİNE BAS SALIĞI VE SABIR DİLERİM!!!

  Yanıtla
 59. bence yorum yapmak doğru değil saddamın içini ne düşündüğünü bilemeyiz onun için kalben taraf olmak doğru değil taraf olduğun zaman o suca ortak olursunuz herşeyi apacık gören ve duyan tek bir olan allahdır

  Yanıtla
 60. ben o adam hakkettiğini aldı ne mutlu ki onun celladı olana o az kürt ü katletmedi az şii yi katletmedi şimdi kürtler ırakta rahatça yaşıyorlar…..

  Yanıtla
 61. evet saddam kendi halkına dahi acımayan bir insandı ve yıllarca ABD köpekliğini yaptı ama nolursa olsun böyle bir sonu haketmiyordu onun yerine meydana çıkp kendi şerefiyle ölseydi daha iyiydi bence ama şerefsiz amerika saddamı astı apoyu asmadı hep kendi çıkarları söz konusu çünkü ve ayriyeten tüm apo yanlılarına sesleniyorum allah hepinizi kahretsin

  Yanıtla
 62. merhabalar ben Saddamın asılışına çok üzüldüm tamam onun yaptığı kötü davranışlar var ama keşke eceliyle hapishanade tutulu olarak ölseydi

  Yanıtla
 63. insanlarda hicmi vicdan duygusu kalmamıs dıcem daha onunda ne oldugunu bılmıyorlarkı cunku kımsenın ıcınde artık ALLAH(cc)korkusu kalmamıs artık sundan cok meınınkı kıyamet yaklastı ve herkes bunu hıssedıyo bunca yapılan savasların afetlerın ınsanların zınaların hepsının tek sebeplerının kıyametın habercı olduguna ınanıyorum ALLAHIN verdıgı canı ALLAHTAN baska kımse alamaz helede bole zulusuz ve acımasız bı sekılde

  Yanıtla
 64. saddam kadar mert bir insanın bir daha gelecegını ummuyorum amerıkan yandasları go…lerını kına yaksınlar ama saddam olmasada amerıkayı elbet bırı s…kecek hepımız gorecegız….o kadar mazlumun ahı bush da kalmıycak elbet bush ada sıra gelecek ınsanlık yapmasada ALLAH yanına koymaz o cip_in…………..

  Yanıtla
 65. karar doğruydu ama uygulanmada geç bile kalındı.
  türkiyede ki hakedenlere ne zaman uygulanacak onu merak ediyorum.
  en azından cocuk tecavüzcüleri ve tabiki imralı tosunu….

  Yanıtla
 66. saddamın asılmasına cok üzülmüş degilim ama sadece bıraksaydınız da son kelimesini tamam lasaydı bunun ıçın sizi kınıyorum

  Yanıtla
 67. SADDAM TAM 39 MAHKEMEYE GİRMİŞ VE SADECE 1NİN SONUCUNA GÖRE ASILMIŞTIR BU İNSAFSIZLIK VE İĞRENÇ BİR ŞEY…
  BURADA TAM BİR İNSAFSIZLIK VAR

  Yanıtla
 68. arkadaslar tabi bu konular saddamın idamı bir ülkenin cumhurunu idam edliyor ama bizim düsünmemiz neden anlanmadıgım konu amerika iyi yapmıs veya kötü yapmış bunlar degil amerikanın istegi zaten bu MÜSLÜMANLARI BİRBİRİNE DÜSÜRÜP İÇ SAVAŞ CIKARTIP DÜNYAYI ELE GECİRMEK
  bakın benimde vicdanım sızladı agladım zalim amerika ve yandasları yahudiler yıllardır üzerimize sekil sekil hallere girip gelmedimi yok siyonist yok materyaliz yok mason vs.bunlar ve daha cokları yazıktır günahtır etmeyin desekte bunları ancak sesimizi çıkartarak durdura biliriz atalarımızın yaptıgı gibi allah için ülkemiz için savaşarak
  degilse dha coook üzülür daha cok eyvahlarız son pişmanlık gelmeden gözümüzü açıp öyle hareket edelim iyi aksamlar

  Yanıtla
 69. ya kardeşim neler diyorsunuz siz ya ne saçmalıyorsunuz bende bir kürdum ona bakılırsa saadm 50000 kürdü bir anda katleti görüntülerini izlerken bende nefret ediyorum ondan ama amerikanın ne hakkı varya dünyanın öbür ucundan gelip adı bile şu anda unutulan kimyasalla suçlayıp idam etmesine ne hakkı var ya allah için peygamber için saçmalamayın doğru konuşun bakalım sıra bize geldiğinde amerikaya uşaklık yapıp ırakla aynı dıruma düşdüğümüzde o zaman ne diyeceksiniz allah için yıkın bu gülünç zihniyeti artık amerikanın saddamı idam etmeye hakkı yok yok yok yoooooooooooooooooooooooooooooooooook

  Yanıtla
 70. AMERİKA GÜYA EDAM CEZASINI YASAKLAMIŞTI FAKAT KENDİ ÇIKARLARINA GELİNCE İDAM CEZASI VERİYOR. APONUN İDAMINA İSE HAYIR DİYOR ÇÜNKÜ KENDİ ÇIKARLARINA AYKIRIDIR DA ONDAN.YANİ KISACASI ABD DÜNYANİN MAHKEMESİ GÖREVİNİ ÜSTLENİYOR YANİ KENDİ ÇIKARLARINI GÖZ ÖNÜNÜ ALARAK KANÜN ÇIKARIYOR. VE ŞU ”CEZASINI ÇEKTİ, İYİ OLDU ÇÜNKÜ ÇOK ÇOCUK OLDÜRDÜ.” DİYENLERE BİR ÇİFT SOZUM VAR: EVET ÇOK KİŞİ OLDÜRMÜŞ OLABİLİR FAKAT CEZAYI SİZ DEĞİL BIRAKIN ALLAH VERSİN. SİZ SADDAMI İDAM ETMEKLE ONA CEZA DEGİL ALLLAHIN ONA VERECEĞİ CEZAYI HAFİFLETTİNİZ. VEDE ŞUNU BİLİNİZ Kİ ALLLAHIN VERECEĞİ CEZAYI SADECE ALLAH ALIR. HAŞA SÜMME HAŞA SİZ ALLAH MISINIZ ONUN VERDİĞİ CANI ALIYORSUNUZ? VE LÜTFEN ARTIK AT GÖZLÜKLERİNİ GÖZÜNÜZDEN ÇIKARIN VE BİRAZ OLAYLARA GENİŞ BİR AÇIDAN BAKIN

  Yanıtla
 71. evt bende urfalı kürt fatih kardeşime aynen katılıyorum amerikanın hakkı yok dünyanın öbür tarafından gelip burda ırakın işlerine karışıp orda günde yüzlerce canı katledip saddamı idam etirmeye hakkı yok çok tşk ederim fatih kardeş çok güzel bir cümle kulanmışsın sıra bize geldiğinde bakalım bu idamı savunanlar o zaman ne diyecekler bende en az senin gibi merak ediyorum………

  Yanıtla
 72. bugün ırak yarın türkiye bu gevurlara dur diyecek kimse yokmu onlar orda savasırken bizlerise keyfimizde allah hepimizi affetsin müslüman kardeslerim

  Yanıtla
 73. keşke saddam huseyin islam şeriatı çerçevesinde asılsaydı ve o kafirlerin elinde olmasaydı saddam huseyin evet diktatordu kabul ediyorum amadikat edrseniz orda islama da hakaret edilmiştir keşke

  Yanıtla
 74. keşkeler amansızdır inş ırakta islam hakim olur da oradaki kafirler haram olur bunun için dua edelim

  Yanıtla
 75. ALLAH ın verdiği canı ALLAH tan başka kimse alamaz ne suç işlerse işlesin ben böyle düşünüyorum zaten günahlarının bedelini ahirette ödeyecekti Saddamı idam ederek bu fani dünyadan kurtarmış oldular sanıyorum ki Saddam da zaten beni assalarda kurtulsam diye bolca dua etmiştir ve muradına ermiştir.Ama ben yinede üzülüyorum bir insanın sonu bu olmamalı.demekki neymiş fani dünya etme bulma asıl dünya ise cayır cayır yanma dünyasıymış Saddam şimdi cayır cayır yanıyor.ALLAH sabır versin ne diyelim.Koskoca Saddam dan geriye kalanlara bakalım yaptığı zulümler ve idam görüntüleri.ÇOOOOOOOK YAZIK……..

  Yanıtla
 76. ABD DIYECEK LAF YOK TEK SEY NEREDE GEVUR İNSAN VARSA ALAYINIZIN ………………………….. BUSHH SANADA INSAN DIYENIN ……………. ALLHA HEPINIZİN ………………………………….

  Not: Yorumunuz hakaret içerdeiği için kesilmiştir. 

  Yanıtla
 77. saddamın idamına çok karşıyım şahsen burak diye biri korkudan yatamıyor recebide idam etsinler

  Yanıtla
 78. SADDAMI OLDURDULER EVET LAFTA OLDU AMA O SIMDI BI KAHRAMAN AMERIKA ONU BILMEDEN BIR KAHRAMAN HALINE KILIGINA SOKTU ……

  Yanıtla
 79. iyi oldu yada çok üzüldüm diyemiyecem…oda zamanında çok canlar yakmış umarım yüce rabbim affeder…bazı arkadaşlar gereğinden fazla saçmalamış bana göre tabi kendilerince haklı olabilirler…Ama ne yalan söyliyim imralıdaki insan dışı varlık olan apo itini assalar pekde kötü olmazdı… herkes yaptıklarının cezasını birgün mutlaka ödeyecektir…

  Yanıtla
 80. bu vahsetı hepımız ızledık bu amerıka denen basbelası ortalıga pıslık bulastırmaya devam edıyor.bu adam yanı saddam ne kadar delıkanlı bır adammıs be hıc korkma ,kıpırdama yok be.coooooooooook buyuk yanlıs yapıldı cok.yalkında psıman olacaklar .mendereste oldugu gıbı

  Yanıtla
 81. AMERİKA GENE ÇİRKİN YÜSÜNÜ GÖSTERDİ BENCİLLER SADECE KENDİLERİNİ DÜŞÜNÜOLAR.SONUMUSUNDA IRAKTAN FARKI YOK SADDAM YERİNE ORDA BİS OLCAS ÖNCE ETRAFI SONRA BİSİ TEMİSLİCEK…………UMUT EDİORUS Bİ GÜN ONLARIDA AYNI İP ÜSERİNDE GÖRMEYİ GAVUR BOSUNTULARI.NE KADAR SUÇLU OLURSA OLSUN ALLAHIN VERDİĞİ CANI ALMAYA HAKLARI YOK!!ONE KADAR SUÇLUYSA ŞİMDİ ONLARDA ONDAN SUÇLU HA BİR HA BİN KİŞİ ÖLMÜŞ CAN CANDIR.VERENDE ALLAHTIR

  Yanıtla
 82. yorumları okudumda bazı arkadaslar basbakanamız hakkında atıp tutmus..kulaktan duyma konusmayın bısey bıldıgınız yok knusuyosunuz ole..saddam amerıkanın cıa teskılatının yetıstırdıgı bır adam,amerıkanın ıstedıklerını yapmayınca(son zamanlarda),amerıka aılenı al baska bır ulkeye gıt dedı gıtmedı ve astılar..asılan kısının ne derece saddam oldug ubılınmez yanı ben ınanmıyorum sadda mbu kadat kolay olmez oyle bır yerde boyle bır lıder saklanmaz.saklandıgı bır sıvıl asker bıle yok buda amerıkanın oyunu.Asılan bence saddamın bır benzerıydııııı..

  Yanıtla
 83. ewet ALLAH ın werdiği canı ancak ALLAH alır buna kimsenin bi itirazı olamaz saddam nekadar katil veya zalim bir insan olsada cezası bu şekilde werilmemelydi BUNU YAPANLAR VE YAPTIRANLARIN SADDAMın yaptıklarından ne farkı war lütfen biraz mantıklı düşünün…

  Yanıtla
 84. dagdan gelir takla makla ne nohut yer ne bakla..anlayan anlar…irak larin haketmis amerika dogrusunu yapmiss az bile bunlara

  Yanıtla
 85. ya ewet saddamdan nefret edıyorum ama yınede boyle cağ dısı bıseyı ızlemek kanımı dondurdu ewet oldurdugu ınsanlarda cok ıyı bısekılde olmedıler ama yınede ılacla faan oldurulseydı ayrıca siileri kınıyorum cunku orda bı ınsan can verıo ve onlar goruntuleme derdıne dusmusler nasıl bı ınsanlarkı orda okadar soguk kanlı olabılıyorlar yakında bısım ulkemızıde boyle bı son bklıor sanırım boyle ulkede ataturkun emanetınde boye baslar oldugu surece sonumuz yakındır dıe dusunuyorum ayrıca yeter artık apoyuda napıcaklarsa yapsınlar daha fasla beslemek ıstemıyoruz onu vergılermızle onun gbı hayını besleyene kadar gıdın bı yoksulun karnını doyurun ayrıca nasıl bı hapısse hala adam kurt gazetelerıne yazı yazıomus bızım ukemıze sahıp cıkamz boylemı oluoooo………..

  Yanıtla
 86. …………….saddamın idam edilmesinemi seviniyorsunuz sizin gibi ………………………….olmasaydı ırak böyle olurmuydu ………………………. amerikalılar böyle kafasına göred davranamazdı

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 87. ABD İDAMI KALDIRDI AMA SADDAM’IN İDAM EDİLMESİNİ ABD İSTEDİ! YAAAAAAAAAAA İNSAF KELİME-İ ŞAHADET BİLE GETİREMEDİ BU KADAR DA İNSAFSIZLIK OLMAZ…SADDAM ÖLDÜ AMA YANLILARI HALA YAŞIYOR BİR ŞEY DEĞİŞMEDİ ELİNİZE NE GEÇTİ……

  Yanıtla
 88. eger adolf hitler gibi yakalanmadan kafasına sıksaydı bir efsane olmuştu.ama gene allah rahmet eylesin diyorum o her ne olursa olsun bir lider di ya şimdi nerde onun için broh biddem birii yaa saddam diyen dillerin sahipleri diyede düşünür oluyor insan.

  Yanıtla
 89. saddam kendınce iyi bı askerdı fakat cok canlar yaktı bnu tum turk ve amerıkan mılletı cok iyi bılıolr.saddam bılındıgı gıbı bır bayram gunu katledıldı.bu hıç hoş deıldı fakat kım bılır o kendı askerlerıne hangı gunlerınde hangı ozel gunlerınde onca ınasanın canını aldı bnu da dusunmeden ve vurgulamadan gecemıcem belkı ole oldukı bır cıft evlenıcekken belkıde bı anne bı baba olucakken bı ınsana kıydı bunların ıcerıklerını bılmeden yorum yapmamız hoş deıl bu dunyada herkes hakkettıgını yada haketmedıgıı yasar bunda kader denır.turk mılletı bnu bılmeden bnce bu sadece bnm fıkrım yorum yapmak gercekten cok kotu ama sole derız ya bı kutsatmıs bı gnde deılde daha mazlup bı gnde yapılsaydı bu pıslık ama nevarkı; bu ınsanda suanda bızım onun yuzunden cektıgımız acıları suan kendısı için cekıo olmamız turk mılletı olarak uzunç duymamaız cok mubarek toplum oldugmuzu gosterır. sevgılerımle

  Yanıtla
 90. valla çok kötü olduda ben buraya resimleree bakmak için diil görüntüleri izlemek için tıkladım ama yooook

  Yanıtla
 91. ABD İDAMI KALDIRMIŞ OLSADA SADDAMIN İDAMINI RED ETMEDİLER BANA KALIRSA SADDAM BELASINI BULDU ALLAHTAN ODA BİR ZAMANLAR MAHSUM KİŞİLERİ ÖLDÜRMÜŞTÜ

  Yanıtla
 92. bence saddam değil hiç kimse idamı hak edecek bişey yapmadı
  biri hak etsede bence ömür boyu hapis daha adaletli

  Yanıtla
 93. öncelikle sunu söylemek istiyorum yine basta amerika bu olaydada noktayı koydu amerika ulan sen kımsın o adamı asacak eger asacak varsa tek bır ulke var oda ırak devletidır neyse ne olayın kım astısında deılım burda butun muslumanlara bır mesaj var adamlar resmen bıze meydan okuyo zatende dedı saddama sana kurban bayramını gostermıyecem dıye neyse burdan butun musluman ulkelerıne seslenıyrum sız uyuyun adamlar resmen bızımle dalga gecmıs dınımızle!

  Yanıtla
 94. ınsanları ınsanalr olduruo ama ınsan mert ve yureklı olunca ınfanzı hmen kesılıo ama gerekn kısler gıtmıo da gereksızler gıdıo ama nese onu bılen bılıodu

  Yanıtla
 95. ben saddamın asilmasını kınıyorum çünkü biz abdullah öcalını asmak istedık ama bunu amerika izin vermedı ama kendıne dokunlunca herseyı yapıyor bu ……………………. amerıkalılar tamam saddam suçlu ama yaaa bı ceza tum dunyada uygulanır yada hiçbiryerde uygulanmaz bence saçmalıktı adamı asmaları boyle yaparak iç savaş çıkarmayay çalıştı amerıka ama bizimkiler halla uyuyor hele bltane avrupa bırlıgı ………………….. ………………. ……….. …….. …………… ………………………. ………….. ……… ………

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 96. Öncelikle tüm ırak halkının ve tüm müslümanların başı sağolsun.bu yapılanlar bir insanlık ayıbıdır.cezası neyse o olmalıdır ama böyle olmamalı.medeniyetin beşiği avrupa insanlıkta sınıfta kaldı.bu idam ilk değildir bauların devamı da vardır.bu tür olaylara kayıtsız kalmamalıyız.kurban bayramı sabahı ve bayram namazı saatinde idam edilmesi bir tesadüf müdür.hayır amarika kurbanını kesti.bada tüm müslümanlara ders olsungelin birlik olalım bu insan dışi canavarlara medeniyeti ve islamiyeti öğretelim.teşekkür ederim

  Yanıtla
 97. Saddamı çok seviyorum ailesine ve yakınlarına baş sağılığı diliyorum Saddam Hüseyin ÇOK CESARETLİ YÜREKLİ BİR İNSANDIR HERKEZİ ERKEKÇE ÖLDÜRMÜŞTÜR saddam da erkek gibi ölmüştür ben saddamın yaşmasını istiyordum ama olmadı bu a.b.d ırakın bütünlüğünü bozdu 11 eylülmüş el kaide ıraktaymış saddam hüç bir devletin bütünlüğünü engellemez iranlılar da ne olduğu belirsiz sahtekar iranlılara karşı saddamı kullanan büyük bush sonrada orayı bombalıyıp kendisi egemenlik kurdu yaşasın TÜRKİYE yaşasın Irak yaşasın ATATÜRK yaşasın saddam kahrolsun amerika adi amerika sahtekar amerika kavgacı amerika çöpçatan amerika siz hristiyanlar KURANI KERİMDEN ALMA ALLAHIN DEDİĞİ şu siz ALLAHA üçün üçüncüsüdür diyip küfür ediyorsunuz bine o ALLAHA İNANAN müslüman kardeşlerimizi katlediyorsunuz ş………………………. siz bunu bu dünyada olmasa bile diğer dünyada vereceksiniz AMERİKALILAR ………………………………

   NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 98. ……………………nasıl saddamı idam ettiniz.

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

   

  Yanıtla
 99. çok a………………..(SADDAMI İDAM EDENLER)ADİLERRRRRRRRRRRRRRRRR

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

   

  Yanıtla
 100. ben saddamın öldürülmesine karşı gelmeyen bir insanım ama saddamın öldürülme şeklini ve kim tarafından (gerçekte)öldürüldüğünü görünce saddamın böyle ölmemesi gerektiğini düşünmeye başladım bıraksalardı da saddam da müebbet hapse çarpılsaydı ve ölümü öyle olsaydı o zaman hiç kimse hiç bir şey diyemezdi gerçi amerika gibi bir …………………… olunca asıl laı onlara söylenmesi gerekli diye düşünüyorum ….

   NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 101. kimsenin yaptığı yanına kar kalmıyor bunu saddamın idamı ispatlıyor hiç canice bulmuyorum herşeyde bi hayır vardır bununda vatana millete hayırlı olduna inanıyorum eminimki ona öbür dünyada bile yer yok cehenneme alırsalar kafi

  Yanıtla
 102. Öncelikle idama forza karşıyım,

  2.si Saddam hayinleri cezalandırdı, bu da her ülkede olmaktadır,
  3.Saddam ırkçılık yapmadı yapsaydı damatlarını öldürtmezdi.
  4.Asılan Saddam’ın dublörü olabilir, umarım da öledir

  Yanıtla
 103. saddam asılmamalıydı. asıl asılması gereken hala ülkemizde barınan şerefsiz aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaappppppppppppppppppppooooooo
  allah belanı versin iiiiiiiiiiiiittttttttttttt sssssssssssssssoooooooooooyyyyyyuuuuuuuuu

  Yanıtla
 104. burda konu alan saddamdır neye apoyu karıştırıyorsunuz apo sadece halkını savundu saddam halkını öldürdü bunun için bi daha konularınız saddamı içersin

  Yanıtla
 105. merhba saddamı seviyorum demiyorum ama onun oşekilde katledilmesi ben başta olmak üzre bütün müslümanların zoruna gitti…özelliklede kurban bayramının birinci gününde..yani amerika ilk kurbanını bizden önce kesti..ey müslümanlar gelin birleşin insanlık dışı vahşeti birlikte yenelim..ırakta kan oluk oluk akıyor…tavuk kesercesine insanlar öldürülüyor..neden bu gidişata kimse dur diyemiyor..kar yerine kan yağıyor orta doğuda..sıra bizede gelecek merak etmeyinnnnn…?avruba birliği uğruna hristiyanlaşmayalımmmm..lütfennn?????

  Yanıtla
 106. bence bu çok günah…bence silahla idam etmeleri daha iyi olurdu…saddamın aslında idamı çok işi bişi değil.Allah gereğini yapar

  Yanıtla
 107. İLMEĞİ GECİREN MÜSLÜMAN, ASILAN MÜSLÜMAN DAHA BİŞEY YAZMAMA GEREK VARMI……………
  LANET OLSUN……………
  LANET OLSUN……………

  Yanıtla
 108. HRİSTİYAN ALEMİNİN MÜSLÜMANLAR ÜZERİNDE OYNADIĞI OYUNLARI GÖREMEYECEK KADAR APTAL OLMANIN NE ANLAMI VAR. İŞİN İLGİNC OLANI İSE HERKES BUNU BİLİYOR AMA KOYUN GİBİ GÜDÜLÜYORUZ NE KADAR TRAJI KOMİK DEĞİLMİ?

  Yanıtla
 109. şu anda ırak liderleri başta olmak üzere tüm ırak halkı dış güçle tarafında kukla gibi oynatılıtor. eminimki ırakta yaşanan her olayı amerika,ingiltere, almanya, fransa liderleri ve halkı tarafından mısır ve kuruyemiş çerezi ellerinde komedi olarak televizyonlarda izleyip gülmekten kırılıyolardır. yok şii süni, yok kürt arap çatışmasıymış. halkı sadece birbirine düşman edip yavaş yavaş kendi içinde ırağı yerle bir etmeye devam ediyolar. çok değil bi kaç seneye ırak müslüman değil bir hristyan, ermeni devleti olacaktı. buna saddamı idam ederek başladılar. bizim türkiyede bol bol mehmetçik yollayıp türkiyeyi rezil etsin. ben amerikan askeri olsaydım bi çuvalda köşke ve meclise yollardım. saddmın idamına gelince beni üzen saddamın idam edilmesi değil. bir müslümanın bir amrikan elleriyle göz önünde dünyaya bir mesaj vererk asılmasıdır. sadece saddam asılmadı. bunu yaparak amerika dünyaya mesaj verdi. bize yanlış yapanın sonu budur diye…..

  Yanıtla
 110. ANLIYORUM BİRSÜRÜ ADAM ÖLDÜRSEDE ASMAK DOĞRU BİR KARAR DEĞİLDİ HANGİ ÇAĞDA GÖRÜLMÜŞ BÖLE BİŞEY TAMAM BENDE VE HERKESDE SADDAMDAN NEFRET EDEBİLİR AMA VİCDANI SIZLAR ADAMA İDAM CEZASI VERİRKEN HAYIRDA ALLAH VERDİ O CANI ALLAH ALIR SİZENE KARDEŞİM SİZEMİ DÜŞTÜ ZATEN ASTIĞINIZ SADDAM DEĞİL (KASIM EL ALİ)SADDAMIN ADAM TUTUP ASTIRACAĞI BELLİYDİ SADDAM SALAK MI KUZU KUZU GİDİP ASILACAK ADAM TUTMASAYDI BAŞKA BİRŞEY YAPACAKTI DEĞİLMİ??

  Yanıtla
 111. asılan dublör gerçekten saddama çok benziyor. gerçek saddam nerede? akıl var mantık var. 24 yıllık devrik lider kendisini astırır mı? bunlar yine şerefsiz amerikanın oyunu Amerİka ORTADOĞU BATAKLIĞINDA ÇIRPINA ÇIRPINA BOĞULACAK

  Yanıtla
 112. O MÜSLÜMANLARIN KAHRAMANI,KORKUSUZ LİDER O BİR SADDAM HÜSEYİNDİ!TEK BAŞKALDIRANDI!ÖLMEYE BİLE GURURUNDAN GİTTİ HİÇ KORKMADI SADDAMI ÇOK SEVİYORUZ VE ONU ÖLDÜRENLERİDE İŞBİRLİKÇİLERİDE ALLAHA HAVALE EDİYOR VE BİRGÜN O BUSHU ELLERİMLE ÖLDÜRECEĞİM GÜNÜ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM ALLAH BELANIZI ……………………….!:)))EHEHEHE ZATEN SADDAM DEĞİL O A…. AMERİKA!DUBLÖRÜYDÜ ! HİÇ SİZİN O PİS ELLERİNİZDE ÖLÜRMÜ BE! İNTİHAR EDER YİNEDE VAZGEÇMEZ!

  Not: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 113. BENCE SADDAMI İDAM ETMELERİ BİR HATAYDI TABİ İDAM EDİLEN SADDAMSA ABD İSTEDİ DİYE SADDAMI İDAM EDİYOLAR PEKİ BİNLERCE HALKIMIZI KATLEDEN APOYU BİZ NEDEN İDAM EDEMİYORUZ SORARIM SİZE

  Yanıtla
 114. zulüm edene zulüm edildi bence. ortada kötü olan hiç bişi yok tabiiki idam edilen gercekten saddamsa

  Yanıtla
 115. amerikanın yapmaya çalıştıı apaçık ortada ama tüm gözler bi şekilde yumuluyo amerika hedefine saklambaç oynayarak devam ediyo neyse umuyorum inşallah sobe olurlar
  ,,,,,

  Yanıtla
 116. ne olursa olsun islamiyette böyle birşey yok.saddam hüseyin’in asılması çok yanlış birşey.yinede allah rahmet eylesin….

  Yanıtla
 117. yaa bence bu asılan saddam değil çünkü gerçek saddamın sol yanağında ben var bu asılanın yok dikkat edersenizz tabii bence saddam ölmedi

  Yanıtla
 118. ADALET YERINI BULDU
  ALLAHIM CEZASINI VERDI
  ONUN YÜZÜNDEN BINLERCE MASUM KAN DÖKÜLDÜ
  SAVASLAR YURTLAR YIKILDI
  BUNUN VEBALINI ÜSTÜNE ALMAKLA COK KÖTÜ YAPDI SADDAM
  BUNUN CEZASINI AHIRETTE NASIL VERECEK BILEMIYORUM….
  ALLAH TAN DILEDIGIMIZ OLDU

  HERKEZ ETTIGINI BULUR KARDESLER

  Yanıtla
 119. bence asılan saddam değil çünkü saddamın yüzlerce benzeri var buda onlardan biri ola bilir çünkü saddam yer altında neden tek yaşıyordu ve neden yanında hiç bir asker yoktu çünkü saddam tek başoına kalmaz bu bir yanıltmcadır .:)

  Yanıtla
 120. hiç bir insan sahipsiz değildir bunun cezası en kısa sürede verilecektir saddamın kanı yerde kalmaz kp56mk87rm00şk5.12

  Yanıtla
 121. ya arkadaslar bosuna kavga etmeyin ya bu asılan saddam degilki ona benzeriiiiii hala serefsizler hayatta yasıyooooo

  Yanıtla
 122. Hakedene idam gerekli ki cezalar caydırıcı olsun,en azından idam edilirken saygılı olunmalı şahadet getirmesine bile tahammül edememişler şahadet i bitirmesini beklemek zor geldi anlaşılan peki asma işini gerçekleştirenlerin dikdatörden ne farkları kaldı sizce ?

  Yanıtla
 123. bence çok kötülük yaptı ne olursa olsun müslüman insan ları suç suz yere öldürdü ama asılmasa belki daha başka kişi daha öldürürdü.

  Yanıtla
 124. bence saddamın hiçbir suçu yoktu boşu boşuna öldürüldü birde söylenti var müslüman öldürdü diye ama bence öldürmedi o iyi birisine benziyo zatende iyi (bence) hadi diyelim o iyi değil ve birisini öldürdü yine asmaları çok saçma hem atatürk kanunlarına çok çoook haykırı tabi onlar nereden bilsin atatürkün kanunu terbiyesiz ahlaksızlar

  Yanıtla
 125. HANGİ İNSAN NE KADAR KÖTÜ OLURSA OLSUN BÖYLE BİR ÖLÜMÜ HAKETMEZ.ÇOK CANİCE BİR ÖLÜM VE ORTADA BİRÇOK OYUNLAR OYNANIYOR AMERİKA ÜZERİNDEN BEN ÖYLE İNANIYORUM AMA BİRÇOK VATANDAŞIMIZ BUNUN FARKINDALAR.

  Yanıtla
 126. onca yıl kürtleri idare etmiş bir insanı dünyaya canavar gibi gösterip katlettiler bu dediğimi türkiyenin kürt sorununa bakınca daha iyi anlayacaksınız bir avuç kürt e söz geçiremiyoruz kürtleri küçümsediğimden değil amaöyle işte

  Yanıtla
 127. şerefsiz peşmergeler elbet bir gün sıra size gelir.
  beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır………
  ALLAH U EKBER

  Yanıtla
 128. ………. amerika bile bile yapti apoyu assinda görelim amerika seni allaha havale ediyorum elbet bir gün sende bulacaksin emin ol bundan ………..busch

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 129. YASANAN BU OLAYLARI CANİCE BULUYORUM.UMARIM İNSAN HAKLARINDAN BAHSEDEN BU İNSANLARDA ONUN GİBİ ASILIRLAR.MÜSLÜMANLARA KARSI YAPILMIS SALDIRIDIR. KINIYORUM

  Yanıtla
 130. YAZIK BIZE YAZIK AMERIKANIN PARASINA GÜCÜNE ESIR OLMUSUZ HEPIMIZ TÜRMILLETI ARAB MILLETI KISACA MÜSLÜMAN ALEMI :EYER HEPIMIZ SADDAM GIBI YÜREKLI OLUP AMERIKAYA MEYDAN OKUSAYDIK BU SEYLER BASIMIZA GELMEZDI:ELIN AMERIKAN ITI TA NERDEN GELIP NEREYI VURUYOR ;TÜRKIYEDEN UCAK KALDIRIYOR ORDAN BURDAN ……………………… ISTEDIYINI YAPIYOR;ADAMLAR BILLIYOR PARA HER KAPIYI ACAR;BIZ BÖYLE SUZDUK CA BIR GÜN BIZEDE SIRA GELIR ;DEDIMYA YAZIK BIZE YAZIK : SÜ DÜNYADA SADDAM GIBI 3 ADAM OLSAYDI AMERIKAYI PARASIYLA YERINDIBINE GÖMERDI: KAHROLSUN AMERIKA KAHROLSUN IRAN HALKI

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 131. KAHROLSUN AMERIKA
  BÜTÜN BU YASANAN OLAYLAR ALLAHIN MÜSLÜMAN ALEMINE VERDIYI CEZADIR ;BIRTARAFTAN YAHUDILER BIRTARAFTAN AMERIKALILAR ;IKI DINSIZ DONSUZ SEREFI OLMAYAN IKI KURUS INSANLAR DÜNYAYI PARMAKLARIN UCUNDA DÖNDERIP DÜRÜYORLAR ;BIZ DE ÖYLE ……………….. GIBI BAKIYORUZ ; BENIM GÖRÜSÜM IRAK HALKINA SADDAM GIBI BIR DIKTATÖR LAZIM YOKSA SÖZÜNÜ IRAK HALKINA DINLETEMEZSIN:GÖRDÜYÜNÜZ GIBI SADDAM GITTI BIRBIRLERINI YIYORLAR ;………………………….. :
  MÜSLÜMAN ALEMI BIR OLMASSA DAHA NE IDAM LAR GÖRÜRÜZ:

  TÜRKIYE BU SÖZÜM SANA :::::ÜC KURUSLUK AVRUPAYA BES KURUSLUK DEYER VERIRSEN SENI BIR KURUSA SATAR::::::
  BIZ AVRUPAYA DEYIL ONLAR BIZE ÖZENSIN ;AVRUPA BIZE PARA GETIRECEK DIYE DONUMUZUN SEKLINI BILE DEYISTIRDIK :::::

  Yanıtla
 132. allah saddamın belsını versin.o bir dikdatördü.herkes ettiğini bulur.allah rahmet eğlesin.ne diyim.mekan
  ıcenneolsun.hiç sanmıyorum ama

  Yanıtla
 133. ona hıc ıyı olmadı cunku o kurt …………………………..

  NOT: Yorumunuz hakaret ve tahrik edici mesaj içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 134. saddam gıbı ……………………..cunku o kurtlerı asıp kesıo du
  allah meknını cennet etsın

  Not: Yorumunuz hakaret ve tahrik edici mesaj içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 135. bakın sımdı saddam kackısının kac muslumanın ölumune sebeb oldu bırse eyer bu sebebten bakarsanız emınımkı bana katılcaksınız eger aklınıza bisey takılırsa mns adresimi kaydedin sorunlarımızı paylasalım hadi bbbbbbbbbbbbbb
  byyyyyyyyyyyyy

  Yanıtla
 136. bence saadmın asılmasın yanlış olmayabilir ama bayram arifesi asılması tüm müslüman alemine hakarettir bence saddamın gerçeği yaşıyo

  Yanıtla
 137. bu sitenin sahibine

  değerli arkadaşım burda samet adlı kişi kahrolsun pkk diyerek kavga başlatmaktadır.bu sefer kavga çıkarmıyorum ama sametin o yazınısı hemen silmenizi istiyorum

  saygı ve sevgilerimle

  Yanıtla
 138. saddama yapılan bu asma eylemini insanlık dışı buluyorum.ewt saddam şiilerin ölümüne sebep oldu we yaptıkları insanlık dışıydı fakat maalesef bu bir kısır döngü aynı şekilde şiilerde yüzlerce sünninin ölümüne sebep oldular.amerikanın üzerine wazife olmayan birşey bu.bugün apo şerefsizi ab insan hakları yüzünden imralıda …sını büyütüp asılmazken amerika ……….. kerdeşi kardeşe astırıyor.lanet olsun diyorum emperyalist ………….

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 139. s.a saddamın yaptıkları insanlık dışı olaylar karşısında bunu haketti diyebiliriz.ama ne olursa olsun biz müminler inanıyoruzki yaptıklarımızın cezasını ancak ve ancak bizi yaratan verir.bence saddamın boynuna geçirilen o ip tüm müslümün aleminin boynuna geçirilmiştir.helede o mübarek kurban bayramında.alal acele.bayram sabahı.bize idamı yasaklayan,adeta yapacağımız her işte önümüze çıkıp bize peş keş çeken kendini tek sayan AMERİKA nasıl göğsünü gere gere müslümanların gözüne soka soka böyle bişe yapıyor…KINIYORUM LANETLİYORUM İNANÇLI BİR MÜSLÜMAN OLARAK RABBİME DUA EDİYORUM.FİRAVUN GİBİ YERLE BİR OLURSUN DENİZLERE KARIŞIRSİN İNŞALLAH AMERİKA…….

  Yanıtla
 140. tamam kabul çok büyük bir kıyım kıyımlar yaptı,her ne yapmış olursa olsun bu son çok kötüydü.daha vereceği çok hesap vardı.özellikle görüntülerin yayınlanması felaketti.saddamı bir anda acınacak hale getirdiler.

  Yanıtla
 141. belkide asılan kişi saddam değildi. çünkü tvde yayınlanan resimler karşılastırıldıgında birtakım farklılıklar var…
  tvde bir ara saddam iran da haberleri yazıldı…
  ya eğer asılan saddamsada allah rahmet eylesin değilsede allah rahmet eylesin ne diyelim ki
  en büyük türkiye diyorum başkada diyecek sözüm yok…
  iyi günler…(adanalı_çağlayan)

  Yanıtla
 142. bu nasıl bir mantıktır..nasıl buna kayıtsız kalınabilir?yıllardır abd y girmek için birçok şeydn wazgeçtik 1000 e yakın askerimizi polisimize öldür emiri weren apoyu krallar gibi besliyoruz neden? çünkü abd ye göre idam yok peki abd napıyor watanını koruması sebebiyle saddamı resmen idam ediyorlar we çok büyük birşey yapmış gibi bnu bayram günü tüm kanallarda yayınlıyorlar bunu izleyen küçük bir çocucuğun psikolojisini düşünürmüsünüz?ama yayınlanır çünkü burası türkiye..yılardır birilerinin arkasında gitmeye birileri için birşeyler yapmaya we hiç kendini watandaşını düşünmeyen bir toplumdayız..onca insanı öldüren adamı bile krallar gibi besleriz biz!ama herşey bir kenara müslümanız bazı arkadaşların yazılarını okudum we pes dedim iyi olmuş sewindim diyorlar..ARKADAŞLAR NE OLURSA OLSUN MÜSLÜMAN BİR ÜLKEDEYİZ ALLAHIN WERDİĞİ CANI ALLAH ALIR WE NE YAPMIŞ OLURSA OLSUN BİR İNSANI BU ŞEKİLDE ÖLDÜRMEYE KİMSENİN HAKKI YOK!WE EN KÖTÜSÜ ÖLÜMÜ REKLAM GİBİ YAYINLANDI ÇOK YANLIŞ..SON OLARAK HERKES SADDAMIN DERDİNDEYKEN ABD İNCEDN MSJI ÇOK GÜSEL WERDİ.BU SUSMALARIMIZ İNŞ İLERDE KONUŞMA HAKKIMIZI ELİMİZDN ALMAZ..İYİ GÜNLER

  Yanıtla
 143. Açıkcası arkadaşlar bu olay beni çok etkıledı.helede kelimeyi şaadetı tamamlama fırsatı vermedıkleri için gerçekten onları kınıyorum.yaptıklarını onaylamıyorum ama buna rağmen asılması adil değildi.madem asılama kararı bukadar kolay alınıyo neden ülkemizi bölücülüğe götürülen ınsan asılmıyo … doğrusu bu bana bıraz politik gelıyo.

  Yanıtla
 144. ya bence bu kadar acımasız davranmasalardı çok etkilendim hiç bi insanlıga yakışmadı ben şuan 17 yaşındayım ama çok etkilendim çok kınadım
  onunda hakkı vardı eceliyle ölmeye lanet okuyorum hepsine…………………………………..

  Yanıtla
 145. tamam işte oldumu bittimi her şey bi müslümanı asmakla… Adam ne yaparsa yapsın iyi veya kötü bizleri ilgilendirmez onun cezasını ancak allah verir.ömür boyu hapse mahkum edilmeliydi. bu bişeylerin sonu değil çok şeylerin başlangicıdır ve bundan türkiyede çok zarar görecektir demedi demeyin…!!!!!!!!

  Yanıtla
 146. ben şahsen hiç hiç zülmedim.Saddam kendi yaptıklarının cezasınını çekti.Nemek ya bi kerekte kimyasal gazla okadar ibnsanı öldrmek.O kundaktaki anasının koynundaki bebeğin ne günahı var. Amerikanın itiydi bir oyncak araba gibi saddamı oynatıyordu.SONUNDAAAAA ONUN O GÜZEL AMERİKASI ASTIRDI.

  BEN BİR MÜSLÜMAN OLARAK İSLAMIN GİDİŞATI HOŞ DEĞİL BU OLAYLAR NE İLK NEDE SON OLACAK.

  ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

  Yanıtla
 147. bana kalırsa bunlar yalan dolan
  Saddam o kadar saf bi adam değildi
  kaç tane dublörü vardı, her iddiasına varım idam görüntleri de dublörlerinden birine ait.
  Saddam eskiden de gideceği yere önce dublörünü yollar bir olay çıkmazsa (suikast vs. şüphesi) kendisi ancak o zaman giderdi.
  ölüm haberine ilk gün de inanmamıştım
  hala da inanmıyorum

  isteyen eleştirebilir

  ve her haltın altından çıkan amerikaya da yazıklar olsun!!!

  Yanıtla
 148. allahın verdiği canı ancak allah alır…..amerika kendi istediği petrolleri ele geçirmek için alevi sünni ayırımını soktu ensonunda başardıı.ırak amerikanın bu kozu ele geçirmesine göz yumdu…vay gidene…bunu tasdikleyenlerin müslümanlıkla ve insanlıkla alakası olmadığıgını düşünüyorum..herkez hata yapabilir..ben saddam haklı demiyorum ama her yapılan hatanın sonu ölüm olmamalıydı..ozaman saddamı asanlarında sonu ölüm olsun…biz nasıl müslümanız hiç düşündünüzmü..müslümanı müslümanı vurdurmak hakmı….lütfen herkez vijdanını yoklasın

  Yanıtla
 149. arkadaşlar idam kötü bişi ama saddam bunu haketti.derya arkadaşımız doğru söylüyo ama böle insanlara acımamak lazım.baksanıza adam ölmemiş.saddam die başkasını asmışlar.böle şey olmaz arkadaşlar.o kadar günah işledi,bide idamdan kaçıcak haa.öbür yazanların da sözlerine saygı duyarım.benim düşüncem böyle:)

  Yanıtla
 150. saddamin asilmasi sizin icin nekadarda basit! oysa böyle bir devlet adaminin idami a.öcalan ile nasil es tutulabilir. o ülkesindeki masumlari incitmedi tek sucu bölücü abd ve şii leri durdurmak istemesi miydi???????????????????

  Yanıtla
 151. amerika gözünü kırpmada saddamı idam etti…peki biz bir abddullah öcalanı niye idam edemiyoruz….

  Yanıtla
 152. Biraz geç yaziyorum ama Amerika bu kadar vahşi işte insana bu şekilde davranılması yanlış bu olsa olsa hayvanlıktır pardon hayvanlara hakaret ettim bir insan bu şekilde öldürülmemeli insanları öldürmüş bile olsa zaten cezası ahirette verilirdi ama acıyorum amerikaya bişey yaptıkalarını zannediyorlar vah zavallılar bencede her ne olursa olsun insan kelime-i şehadet getirmeden idam edilmemeliydi

  Yanıtla
 153. Devrik bir devlet başkanının, hükümdarlığı süresinde ”148 şii” nin

  öldürülmesiyle idam cezası alan ve kendi(benimde) dininde mübarek bir bayramın ilk gününün ilk saatlerinde asılarak infazı yapılmasına rağmen;
  Türkiye Cumhuriyetinde; yıllarca (dolaylı yoldan hâlâ) 30.000 den fazla masumu, sivili ve bebeği katleden, vahşi ve cani, Binlerce Mehmetçiyimizi de şehit eden katil Abdullah Öcalan hâlâ en konforlu bir şekilde yatırılıyor!
  Terörist başını yakalamamızda bize destek vermiş gibi görünen ABD ve onu bizden kaçırarak herbiri içten bir şekilde koynunda saklamaya çalışan AB ülkeleri iyi polis kötü polisi oynamaktadır. İşte bu Dünyayı yöneten ABD ve AB nin adaleti…!
  Aslında bu; bazı devletlerin hegamonyası altında ezilerek kendi iradesi ile yargı bile yapamayan ve basiretsiz kişilerin yönettiği vede bunu içine sindirip hâlâ onların arkasından yürüyen cahil ve düşünemeyen bir toplumun KADERİ dir.
  Ne yazıktır ki kendilerine ”müslümanım” diyen şii lerin ve liderleri ” mukteda el sadr” ında günün birinde şiilerin en kutsal mekanında aynı acı sonla karşılaşıcağını bilemez ve unutulmamalıdır ki, kuvvetli beyinlerin kontrolunde olmayan güç, güç değildir.! Tabii ki DÜŞÜNEMEYEN toplumlar sömürülmeye mahkumdurlar.

  Yanıtla
 154. ARKADAŞIM MADEM YAYINLAMICKSINIZ NE DİYE YORUM YAPIN DİYORSUNUZ?? İYİMİSİNİZ SİZ??? BU KADAR YORUM İÇERİSİNDE SAÇMA OLANLARADA YER VERMİŞSİNİZ AMA BENİM ÇOK İNCE VE DETAYLI YORUMUMA NE DİYE YAYIN HAKKI VERMİYORSUNUZ? BU ÜLKERE DÜŞÜNCE ÖZGÜRLÜĞÜ YOKMU? BU BİR KISITLAMADIR VE SİZİ KINIYORUM……………….

  Yanıtla
 155. Kadir;

  Gördüğün gibi yorumlarını onayladım kardeşim malesef biraz geçikmeli yayınlıyorum çünkü günde 50 civarı yorum geliyor birçoğu küfürlü birçoğu hakaret içeriyor.. Bazılarıda gözümden kaçabiliyor.. Gözümüzden kaçmışl olabilir kusura bakmayın ama elimden geldiğince yorumları onaylamaya çalışıyorum. ve çok yoğunum………

  Yanıtla
 156. Tamam, kardeşim kusura bakma bende biraz acele ettim sanırım. Çalışmalarında başarılar diliyorum kolay gelsin sanada tüm teakolik ekibinede…

  Yanıtla
 157. saddam belki idamı haketti ama onu astıran amerika olmamalıydı.eminim ırak halkı saddamın diktatörlüğünü amerika’nın getirdiği sözde özgürlüğe tercih ederdi.

  Yanıtla
 158. saddamın asılması bir yandan iyi bir yandan kötü oldu oda bir insandı ama işkence yaptığı insanların ne günahı vardı onlarda insandı çocuklarıda işkenceyi sever ıraklıları vururdu ama keşke iiple idam etmeseydiler

  Yanıtla
 159. Yazık hepinize bi de Türk olacaksınız bunların hepsini asıcaksın ki bu ülkede temizlensin sırayla sıra öbür…………….

  Yanıtla
 160. selam olsun saddam hüseyine.sahadet şermedini içti.allah mekanını cennet ettin.büyük kayıp.SELAM LARIMI VE DUALARIMIZ SAYIN SADDAM HÜSEYİ,N İÇİNDİR.MÜCAHİD SADDAM.MÜSLÜMAN DOĞDU VE MÜSLÜMAN ŞEHİT OLDU.SEN DEVRİK LİDER DEĞİLSİN.SEN SAYIN SADDAM HÜSEYİN BÜYÜK LİDERSİN.DUALARIMIZ SENİNLE.

  Yanıtla
 161. Saygı çerçevesinde her türlü yoruma izin veriyorum. Demokratik olarak herkezin düşünce özgürlüğüne saygı duyuyorum. İsteyen istediğini yazabilir. Sizde yazdınız. Ben yorum yapmıyorum. Makalemde okuduğunuz gibi Saddam’ı savunmuyorum ve kınamıyorum. Müslümandı en azından şehadet getirdiğine şahit olduk bizim için bir müslümanın ardından iyi konuşmak düşer. Zaten yorumlardaki hakaret içeren mesajları gördüğünüz gibi kesiyorum.

  NOT: Sitede tek yönetici benim kusura bakmayın biraz geç yorumlarınızı onaylıyorum ama ne yapayım tek başımayım…

  Yanıtla
 162. Turk insani’nin cag disi yorumlarini okumak cok uzucu, gerci pek de sasirtici degil boyle cagdisi toplumdan ancak bu beklenir. Saddam gibi bir katilin oldurulmesine uzulmek ne demek?! Ayrica aramizda bir kac radikal Islamci var, onlarin yorumlari silinmemis. Birisi demis ki, “Gavurlari oldurmek Muslumana ferahlik verir”. Bu tip fasist ve yobaz insanlarin yazdiklarini nasil yayinlarsiniz? Sizde mi onlardansiniz yoksa, sizde mi onlar gibi insanliktan nasibinizi alamadiniz site yoneticileri?

  Yanıtla
 163. “Saddam olmesin Apo olsun” diyenler, ne kadar ikiyuzlu olduklarinin farkindalar mi acaba? Nerede tutarlilik?

  Yanıtla
 164. ETME BULMA DÜNYASI NE DEMELİ…
  HAKETTİĞİ YARGISIZ İNFAZDI BENCE.
  AMA ADALET SONUNDA TERİNİ BULDU.

  Yanıtla
 165. t.c herzaman koruyun ve kollayın bu bize verilen hazinedir birbirinizi oldurmeyin ve zarar vermeyin ama kimse bu yazdıgımı umursamas

  Yanıtla
 166. saddamı asan Amerikanın ve onun yandaşları siyonistlerin XXXXXX versin.bu davranış asıl caninin amerikan XXXXX olduğunu göstermişti. IRAĞA DEMOKRASİ YERİNE kan,gözyaşı ölüm yoksulluk bölücülük getirdiler.bayram sabahı Saddamı asarak müslümanlara gözdağımı vermek istediler.Sıra bize gelmeden kendimize gelelim beyler akıllı olmak lazım.Haçlı seferleri başlamıştır saddamın asılmasına gerçekten çok üzüldüm

  Yanıtla
 167. SADDAMIN ASILMASII ÇOK VE ÇOQQ YANLIŞ B, KARAR KESİNLİQ LE O BÖLGEYE GÖRE DAVRANIODU WE TEROR OSAMAN YOQTUU AMA GÖRDÜNÜSGİBİ SADDAM ÖLDÜQTEN SORA Qİİ AYAQLN MAYA BAQNN WE SUSUNN!!!!

  Yanıtla
 168. selamlar cümletten arkadaşlar . ilk önce bende çogu insan gibi seyredip kendi kendime allahım sen bizlere ölümün bile hayırlısını ver dedim halada söylerim saddam mı belki kımse sevmez benimde babamın oglu degil bende bütün hallkımla mutabık halindeyim yani tükiye ve insanlarıyla aynı fikirdeyim kimisi sever kimisi sevmez kimisi üzldü kimisi sevindi ???.fakat arkadaşlar bukadar büyük bi ayrıntı gözlerinizden kaçamaz saddam mın son sözleride kelimei şaadet vardı bakalım o sözleri söylemek kaç kişiye nasip alaçak .allah devletimize milletimize zaval vermesin .saygılarımla .cCc_birisi_ccc. kesiniklle ırkçı degil vatan sever birisi.cümletten allaha emanet olunuz.

  Yanıtla
 169. zeynep b. ;

  Kusura bakmayın uzun sürüyor çünkü bu sitede tek bir yönetici var ve bende ancak gece saat 23 sıralarıda bakabiliyorum günlük 40 civarı yorum ve 100 den fazla e-mail e cevap vermek zor oluyor.

  Yanıtla
 170. YARAB! NE GÜNE KALDIK BİZKİ HAKKIN KILICI DÜŞTÜĞÜMÜZ HALE BAK NE FELAKET NE ACI HALA HANELERİNDE MAZLUM AHI YÜKSELEN İNGİLİZ FRANSIZ HELEN RUS İSPANYOL GERMEN ARSIZ YÜZ TAŞ VİCDAN SIRA SIRA BOY BOY BİRDE TOPLAM KALİTE MODERN KOVBOY BİZE İNSAN HAKLARI ADINA DERS VERIYOR ISYANIMI MAZUR GÖR BU BENİ ÖLDÜRÜYOR BUNLARKİ ZULMÜYLE TARIHIN YÜZ KARASI ÇIKARINA BİN SURAT DEMAGOJİ MASKARASI YÜZ YILLARCA AFRİKANIN İLİGİN EMENLER İNSAN ALIP İNSAN SATAN ŞEYTAN RUHLU ANGELLER ( MELEKLER ) ENGİZİSYON GİYOTIN GAZ ODASI YANIK ET NERONDAN HİTLERE KADAR İŞKENCE ZULÜM VAHSET MAZLUMA MERMI AMANA TOP SONRADA TALAN ŞİMDİ FARKLIMI SANKI TARIHINDEN İLHAM ALAN BATI Kİ GÜNDEMINDE BUGÜN NE OYUN GİZLİ ŞU İNLEYEN TÜRKİSTANLI ŞU ÖLEN FİLİSTİNLİ AZERBAYCAN HALKIDA TÜRK-MÜSLÜMAN ÜLKESİ CEZAYİRDE AMAN HA OLAMAZ DEMOKRASI IRAKTA ŞAHIN OLAN AKLI KISA SADDAMA ÇEÇENYADA BOSNADA KULAK SAGIR GÖZ AMA SİLAH SAT ZENGIN YASA SÖNSÜN EVLER BACASI ŞU YETTİMMİŞ ŞU SAKAT ŞUNUN ÖLMÜŞ KOCASI SÖZDE HAMISI KESIL ARDINDAN ET IHANET NE GAM YETERKI DONSUN PETROL ÇARKINA SERVET İŞTE BU KIRLI YUZ BU UTANMAZ BU ŞER HESAP SORUYOR BENDEN ALLAHIM SEN SABIR VER BEN KENARI DICLEDE BIR KURT KAPSA KOYUNU GELIRDE ADLI ILAHI ÖMERDEN SORAR ONU DİYEN HAKKI HAK BİLEN BİR YOLUN YOLCUSUYUM BULAMAZLAR BIR LEKE NURLUDUR BENIM SOYUM BEN HACI BEKTASIM MEVLANAYIM YUNUSUM MAZLUMUN KILICIYIM BAGRI YANIGA SUYUM AMA SEN EY KÜFÜR AYNA AL DERDINE YAN BULACAKSIN BELANI BULUR ELBET ARAYAN SENI O DOKTUĞUN KAN HAK ADINA BOĞACAK DOĞACAK HAKKIN GUNESI PEK YAKINDA DOĞACAK.(HADİ ÖNAL. IN ŞİİRİDİR)

  Yanıtla
 171. BEN SADECE BU ŞİİRLE KARSILIK VERMEK ISTIYORUM ORADA ZATEN KIM NE ALACAK YETERINCE ACIK VE NET ABDULLAH ÖCALANI NIYE ASTIRMIYOLARA GIBI BIR SORU GELECEK AKLIMIZA GELMELIDE ZATEN BUNA DA ANCAK SUNU SÖYLEYEBŞLİRİM ( Kİİ ŞİİRDE BUNADA DEGINMIS HADI ÖNAL) TÜRK.ÜN TÜRKTEN BASKA DOSTU YOK HİÇ BİR ZAMN DA OLMAYACAK

  Yanıtla
 172. eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee napalım kader böyle oh olsun saddama yuhh saddama yuuh benim dinimden ama amerikalıların ülkesine girmelerine izin verdi bence ırak haklı sadda mın cellatı ben olsaydım keşke

  Yanıtla
 173. sadda mı asan XXXXXXXXXX sanmasınlarki onların yanına kalacak .YÜCE RABBİM ONLARA ÖYLE BİR,felaket verecekki neye uğradiolarını şaşıracaklar. saygılarımla

  NOT: Yorumunuz hakaret içerdiği için kesilmiştir.

  Yanıtla
 174. insanlar amerikanın uşağı olmuş saddam hüseyinin cani bir şekilde öldürülmesine hiçkimse ses çıkarmadı. bir ermeni öldürüldüğünde herkes ayaklanıyor ama bir müslüman öldürüldüğünde kimse ses çıkarmıyor böyle adalet olmaz dünya amerikanın esiri olmuş kurtulamıyor.yeter uyanın uyanın kış uykusuna yatmış kurtulamıyorsunuz hiçbirşeyin farkında değilsiniz.yakında türkiyede elden giderse sakın şaşırmayın.bir müslüman ülkesiyiz ama bir müslüman gibi davranmıyoruz.elin yahudisi hristiyanı kendi benliğini sürdürüyor bir müslüman sürdürmüyor böyle olmaz hiçbirşeyin farkında değiliz

  Yanıtla
 175. selemun aleykum bence bir devlet bakani asilmamali amerıkan saddmı astı nedne abdullah öcalanı asmammıza ızın vermıyor bence artık dur demelıyız saddamın tek yanlısı ve son yanlısı teslıım olmaktı eger savassa amerıka fazla dayanamazdı cıkardı ulkeden ama saddam bir korkkak gıbı kaçtı bunu yapmamalı allah mekanını cennnet etsin diyelim başka bişe demek düşmez bize… allah amerıkanın belasını versin ölmeden önce göreyim bir..yunus.

  Yanıtla
 176. selamun aleykum bence bir devlet bakani asilmamali amerıkan saddmı astı nedne abdullah öcalanı asmammıza ızın vermıyor bence artık dur demelıyız saddamın tek yanlısı ve son yanlısı teslıım olmaktı eger savassa amerıka fazla dayanamazdı cıkardı ulkeden ama saddam bir korkkak gıbı kaçtı bunu yapmamalı allah mekanını cennnet etsin diyelim başka bişe demek düşmez bize… allah amerıkanın belasını versin ölmeden önce göreyim bir..yunus.

  Yanıtla
 177. böyle bişi olmaz.şahsen ben saddamdan nefret ediyorum ama ona yapılan haksızlık onu idam etmelerini gerektiren bi olay yoktu sonuçta ama saddam da yerin dibine girip saklanmasaydı tüm bunlar olmazdı gerçi amerikka gibi güçlü bir devlet karşısında durmak çok zor ama böyle ölmektense savaşması daha iyiydi.yinede saddamın adına çok üzüldüm allah taksiratını affetsin.

  Yanıtla
 178. saddam idam etmekle çooooooooooook kötü etmiler diyecem ama demiyom çünkü çooooooooooooooooooooook iyi yaptılar ama geç oldu hemde ipe yazık oldu çok güzel urgandı

  Yanıtla
 179. bazıları saddamın korkakca yer altına saklandığını ve korkakca öldüğünü söylüyor ben böyle olduğunu düşünmüyorum benim kanaatim saddamı yakaladılar ve yer altına koyanda amerikalılar olaya böyle bir süs verdiler çünkü saddamın kahraman olmasını istemediler saddam savaşmaya fırsatı olsaydı eminim savaşırdı oğullarının ölümünü hepimiz biliyoruz aslanlar gibi savaşarak öldüler bir binanın içinde sakın bu oyunlara gelmeyim bunlar hep amerika köpeğinin oyunları saddamı kendi adamlarıda satmış olabilir amerikada iyi biliyorki eğer saddamı savaşırken öldürselerdi olayın boyutları dah farklı olacaktı parayla birilerini satın aldı ve saddamın yakalanmasını kolaylaştırdı ve saddamın halkından bazı bölümleri saddamı korkak ilan etti çünkü plan çok güzel işlemiş her şey amerikanın istediği gibi olmuş ve az kayıpla bu olayı örf bas etmişti vel hasıl sıra iranda sonrada bizde yani canım türkiyemde tabi küçleri yeterse ben onların yerinde olsam bi geçmişe bakar ve ona göre hesap yapardım bir ata söxü vardır:

  Yanıtla
 180. saddamın asılmasına üzüldüm ama ırak cok cabuk teslim oldu bir müslüman olrak ben buna üzüldüm çünkü ırakta müslüman .hiç olmas sa hz peygamber efendimiz için mücadele edeblirlerdi. serdar yenibosna lisesi 10 sos b 258

  Yanıtla
 181. LÜTFEN OKUYUN…………………………………….
  BEN SAADDAM IN İDAM EDİLMESİNE BİZZAT BİR MÜSLÜMAN OLARAK KARŞIYOM.ORDA ÖLEN SADECE SAADDAM DEGİL SİYONİSTLERİ YANİ AMERİKA İSRAİL VE İNGİLTERNİN ASIL ORDA SAADAMI ASMAK DEGİL BÜTÜN MÜSLÜMAN ALEMİNE GÖZ DAGI VERMEKTİR.SAADDAM NEKADAR KÖTÜ BİRİ OLURSA OLSUN SONUÇ TA O BİR DEVLET BAŞKANIYDI İSTEDİGİNİ YAPA

  Yanıtla
 182. ALIN DA KARDEŞİM BUDA BENDEN OLSUN BAKALIM TOPLADIĞIM BİLGİLERİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM SADDAM ASILMADI DİYOLAR O KADAR İSBAT FALAN SUNMUŞLAR BEN İNANMADIM AMA SİZLER NE DERSİNİZ BİLEMİYCEM.

  Şok İdda: Saddam Ölmemiş Olabilir…

  30 Aralık 2006 sabahı Irak’ın, idama mahkum edilen devrik lideri Saddam Hüseyin’in, asılarak idam edildiği açıklanmıştı. Ancak son iddialar ortalığı karıştıracak…

  02 Ocak 2007 Salı 11:06

  ……….com sitesi uzmanların görüşleri eşliğinde Saddam Hüseyin’in idamını analiz etti ve ortaya çarpıcı sonuçlar çıktı.

  İşte Saddam Hüseyin’in idamındaki sır perdeleri:

  Neden Cep Telefonu:

  Saddam Hüseyin’in asıldığı ana kadar kamera çekimi devam ediyor ama tam idam anı yok. İdam görüntüleri uzak bir noktadan çekilmiş videolu cep telefonu görüntüleri ile yayınlandı. Normal bir kamera ile çekim yapılsa idi ortam aydınlık olacağından her detay gözler önüne serilmiş olacaktı. Şayet tüm detayların çekildiği bir kayıt varsa o neden ajanslara verilmedi.

  İp’in uzunluğu

  Saddam Hüseyin’in asıldığı noktanın yüksekliği 2.5 ile 3 metre arasında Irak Televizyonu ile Cep telefonundan çekilen görüntülerde halatın uzunluğu dikkatleri çekiyor. O noktadan asılan bir insanın ip gerilmeden ölmesi mümkün değil, dikkat ettiyseniz cep telefonundan çekilen görüntüde Saddam’ın kafası yukarıdan çekiliyor aksine Saddam’ın kafasının daha yüksek bir noktada olması gerekmiyor muydu ?

  Tabut’la Gömülme

  Saddam Hüseyin’in tabutu iki kişi tarafından taşındığı ve toprağa tabutla defnedilmesi de yeni bir tartışma yaratacak . Müslümanlar cenazelerini toprağa asla tabutla defnetmezler, ama Saddam Hüseyin’in cenazesi tabutla defnedildiği söylendi.

  Aile’den kimse görmedi

  Saddam Hüseyin’in ailesinden hiç bir kimse idam’dan sonra Saddam’ın cesedini göremedi.

  Cesed Görüntüsü

  İdamın ardından Saddam Hüseyin’in battaniyeye sarılı yerde yatan görüntüleri yayınlandı. Görüntülerin sadece cep telefonu ile yayınlanması ve Televizyon kamerası kaydının olmaması

  Haber’in hızı

  Saddam’ın idamı ile çok hızlı bir şekilde ajanslara ve yayın kuruluşarına haber ve video akışı sağlandı. İdam’ın olşturacağı tepki’ye rağmen bu şekilde hızlı bir haberleşmenim olması bölgede yeni hesapların mı yapıldığı sorusunu akıllara getiriyor.

  ***Saddam İdam Edildi(mi)!***
  SADDAM

  Gerçekten
  idam edildi Mi !

  Amerikalıların yalan uydurma ve senaryo yazma alışkanlıkları hiçbir zaman
  unutulmaz !

  Amerikalıların gerçekleri nasıl farklı bir şekilde ekranlara ve medyaya
  yansıttıkları hiçbir zaman unutulmaz !

  Burada yazılan yazılara katılmanız şart değildir, yazıları okuduktan sonra son kararı değerli okuyucularımıza bırakıyoruz

  Bu gerçekten Saddam Hüseyin mi !

  Yoksa Casim El-Ali mi
  !?
  Bu sorunun cevabını yapılan kapsamlı ve kanıtlı araştırmalardan sonra bulmak çok kolay olacaktır. Ancak yine de son söz siz değerli okurlarımızın olacaktır.
  Amerikalılar tarafından yakalanan, yargılanan ve sözde idam edilen kişi Saddam Hüseyin miydi ?
  Yakalama dizisi

  Evet dizi diyoruz çünkü gerçekten Amerikalılar tarafından çok güzel bir
  şekilde hazırlanan bir dizi senaryosudur. Ancak ne yazık ki diziye son
  bölümlerden göstermeye başlayınca işler karıştı. Hani bazen dizilerde veya
  filimlerde olur ya komik bölümler ve çekim hataları gösterilir ilk önce, işte
  Saddam Hüseyin’nin yakalanma dizisinde de gösterilen Aralık ayında sararmış
  hurmalar ve kurutulmuş et ve meyveler sahnesi de bunlardan birisi (Associted
  Press).

  Aralık ayında kurutulmuş et ve meyve sahneleri artık herkes tarafından yalan
  olduğu bilindiği için bu konunun detaylarını anlatmamıza gerek yok. Çünkü
  Irak’ta kurutma işleri Mayıs-Temmuz ayları arasında yapılır ve Aralık ayında
  hurma bu şekilde görülmez.Soru şu :

  Neden bu yakalama sahnesinin ve Saddam Hüseyin’in sakin bir şekilde teslim
  olmasının gerçek görüntülerini vermediler !

  Neden biliyor musunuz ! Çünkü
  yakalama sahnesinin bütün görüntüleri uydurma ve gerçek olmayan fotoğraflardı.

  CIA bu konuda daha sonra bu görüntülerin gerçek olmadığını ve sadece bir
  canlandırma senaryosu olduğunu açıklamak zorunda kaldı. Dolayısıyla Saddam
  Hüseyin’in yakalanma sahnesi CIA tarafından yazılan ve canlandırılan bir sahne
  olduğu otraya çıktı. Ayrıca bu görüntüleri çekildiği bahçe sahibinin eşi olan
  Halide (Namık El Duri’nin eşi) olaydan bir gün önce bahçede bulunuyordu ve
  bahçesinde koyunlardan başka hiçbirşey olmadığını kaydetti. Ancak Amerikan
  askerlerinin 7 hafta önce bahçeye gelip gizli çekimler yaptığını anlattı. İşte
  belkide bu sahte görüntülerin o zaman hazırlanmıştı. Kaldı ki bu bahçede koyun
  yetiştiriliyordu ve sahibi neredeyse her gün bahçeye uğruyordu. Ayrıca bahçenin
  bulunduğu bu alan daha önce Amerikan askerleri tarafından kontrol edilmiş
  herhangi bir kanıta rastlanmamıştı.

  Saddam Hüseyin yakalandığında (senaryoya göre) insanlar acaba bu gerçekten
  kendisi mi yoksa dublörlerinden (benzeri) birisi mi diye şüphelenmeye başladı.
  Bu şüphenin asıl kaynağı gerçek Saddam Hüseyin fotoğraflarının son 15
  yılda medyada bulunmadığı ve aslında karşılaştırılan fotoğraflardaki kişinin
  aynı kişi olduğundan (sahte kişi veya kişiler) ortaya çıkmıştır. Dolayısıyla
  karşılaştrılan fotoğraflar arasında çok fazla ve önemli farklılıklar bulunmadı.

  Konuya daha fazla vakıf olmak için size Saddam Hüseyin’in en fazla
  karşılaştırılan fotoğraflarını sunuyoruz. Bu fotoğraflar çoğu insan tarafından
  karşılaştırılan en yaygın olan fotoğraflardır:

  Evet bu fotoğraflardaki kişiler aynı kişi (veya başka kişi)
  olabilir. Ancak gerçek Saddam Hüseyin olmadığı kesin.

  İnanılmaz gibi geliyor size !
  Daha da fazlası aşağıdaki fotoğraflarda görüntülenen kişinin
  de Saddam Hüseyin olmadığı kesin

  Bu olayın ne kadar dehşet verici ve inanılamaz olduğunu tahmin
  edebiliyoruz. Ancak lütfen sabırlı olun çünkü daha konuya tam olarak başlamadık
  !

  Daha çok inanılmaz gibi görülen gerçekler vardır !

  Konuya başlarken değerli okurlarımıza bir gerçeği aktarmak
  istiyoruz. Aslında gerçek Saddam Hüseyin uzun bir süre (1990 yılından beri)
  medyaya çıkmadı. Ayrıca 1998-2002 yılları arasında gerçek Saddam Hüseyin sadece
  bir defa ekranlarda görüldü. Çoğu insan Saddam Hüseyin’i son 10-15 yıl
  içerisinde çekilen fotoğrafları ve video görüntülerinden tanıyor. Bu kişi medya
  aracılığı ile dünyaya Saddam Hüseyin olarak tanıtıldı. Aslında fotoğraflardaki
  kişi gerçek Saddam Hüseyin değildi ! Dolayısıyla gerçek ve sahte Saddam
  Hüseyin’i karşılaştırmak için genelde son 15 yıl içerisinde çekilen fotoğrafları
  ve video görüntüleri kullanılıyor. Çoğu insan da fotoğraflar arasında pek fazla
  fark göremiyor. Aslında çok haklılar çünkü fotoğraflar aslında aynı kişinin
  fotoğrafı ancak bu kişi ne yazık ki gerçek Saddam Hüseyin değildir.

  Peki, belki de birisi bu benzerler (dublörler) konusu da nerden
  çıktı diyebilir !

  Aslında tarihte de tanınan insanların dublör kullandıkları
  tespit edilmiştir. Örneğin : Mao (Çin), Stalin (Rusya), Castro (Cuba),
  Cherchil,…..

  Çok fazla uzağa gitmemize gerek yok aslında, Saddam
  Hüseyin’in büyük oğlu Uday’ın da benzeri vardı !

  Evet, işte Uday’ın benzeri Latif Yahya (35). 1987-1991
  yılları arasında dünyaya medya aracılığı ile Uday olarak tanıtıldı. 1991 yılında
  ise Avrupa’ya kaçtı. Avrupa’da “Ben Saddam’ın Oğluydum” adında bir kitap
  yayımladı.

  Ben
  Saddamın oğluydum

  Latif Yahya’nın (Uday’ın dublörü)
  hazırladığı kitap

  Senaryo icabı Amerikalılar tarafından Uday’ın öldürme
  sahneleri düzenlendiğinde, Latif Yahya Avrupa’da istihbarat birimleri tarafından
  soruşturmaya alındı. Suçu neydi biliyor musunuz ? Latif Yahya Musul’da
  Amerikalılar tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişinin Uday olmadığını öne
  sürdü. Ayrıca Latif Yahya Hollanda’nın Fry Netherland dergisine verdiği
  reportajda “Öülümünden 2 hafta sonra Uday’dan şifreli bir e-mail aldığını ve bu
  şifrelerin sadece kendisi ve Uday tarafından bilindiğini, e-mailin içeriğinde
  intikamım çok kötü olacak diyde ifadeler bulunuyordu.

  Saddam Hüseyin’nin Benzeri (Dublörü) Var Mı ?

  Bu sorunun cevabını bu yazıları okuduktan sonra değerli
  okurlarımız kolay bir şekilde verebileceklerini ümit ediyoruz.

  Saddam Hüseyin hakkında yapılan çeşitli araştırmaları değerli
  okurlarımızın görüşlerine snuyoruz. Gerçek Saddam Hüseyin’i tanımak için
  birçok yöntem kullanılmıştır. Bu yöntemler yapılan kişiler veya ülkelere göre
  adlandırılmıştır.

  1- Alman Metodu : Alman Adli Tıp Doktoru
  Dr.Dieter Buhman’ın
  (53)
  yaptığı araştırmalara göre Saddam Hüseyin’nin en az 3 benzeri olduğunu tespit
  etmiştir. Çalışmalarında farklı zamanlarda çekilen binlerce fotoğraf ve 30’un
  üzerinde video görüntüleri incelenmiştir.

  Ayrıca bir Alman televizyonunda Avrupa’da ilticada bulunan
  eski bir Irak İstihbarat teşkilatı görevlisi 1998 yılından sonra medyada
  gösterilen kişi Saddam Hüseyi’nin dublörü olduğunu söyledi. Bu tespit Dr.Dieter
  Buhman tarafından da kanıtlandı.

  2- İran-Hollanda Metodu : Yaklaşık 25 yıl Saddam’ın
  araştırmasını yapan İranlı Dr.Muhammed Esasisi tarafından yapıldı. Dr.Esasidi
  (Kulak burun Boğaz uzmanı) 25 yıl boyunca yaptığı çalışmada Saddam Hüseyin’nin
  soyu, saltanatı, savaşları ve giyim kuşamı ile ilgili değildi, sadece Saddam
  Hüseyin’nin kulak yapısı ile ilgili idi. bilindiği gibi kulaklar da parmak izi
  gibidir her kişi için farklılık gösterir. Dr.Esasidi’nin yaptığı çalışmada
  Saddam Hüseyin’nin kulak yapısı ve cizgileri 1999 yılana kadar sabitti. Ancak
  1999 yılından sonra Saddam Hüseyin’nin kulak yapısında ani bir değişim tespit
  edildi.

  Dr.Esasidi’nin 02.03.2003 tarihinde Hollanda televizyonlarına verdiği
  reportajda 1999 yılından sonra medyada gösterilen kişinin Saddam Hüseyin
  olmadığını ve Mihail Ramazan adında bir kişi olduğunu açıkladı.

  Saddam’ın 19
  yıl dublörlüğünü yapan Mihail Ramazan ve 1980 yılından bu yana aralıksız 23
  yıl sekreterliğini yapan Halide Abdulkahar’ın
  Arapca kaleme aldığı kitaplar okuyucuya sunuldu. Saddam Hüseyin devrine 19
  yıl şahitlik eden dublör Saddam Mihail Ramazan, yaşadıklarını iki ciltlik
  kitaba dönüştürdü. Mihail Ramazan, İran-Irak savaşında İran’ın, Saddam diye
  bir dublörünü öldürdüğünü de açıkladı.

  Mihail Ramazan

  3- Amerikan Metodu : Aslında bu yöntem Amerikalılar
  tarafından çok iyi bilinen ve uygulaması kolay olan bir yöntemdir.Yalan söyle,
  bir daha yaan söyle, yine yalan söyle ve sonunda herkes bu yalanın artık bir
  gerçek olduğuna inanır. ABD’li bir uzman, geçtiğimiz günlerde sorgulanan kişinin
  gerçek Saddam Hüseyin olmadığını açıkladı. Bir dönem CIA’de görev yapan ABD’li
  uzman gerekçelerini şöyle açıklıyor: Saddam’ın yüz hatları ve dişleri çok daha
  farklıydı. Yüz hatlarının ortaya çıkmaması için, sakallı sorgulanıyor. Saddam’ın
  eşi Sacide Tulfah ta bu şahsın Saddam olmadığını söyledi.

  4 – Yöresel Metod :
  Irak halkının tarafından bilenen gerçek
  şudur ki Irak’ı 1997 yılından beri yöneten Saddam Hüseyin değildi benzeri Casim
  El-Ali adında bir kişi idi. Bu görüşü savunan insanlar gerçek Saddam Hüseyin’nin
  şivesini ve konuşurken harflerin ağzından çıkış tonunu çok iyi bilen
  insanlardır. Hatta Saddam Hüseyin’nin sadece ses tonundan bile (görüntü olmadan)
  gerçek olup olmadığını tespit edebilen insanlardı. Gerçek Saddam Hüseyin’nin
  konuştuğu Arapça Irak halkının orta kesimini ivesidir (Bağdat ve Tikrit).
  Halbuki 1997-1998 yıllarından sonra Saddam Hüseyin’nin şivesinde ani bir
  değişiklik olup Irak Halkının güney kesimin şivesini (Basra) kullanmaya başlamıştı.
  Aslında 1997 yılından sonra medyaya tanıtılan kişi Casim El-Ali veya Mihail
  Ramazan olabilir bu çok önemli değil, önemli olan bu kişi gerçek Saddam Hüseyin
  değildir.

  Casim El-Ali

  5 -Diğer : ismini vermek istemeyen, gerçek Saddam Hüseyin’nin
  sağlığı ile yakından ilgilenen ve 1990 yılında Kuveyt savaşından sonra Avrupa’ya
  iltica eden bir doktor tarafından ortaya atılıan bir iddia. Bu doktora göre
  gerçek Saddam Hüseyin Irak-İran savaşından 3 yıl sonra lenf bezi kanserine
  (Hodgkin Lymphoma) yakalanmıştı ve bu doktor 1990 yılında yurtdışına çıktığında
  gerçek Saddam Hüseyin hasta yatağında yaşam savaşı veriyordu. 1991 yılından
  sonrada gerçek Saddam Hüseyin’i medyada bir daha görmediğini ve büyük bir
  olasılıkla öldüğünü, 1991 yılından beri Irak Saddam Hüseyin’nin benzeri
  tarafından idare edildiğini ifade etti. Aslında tam bu dönemlerde Iraklılar
  arasında da Saddam Hüseyin’nin öldüğüne dair söylentiler vardı ama iletişim bu
  günkü kadar etkin olmadığından insanlar medyaya mahküm olmuştu. Medya ne derse
  doğrudur kavramı mevcuttu.

  Burada
  okurlarımızın kafasında bir soru işareti doğabilir.

  Gerçek Saddam Hüseyin’i nasıl öğrenebiliriz ?

  Aslında bu sorunun cevabı çok basit, Saddam Hüseyin’nin eski
  ve yeni fotoğraflarına dikkatli bir şekilde bakınız. Özellikle zamanla değişmesi
  beklenmeyen yüz özelliklerine dikkat edin. Bu sorunun yanıtını eminiz ki çok
  kolay bir şekilde verebilirsiniz.

  İsterseniz Amerikalılar tarafından hazırlanan senaryonun
  başından başlayalım

  Hanımlar, baylar. Onu
  yakaladık

  Soru: Yakalayan kişinin yüz ifadesi de bunu anlatıyor mu acaba
  !

  Değerli okurlarımız, yukarıda gösterilen kişi aslında gerçek
  Saddam Hüseyin değildir !

  Gerçek Saddam Hüseyin’i görmek istiyorsanız aşağıdaki
  fotoğrafa bakınız !

  işte Gerçek

  Saddam Hüseyin El-Tikriti

  Aslında belki de inanılması kolay değil ancak aşağıdaki
  fotoğrafların tamamında gerçek Saddam Hüseyin mevcuttur

  Gerçek ve Sahte Saddam Hüseyin arasındaki fark Nedir !

  Gerçek Saddam Hüseyin ile sahte Saddam Hüseyin (benzeri,
  Dublör) arasında ikisi çok önemli olmak üzere altı fark vardır.

  Farklar

  Gerçek

  Sahte

  1
  Saç: gerçek Saddam Hüseyin’nin saçı daha
  seyrek, daha sert ve kıvırcıktır.

  2
  Kulak: Gerçek Saddam Hüseyin’nin kulağı daha
  küçük olup alt kısmı ters üçgen şeklindedir.

  3
  Gerçek Saddam Hüseyin’nin sol yüzünde ben
  yoktur.

  4

  Gerçek Saddam Hüseyin’nin burnu daha
  küçüktür.

  5
  Gerçek Saddam Hüseyin’nin çenesinde çentik
  veya çukurluk (gamze) vardır. Alt dudağı ise daha büyük ve öne doğru
  çıkmaktadır.

  6
  Gerçek Saddam Hüseyin’nin alın cizgileri çok
  bariz olarak farklıdır.

  Gerçek Saddam Hüseyin ile sahte Saddam Hüseyin arasındaki en
  önemli iki farksa gerçek olanın çene gamzesi ve sahte olanın ise sol yüzünde ben
  bulunmasıdır. Aslında estetik ameliyatlar sayesinde birçok farklılığı düzeltmek
  kolaydır ancak çene gamzesini tutturmak zordur.

  Gerçek Saddam Hüseyin’nin Sol yüzünde ben yoktur:

  Gerçek Saddam Hüseyin’nin çenesindeki gamzeye (çentik,çukur)
  dikkat edin:

  Şimdi yine Amerikalılar tarafından yazılan senaryoya göre
  yakalanan Saddam Hüseyin’nin fotoğrafına bir kez daha bakalım:

  Aslında yukarıdaki fotoğraflara bakarak buradaki kişinin
  gerçek Saddam Hüseyin olmadığı bellidir. Ancak burada birkaç hususa değinmekte
  yarar vardır.

  Bu fotoğrafta birçok biliçli değişiklik yapılmıştır. İlk
  fotoğrafta küçük düşürmek amacıyla kişinin saçları dağınık ve bilinçli olarak
  uzatılmıştır. Ancak bu durum kişinin gerçek Saddam Hüseyin olmadığını ortaya
  çıkarıyor. Çünkü gerçek Saddam Hüseyin’nin saçı çok sert ve kıvırcıktı ve
  uzadığında bu görüntüyü vermezdi. Sert ve kıvırcık saçlara sahip olan kişiler ne
  demek istediğimizi çok iyi bilirler !

  Sakalının bu şekilde uzamış, dağınık ve beyaz bir şekilde
  gösterilmesi ise islam dinine ihanet etmek amacıyla yapılmıştır. Neden Saçlar
  boyalı sakallar beyaz bırakıldı !

  Tıraş sonrası çekilen bu fotoğrafta çok bariz bir değişiklik
  yapılmıştır. Sol yüzündeki beni gizlemek için sakalları kesilmemiştir ve uzun
  bırakılmıştır. Dikkat ederseniz bu fotoğraf dışında yakalanan kişini hiçbbir
  sakalsız fotoğrafı olmamıştır. Bu kişinin 3 yıl süren mahkemesi süreside bir kez
  olsun bile sakalsız gösterilmedi.

  Sonuç olarak

  Yakalanan ve idam edilen kişinin gerçek
  Saddam Hüseyin
  olmadığı kesindir. Ancak bu durum gerçek kişinin hayatta olup olmadığı konusunda
  bir fikir vermez. Gerçek Saddam Hüseyin belki de hala hayattadır, belki de 1997
  veya 2003 yılından önce vefat etmiştir.

  Kaynak:

  Bu da Başka bir Haber
  Saddam Yaşıyor mu??

  BOMBA!!! BOMBA!!! Saddam yaşıyor mu? İdam edilen Saddam’ın dublörü müydü?
  ÖZEL HABER! Irakın devrik lideri Saddam Hüseyinin halen hayatta olduğu ve onun yerine Ahmed Al Zamin isimli dublörünün asıldığı ileri sürüldü. İşte ABD’de yayınlanan “Sun” dergisindeki inanılmaz haber!

  ABD’de yayınlanan haftalık “Sun” dergisinin son sayısında yer alan habere göre, Saddam Hüseyin’in Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde yaşadığı belirtildi. CIA’nin gizli raporuna dayanan haberde Saddam’ın Bağdat’ın düşmesinden sonra kayıplara karıştığı kaydedilirken, Tikrit yakınlarında bir sığınakta ele geçirilen kişinin aslında Saddam’ın 8 dublöründen ona en çok benzeyen Ahmed Al Zamin olduğuna dikkat çekildi.
  Saddam’ın ABD işgalinden önce çekilen görüntüleri ile mahkeme salonundaki Saddam’ın dişlerinin birbirine benzememesinin, en önemli delil olarak sunulduğu haberde ayrıca, gözaltındaki Saddam’ın cezaevinde yattığı süre içinde eşleri Sajida ve Samira ile görüşmeyi reddettiği de hatırlatıldı. Eşlerinin cezaevindeki kişinin Saddam olmadığını rahatlıkla anlayabileceği ihtimaline karşı bu önlemin alındığı vurgulandı.
  İŞTE TARİHİ BELGELER VE SUN’IN İDDİASI

  Sun’ın haberinde Saddam’ın kendisinden bir yaş küçük olan Al Zamin’in kendi yerine geçmesi karşılığında Al Zamin’in karısı Kalima’ya iki buçuk milyon dolar verdiği ve tüm ailesinin Katar’da bilinmeyen bir yere nakledilmesini sağladığı iddia edildi. Saddam’ın 22 Ağustos 2003’de Irak’ı terk ederek, Suudi hükümetinin himayesi altında Cidde’ye yerleştiği, buradaki evinin balkonunda görüntülendiği kaydedildi.

  İŞTE SADDAM’IN 2003’TE SUUDİ ARABİSTAN’DA ÇEKİLEN FOTOĞRAFI!

  Bağdat’ta 1995 yılında düzenlenen bir kutlamaya, Saddam’ın başka bir dublörünün katıldığı fotoğrafın yer aldığı haberde, video kayıtlarını inceleyen uzmanların, mahkemedeki Saddam’ın alt çene dişlerinin bozuk, daha uzun ve sarı, gerçek Saddam’ın dişlerinin mükemmele yakın oranda sağlıklı ve beyaz olduğu değerlendirmesine de yer verildi.

  Kaynak: http://www.medyafaresi.com

  Yanıtla
 183. sadamın idam edilişini demokrasiye vurulan bir darbe olarak görüyorum sadam idam edildi ama bişey değişmedi ırakta şuan sadamdan daha kötü egemenlik hakim bence ameriakan emperyalizminin idam edilmesi gerekir

  Yanıtla
 184. Irak lideri saddamın asılması hiç hoç görüntüler değil.Ben de arkadaşıma katılıyorum bunlar bugün saddamı astılar yarın öbür gün bizim ülkemizede gelecekler.

  Yanıtla
 185. bencede bu araştırman çok doğru bende bunların aynısını duydum ve okudum..bende bu idam olayına pek inanmadım..ipin uzunluğu idam yerinin zemine olan yüksekliği vede saç ve ben farklılıkları dikkat çekici..ama denilen gibi gerçek saddam 1997 veya 2003 te öldümü yoksa hala yaşıyormu bilinmez..fakat idam edilen kişinin gerçek saddam olmadığı kesin..

  Yanıtla
 186. bence bütün bu söylenenler cok saçma.neden böyle bi oyun oynansınki?neden dublörü öldürülsün?bence kendisi öldürüldü we suan cehennemde cayır cayır yanıyor.bunca insanımızı öldürdükten sonra bütün bunları haketti o vicdansız… allahtan rahneyt dilemiyorum cunku bunu haktmior!!

  Yanıtla
 187. ben saddamında ecelıyle olmeye hakkı oldugunu dusunuyorum tabıkı yaptıklarını bı sekılde odıcektı ama bunun bu sekılde degıl omur boyu hapıs cezasıyla olması daha dogru olurdu bence madem ole apdullah ocalanında aynı sekılde cezasını cekmesı gerek abd nın kopegı olduk…

  Yanıtla
 188. dünyanın baş belası ameria ve israil.bunlar şeytanın ta kendileri saddam hüseyin gibi halkını satabilecek kadar gaddar,hain,zalim liderler varken böyle safririkler amerikayı ilahlaştırdıkça müzlüman ülkelerin kaderi değişmeyecek.bu arada saddamın yönnettği ırak halkı kafalarına her zaman çomak vurulması gereklilik isteyen bir milletttir.o tür barbar,yobaz,hain,kalleş,bir millete ancak saddam yarardı saddam sadece iranı vurmakla kendi ülkesi içindeki azınlıklara sahip çokmamakla halkından oldu.ama yiğidi öldür hakkınıyeme be kardeş vallahi billahi adam çok ama çok cesurdu boynuna ilmiği çektiklerinde bile züppe cellada erkek olmasını hakeret etmemesini söyledi.o ölümden hiç korkmadı ve zaman gelecek şimdide onu satan halkı onu kahraman ilan edecek.bye bye…

  Yanıtla
 189. SADDAM HÜSEYİN çok iyi bir lider ve ayrıca önder di. Onsuz IRAK ileri gidemeyecek bir devletti.onun ölmesiyle iç karışıklıklar başladı.
  şii ler sunni lerçatışması.
  ardından amerika nın cahilce vahşice zulümleri.
  ben daha 15 yaşındayım. Bugün izlediğim infaz vidyosundan çok etkilendim ve kendimi bir an onların yerine koydum orda ki mü’min halkını kendi kardeşim ve ailem olarak düşündüm.
  o anki çekilen acıyı ve ALLAH ALLAH diye sesleri duysanız içiniz gitmez miydi.
  bu yüzden kardeşlerim benim IRAKhalkı bu zulümlerden nasıl kurtulacak.
  ALLAH onları helak etsin
  “amin.”

  Yanıtla
 190. Amerika cehennemliksin… Iraklılarada iyi oluyor Saddamoın heykelini onlar yıkmıştı hergün ölen ıraklılarda cezasını çekiyor… Allah düşmana fırsat vermesin

  Yanıtla
 191. saddam öldüğüne çok seviniyorum
  ama
  ırakı bu güne hiç bir başkan idare edememişti ama saddam bu konuda başarılı bir liderdi bundan sonra ne abd nede başka biri bu ıraklıları idare edemez zeten abd nin adamıydı belliydi sonu böyle olacsağını saddam asılmadı abd kendi elleriyle şimi onu doyuruyor

  Yanıtla
 192. Irak lideri saddamın asılması hiç hoç görüntüler değil.Ben de arkadaşıma katılıyorum bunlar bugün saddamı astılar yarın öbür gün bizim ülkemizede gelecekler.

  Yanıtla
 193. BEN TÜRK KANI TAŞIYORUM VE ÜLKEMİZE ZARAR VEREN HERKEZİN ÖLMESİ GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.BAŞTA APO ASILMALİ Kİ TÜRKİYE ZARAR GÖRMESİN.ARKASINDAN DA BAŞBAKAN RECEP TAYYİP ERDOĞAN ASILMALI.ÇÜNKİ BİRGÜN O BİZLERİDE SATAR.SATMADİK NERE KALDI Kİ ZATEN. NEYSE KİMSENİN YANINA KALMAZ YAPMIŞ OLDUKLARI.BİRGÜN SORULUR ELBET.BUGÜN DEĞİLSE DE YARIN YARIN OLMASSA ÖBÜR YARIN………..

  Yanıtla
 194. o ilk yorumu yapan arkadaşa yazıyorum…türk kanı taşıyorum diyorsun.apo’yu assınlar diosun.katılıyorum.sonra da tayyibi assınlar diyosun.kardeşim bu ülkedekiler türk değiller mi de tayyibe oy veriyorlar. biraz mantığını kullan.tamam aklın sıra solcusun anldık ama bu ülke tayyibide biliyor sizide bu ülke tayyibi başa geçirerek ne olduğunu kanıtladılar. has türkler işte onlar.geçmişi yargılayarak bir yere varamazsın.tayyibin ne zararını gördünki böyle konuşuyorsun sen!herşey apaçık ortada.bu ülke aynı benim gibi(has türk) tayyibi hep sevecek.

  Yanıtla
 195. Bu dunyada oyle oyunlar donuyor bunlara kafayi taksak deli oluruz bunlar degil mi kabeye bile yukaridan adam indirmek isteyen boyle planlar hazirlayanlar icin bu oyunlari dogru olsabile hic sasirmam.

  Yanıtla
 196. yazık oldu bence cezası da çook ağır oldu ama ALLAH DİĞER DÜNYADA BÜTÜN İNSANLARIN YARDIMCISI OLSUN……..

  Yanıtla
 197. ALLAHIN adıyla.selamun aleykum ben belkide konuşmamam kerektiği yerde konuşuyorm ama hep şunun kanatindeyim bir insan kendi evini koruyan köpeyini niye öldürsün aklım ermiyor ben saddam ın idam ettiklerine inanmıyorum veya öldürdülerse bune bağlılık bir hayvan bile kesilirken çırpınır bunasıl bir bağlılık………………………….. neyse yorum sizin ben birşey diyemiyorm

  Yanıtla
 198. bencede apso nun asılması lazım ben böle AMerikanın ta.. anlarsınız siz onu artık böyle rezalet yoq bu dünyada …

  Yanıtla
 199. saddama çok haksızlık yaptılar saddamın yerinde apo omasını isterdim vatana millete hayır olurdu hiç değilse yalansam yalan diğin arkadaslar

  Yanıtla
 200. harun akıllı ol it bile ekmek yediği eli ısırmaz. ne kadar düşmüşsün sen anla artık adiler. apoyla annenin bir samimiyeti varsa bilmmem ama madem bukadar sewiyosun annen le nikahla baban olsun ama neyse zaten bunu yapmışsın herhalde buda kapak olsun sen ve senin gibilere. bayrağı bayrak yapan üstündeki kandır toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır bolu komando murat beni iyi tanırlarrrr.

  Yanıtla
 201. kan istediniz lan beşikteki bebekten kan bu hesap sorulacak apo neden köpektennn a.q mun aposu sen adammısınkı saddamın yerıde sen olmalıydınn bence bu ıdam edılen saddam deıl ya hadı neyse saddamın sag yanagında bı ben varr ama asılan kısıde yokk o saddam deıldı bencee bunuda ılerde herkes goreecekkkk

  Yanıtla
 202. saddamı asanın ben a.s…tmammı ….saddam milletine sahip cıkıyordu milliyetci bi adamı , bizimkiler onun gibi olsa simdi ne pkk sı nede kaos olurdu

  Yanıtla
 203. saddam huseyını asmak ıyı bı dusunceydı ama allah her kezın mekanını cennet etsın benım zoruma gıden adam sahadetını getırmeden ıpten atmaları bu bır serefsızlıktır bugun ona yarın bıze allah butun muslumanların yardımcısı olsun

  Yanıtla
 204. hiç bir insan bu şekilde her ne olursa olsun idamı hak etmiyor,allahın verdiği canı allah alır,,
  şimdi saddam dedikleri insandan ne farkları var….
  bu yapılanı kınıyor ve ınsanlığımdan utanıyorum

  Yanıtla
 205. ya allahım bu nası bi insanlıktır.. tamam bunlardan olan bi insan diilim çok büyükte kinim var ama yazıktır ya .. insanız biz.. bizi yaratan var… canımızı ancak o alır.. nası öle bişe olur ya.. inanamıom

  Yanıtla
 206. İŞTE GÖRÜN SİZİN AYAK UYDURMAK İSTEDİĞİNİZ BATIYI! İŞTE BÖYLE GİDERSE TÜRKÜN İÇİNE YANİ SİZİN BİZİM İÇİNE DÜŞÜCEĞİMİZ DURUMA! BAKIN DA BELKİ POP MÜZİĞİ REPİ BİLMEM TÜRLÜ TÜRLÜ OKE MOKE YES MES VS İBRET ALIN! ORDA SADDAM’IN TÜRK’E VERDİĞİ MESAJLARA BAKIN! GÖRÜN ERMENİ OLMAYI AMERİKAN OLAYI İNGİLİZ OLAYI FRANSIZ YAHUDİ OLMAYI! SONRA BU TÜRK DEYİP DE O 5 M URGAN SİZİNDE BOYNUNUZA GEÇECEK!!!
  TÜRK’ÜN TÜRKTEN BAŞKA DOSTU YOK YOK ANLAYIN FINDIK BEYİNLİLER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Yanıtla
 207. SÖZDE İNSAN HAKLARI SAVUNUCULARIIIIIIIIIIII! İŞTE ÇOK SEVDİĞİNİZ YOLUNDA YÜRÜDÜĞÜNÜZ REPÇİLER POPÇULAR SİZE DİYORUM O SADDAM DEĞİL DE BAŞKA BİR İNSAN OLSA NE OLACAK!!!!
  SADDAM OLMAYANIN BU DÜNYADA YAŞAMA HAKKI YOKMU!!!!!!! SADDAMIN ASILMASI DAHAMI ÜZÜCÜ OLUYOR HIIIIII!!!!
  İŞTE ABD NİN GERÇEK VE SİZİN DE BAŞINIZA GELECEK DURUM!
  “UYAN UYAN EY GENÇLİK UYAN”
  “30 KUPONA ALINMADI BU VATAN!”

  Yanıtla
 208. Ya Bro. Yazık dır BÖLEDE ÖLÜM OLMAZ KE-LİMEYİ ŞAHADET GERİTİRİYO DU BUNLARIN YAPTIK LARI İNSAN lık Deil

  Yanıtla
 209. başta ve başta saddam hüseyin kendi ettğini buldu..ve bir gün gelecek apo denilen it de böyle asılacakmıı.

  Yanıtla
 210. herkes ettiğini bulur.apo cezasını elinde sonunda
  saddam gibi bulucak.türkiye pkk lılardan kurtulacak.
  allah hepsinin cezasını versin onların.

  Yanıtla
 211. sadddam huseyını astılarda ne oldu . saddam yasasaydı halk vatanına mılletıne tek yurek sahıp cıksaydı sımdı ozgur bır toplum olacaklardı hergun yuzlerce ınsanı olmıyecektı. Allah butun hainlerın belasını versın. Vatanımızı ve mılletımızı bunun gıbı vatanını hukumdarını satan vatan hainlerınden korusun. zaman bırlık beraberlık zamanıdır oyuna gelmıyelım yabancı guclerın ulkemızı ısgal etmesıne ızın vermıyelım . artık turbanı laıklıgı brakıp bırlık olmalkıyız. atalarımız emanatı bu topraklara sahıp cıkmalıyız. Allah Turku korusun ve yuceltsın . ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN.

  Yanıtla
 212. ölüm allahın emri ama insanlarında insan gibi yasamaya hakkı var saddam ınsanmıydı bılınmez onun ıcınde bu yaratık ıcın ınsangıbı düsünmeye bile gerek yok yınede allah afetsin ben sahsıma hiç üzülmedim ama medyadakı görüntülerden rahatsız oldum ınsallah buş ve onun gibi puşlarında sonu böyle olur belkı ozaman biz insanlarda hakkımızı daha rahat savunuruz

  Yanıtla
 213. Kusura bakmayın ama arkadaşlar ben yorumlarınıza katılmıyorum.Saddamın aslında nasıl bir Türk dostu olduğunu Irak’taki kürtlerin ve Amerikanın sergilediği tiyatrodan sonra daha iyi anlıyorum.Eğer biz Irak’la Saddam zamanında işbirliği yapsaydık Kuzey Irakta bugün ellerinde silahlarla Türkiye’ya meydan okuyan çapulcuların çoktan kökünü kazımıştık.Irak’ta yaşayan kürtlerin hakkındanda ancak Saddam gelirmiş zaten.Keşke hala yaşasaydı belki birkaç çapulcuyu daha öldürürdü.ALLAH TÜRK ASKERİNİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN…

  Yanıtla
 214. ya bırakın allah aşkına ıyı oldu ona tamam hepımız ınsanız ama bize yaptıkları onun asılması az bıle harbdn yani allah mekanını cennet etsn yınede dıcek bsy yok ok.arkadaşlar………..

  Yanıtla
 215. ya arkadaşlar üzülüyorum idamlara ama birazda kendimizi yetiştirecegimz cocukları dusunmk gerek ama bızım ınsanlarımızda bu yok herkes kendi kafasına gore bu devirde biri madde kullanr biri daha kotu seyler yapar yanı bu dunyann sonu geldi demektir……….. BeYKoZLu….MeRVe……..

  Yanıtla
 216. ebru arkadasn dedıgı gıbı ALLAH TURK ASKERLERİNİ KORUSUN ebrecunm sana bu konuda katılıyorm bebegm ok. nyse hepınıze ıı aksamlar arkadaslr ALLAHA EMANET……M.E.R.W.E…….

  Yanıtla
 217. saddamın asılması bence çok kötü oldu.çünkü;ebru arkadaşımın dediği gibi ıraktaki kürtlerin hakkından bir tek o gelebilirdi.olaya milli çıkarlarımız doğrultusundan bakarsak iyi olmadı bu idam.tabi ki bu olayda amerikanın parmağı olduğunu düşünüyorum,yani idam olayında.kürtlerin ölmesi amerikanın işine gelmezdi doğrusu.

  Yanıtla
 218. arkadaşlar haklı saddamın savunulacak bi tarafı yok ama böyle birgünde asılması tamamen şhow

  Yanıtla
 219. ARKADAŞLAR SADDAM HÜSEYİN HERŞEYDEN ÖNCE BİR İNSANDI.BÖYLE ASILMASINI HİÇ IRAK HALKINA YAKIŞTIRAMADIM.ALLAHIN VERDİĞİ CANI ALLAH ALIR.SADDAM ASILDI IRAK HALKI RAHAT MI ETTİ.SADDAMI ŞİMDİ ÇOK ARIYORLAR AMA BULAMIYOLAR.SADDAM HÜSEYİNİ ÇOK ARIYCAKLAR AMA BULAMIYACAKLAR.SADDAM ASILANDAN BERİ NE CANLAR GİTTİ.IRAK HALKININ HUZURU KAÇTI.SADDAMIN KIYMETİNİ ANLADILAR AMAA İŞ İŞTEN GEÇTİ.BENCE SADDAM HÜSEYİN TAM BİR LİDERDİ.YANLIŞLIKLARIDA OLDU AMA HER İNSANDA DÖRT DÖRTLÜKTE OLAMAZ.ALLAH RAHMET EYLESİN.

  Yanıtla
 220. Saddamın ölümüne çok üzüldüm.helede haince asılmasına.şahadet ederken bir insan asılırmı bu insanlığa sığar mı.allahın verdiği canı allah alır öyle bi kanun çıkmış ki canı kul bile alıyo.

  Yanıtla
 221. sadece filmlerde kahramanlık yapan ve zaferler kazanan amerika,bir ülkenin ve milletin de bağımsızlıgını elınden alarak zafer çıglıkları atıyor. ama tarih boyunca bu gıbı devletlerın bırgun felakete ugradıgı hep gorulmustur.

  Yanıtla
 222. ya aslında adil de değil ama yapılmaması gereken bişi de dğil doğrusu.insan kötülük haketmez böle bişi yok.insafsızlık yapmış olabilir ama sonucu böle olmamalıydı.üzülmedim çünkü buna değecek bişi yapmadı ama o bi insan her şeyden önce insan olduğu için bu olmamalıydı..içim acıdı yaaa!!!!!!!!!!!!

  Yanıtla
 223. bence adil diil bunun cezası varsa bile amerikamı vermeli zuluöde yapmıs olabilir kendi halkı versin ben cok uzuldum bana dokunmadı demek yanlıs bence bugun ona yarin turkiyeyede aynısını yapa bilirler saddamın bize hic bir kotulugu olmadi en azından musluman bir adamdi haksızlık gercekden haksizlik

  Yanıtla
 224. saddamı asmaları hoş değil nasıl olursa olsun oda bir insan .vahşi bir cinayetten farksız bu olay.

  Yanıtla
 225. bir insan böyle yargılanamaz.cok yazık bayram günü kurbanlık koyun gibi….
  biz türk milleti olarak buna karşıyız.

  Yanıtla
 226. Amerika yine şımarık bir çocuk gibi istediğini tüm dünyaya yapıyor,her yere babasının çiftliği gibi giriyor;insanları öldürüyor.Kendisi çatır çatır idam yaparken biz terörist başını öldüremiyor,besliyoruz.Zaten bu milletin başına ne geldiyse bunlardan gelmedi mi?İdam bence olmamalı.Ne olursa olsun yaşam hakkı kutsaldır.Evet Saddam yargılanmalıdı tabi.Ama ne onu Amerika yargılamalıydı,ne de besmele bile çekmeden öldürülmeliydi.Ama biz müslümanız bundan olabilir tabi.Bunlara kafa yoracağımıza biz ne zaman 60 bin kişiyi öldüren bebek katili apo”yu halledeceğiz ona bakmalıyız.İdam varsa herkese eşit olmalı.Yoksa da yoktur.Keyfe keder olmaz.

  Yanıtla
 227. Allah tan rahmet sevdiklerine baş sağlığı diler ne kadar türk dostu müslüman varsa başları sağolsun dilerim..kürt düşmanı abd düşmanı birini astılar olan bu…

  Yanıtla
 228. saddam için çok uzuldum degıl apo onlarca askerımızı öldürdü neden daha asılmadı ama saddamın asılışı çok zoruma gıttı nedenımı_? o ne tavuk hırsızı nede çocuk katılı o bır lıder lıderler bu şekılde ölmemeli saygılarım allahtan rahmet dılerım ona utansın a.b.d

  Yanıtla
 229. liderlerin önemi öldükden sonra ortaya çıkarmış sadamda böyle bir şey şimdi ırsk saddamı mumla arasın vede arıyor ALLAH rahmet eylesin bizim adnan menderesimiz gibi oldu zaten tabi saddam adnan menderesin tırnagı bile olamaz

  Yanıtla
 230. boğazımda bir düğüm oluştu.hiç bir şey bu kadar zoruma gitmemişti.o sabah son dakika haberi olarak bu görüntüleri izlediğim hıçkıra hıçkıra babamla beraber ağladık.bir kürt düşmanı o,apo olmalıydı onun yerinde.

  Yanıtla
 231. bu mahmut denen arkadaş diyemicem şahıs bence hemen pkk yı övmek ve savunmaktan ihbar edilmeli ve nasıl bi kavga çıkartacağı kendisine sorulmalıdır.Nerden ekmek yediği ve nerde yaşadığı hatırlatılmalıdır

  Yanıtla
 232. her ırkın bir kahramını var. yaşadıgımız bu çagda bence arapların kahramanı saddamdır ,saddam ne olursa olsun sonuçta ölüme meydan okuyarak idam edildi idamı onu yücelti ,düşmanlarını kıskandırdı;ayrıca araplar büyük bir insanı kaybettiler.mekanı cennet olsun .

  Yanıtla
 233. RABBİM GANİ GANİ RAHMET EYLESIN SONUCTA YAHUDILERIN MUSLUMAN LARI BIRBIRINE KIRDITRTMAK İÇİN KURBAN BAYRAMINDA VE SOZDE MUSLUMAN CANILER TARAFINDAN ABEDENIN VE YAHUDLERIN UŞAKLARI OLAAN CANI LER TARAFINDAN MUSLUMAN ALEMININ KUTSAL BIR GUNU OLAN KURBAN BAYRAMINDA KURBAN EDILDI AMA OYUNLARI TUTMADI VE ELERINE YUZLERINE BULASTI RABIM HERZAMAN DURUST KULARININ YANIDA VE ŞUAN DA GORULUYORKI ABEDEYE YAVŞAKLIK EDIP IRAGI YIKIP KURDISTAN VE ŞİYA DEVLETI HAYALI KURAN ZAVALILARIN OYUNU TUMADI ŞUANDA HEPSI RAHMETLI SADDAM BABAMIZI ARMAKTA VE ONUN YOKLUGUNU YENI YENI FARK ETMEKTELER AMA SON PİŞMANLIK FAYDA ETMEZ NASILKI ONA ACIYIP ONA MERHAMET ETMEDILER RABIMDE O GAZABLARININ İÇİNDE ONLARI MAHF EDECEGI YAKINDIR İNŞALLAH..?BIRUH BIDEM NEFTIK YA SADDAM

  Yanıtla
 234. arkadaşlar bu kişi saddam değil resimlere dikkatli bakarsanız gerçek saddamın yüzünde sol yanağının üstünde faul tabir edilen kulağa gayet yakın bir gölgede büyük bir gözle görülür ben var fakat asılan saddam dedikleri kişide ise bu ben yok hem sadam denilen şahısın kefenlenmiş resimlerine bakın bir ben göremessiniz ve ayrıca boynuna bez bağlanırkende tam dönük birşekilde değil kişi sakallıki buda benin varlığını gizlemek için sakalda beni gizliyor hesabı resimlerdede dikkatli hazırlanmış kareler yani uyutma riya politikası sakal kesilmemiş aynı zamanda tam yüz gözükmeyecek şekilde resim çekilmiş o ben gözükmüyor böğlece saddama benzeyen birisi zaten idam edilen kişinin beni yok dikkat edin ben için estetik olmadı değilmi?
  boynuna ip geçirilirken bu resim karesine bakın özellikle
  resim özellikle hazırlanmış:gerçek saddamda ben var değilmi?bu gerçek olmayan saddamda ben yok bunu işte gerçek olmadığı için insanları uyutmak için gerçek saddamıda bulamadıkları için bir benzertini buldular gerçek saddamda dikkat edin saddamın eline kılıç aldığı resimde faul izası ile kulak arasında ben var;sahte idam edilen saddamda ise ben yok bunu profesyonelce gizliyorlar gerçek olmayan saddamı idam ederken beni olmadığı için bunun anlaşılmaması için ise boynuna ip geçirilirken olan resminin kulak mesafesindeki ve faul olan bölgeden aşağı ip sarkıtılarak ben olmayan bölge iple kapatılıyor buda tam sahtekarlık ip kulak ile faul izasına ayarlanıp o resim karesini çektiler göz aldatması işte bunlar düşman yahuhi zihniyetleri herşey beklenir inanmayalım din kardeşlerim dikkat edin ben çözdüm sizlerde göreceksiniz nedemek istediğimi anlayacaksınız herşey ap açık iki resimde benzerlik farklılık bulma karükatürleri vardırya aynen ondan işte bu sadece riya katılmış profesyonelce hali saddamın zaten ülşkede benzerleri vardı anlatılanlara bakarsanız duymayanımız yoktur buldular heralde adamın neşekilde psikolojisini bozdular bu şekilde asmışlardır bence

  Yanıtla
 235. dier yorumlara göz gezdirmemeiştim ve arkadaşlar onun olmadığını iddia ediyorlar yüzündeki benden söz ediyorlar. herşey bir yana gözündeki korkuyu yaşatmak ve yaşamak arasındaki ince çizgiyi yaklayın..

  Yanıtla
 236. ne olursa olsun kimse öldürülmeyi hak etmez cenabı hak onun ruhunu almadıkça Allah bushuda adamlarınıda ıslah etsin ne diim ki bu saatten sonrada ıslah olmazlarda neyse..

  Yanıtla
 237. bende inanmıyorum saddamın öldüğüne koskocaman devrik devlet lideri asılacagına kim inanır gerçi inanmakta elde degil ama ben kızacasını söyleyim lafı uzatmayayım saddam ne yapmışsa iyi yapmış onun yapmış oldugu işlerin yarısınıda şimdi yapamıyolar.neyse allah mekanını cenet eylesin ölmemış insanıda öldürdük bizi affetsin

  Yanıtla
 238. ya bencede peh ölmuş gibi deil ama pehı nerde bu adam bence devlet saklıo hem ne olursa olsun idam çooohhh arğır bı ceza allahın verdi canı yanlısca o alır neyse ölduysede alah rahmet eylesın

  Yanıtla
 239. Saddamın idamı benı derinden uzmustur.İslamıyet buyuk anlamda kan kaybederken amerika hayallerine dogru kosuyor.ALLAH amerikanın ve nankor kurt liderlarinin belasını versin onların topunu toplasanız Saddamın tırnagı etmezler.Yasasın sadam huseyin yasasin saddamın cesareti kahrolsun amerika kahrolsun kurt yonetimi

  Yanıtla
 240. slm.arkadaşlar bence saddam ölmedi.bunu neden düşündügümü sorsanız size kuşkularımı açıklayım.amerikanın başını çektiği dünya politikası ve gizlianlaşmalar buş ailesinin saddamla olan geçmişteki yakınlıkları.vede ametikanın 11 eylül saldırısında başlayan yenidüya sömürgecilik politikasının tırajik ülüm senaryosu olarak düşünüyoru ben..filozofd….

  Yanıtla
 241. saddam gercekten öldü arkadaslar
  o adam kıme lazım kı ?
  ABD yakaladı yargıladı sımdıde ıdam ettı oldu gıttı bıttı

  Yanıtla
 242. SADDAM AMERİKANIN AJANIDIR AMERİKA NIN ÇIKARLARINA UYGUN OLMADIĞI İÇİN SADDAMI ÖLDÜRMÜŞTÜR …. TABİİ BU ÖLDÜĞÜNÜN KANITI DEĞİLDİR BİRÇOK KOPYASI VARDIR BENCE GERÇEK SADDAMIN YERİNİ SADECE AMERİKA BİLİYOR (saygılar…)

  Yanıtla
 243. bence bushun son hedefi türkiye ırağı karıştırıp bizi bitirmek istiyor büslüman kardeşlerimiz tarafıdan öldürtmek istiyor bushun inşallah bir gün allah cezasını verir

  Yanıtla
 244. saddam arap ülkelerinin lideriydi ve oda zaman zaman ülkesi ve orta goguya ihanet etmişdir ama idamına inan mıyorum bence gösderiş bir imparatoru kolay kolay asamazlar assalar ahmedi nejatı asarlar ABD kafa tutuyor saygılar.

  Yanıtla
 245. george bush bence önce azerbeycana girerve sonra da rusya’ya girecek bundan adım gibi eminim ayrıca bush çok iyi yapmış sattamı asmak la tabi eger astıysa bilirsinizki saddamın 8 adet benzeri var neden iyi asmış diyor derseniz bana küfür etmeyin sakan bi açıklaması var bunun neden saddam 7 metre delige korkudan saklanıyor halkı onun için savaşsın ama o 7 metre açagıda deligin birinde saklansın olurmu hiç öyle yaa.Ama biyandan halkınında suçu var unu ihbar etmişler kahrolası amerikan asker lerine…..NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE…..

  Yanıtla
 246. YA ANAM BEN ANLAMADIM BU ADAM ÖLDÜ MÜ ÖLMEDİ Mİ AMA COK ACIMASIZCA YAAA TAMAM O DA ACIMASIZCA SEYLER YAPTI AMA SONUCTA ODA İNSAN…BIDE EZAN OKUNURKEN ASILDI SAHSEN ACIDIM.

  Yanıtla
 247. merhaba arkadaslar valla bunun gibilere ne etsniz azdir o kadar sucsuz insanin canina kiyan guya kendi kafasinsa hukumdarlik sürdürenlerin sonu böyle olmali olacaktir birde bunun tabiiki öteki dunyasi var asil orda yapilacaktir ne yapilacaksa bunun gibilerine ne acinir nede uzulunur kurban oldugum allah insallah bana apo denen köpeginde bundan bin beter halini göstermeyi nasip eder

  Yanıtla
 248. arkadaşlar asılan saddam değilmiş düblörmüş korkmaya gerek varr çünkü saddam yaşıyor öldüremediler ona üzülüyorum çünkü saddam kötü ve acımasız biri öyle böyle kurtulursa gerisi musalla taşı…

  Yanıtla
 249. allah belanı wersın bush bu amerıka çok akıllı oynuo oyununa gerizekalı şiiler kanıo sözde saddamı amerıka asmadı şiiler astı bızde yedık butun dunya yemedı bunu ama yemış gıbı yaptı allah bushu da dar ağacına çıkarsın hemde ıraklılar assın FUCK OFF BUSH

  Yanıtla
 250. allah rahmet eylesin keşke öldürmeseler di ırak’ın iyiliği için savaşıyodu mekanını cenney eylesin allah

  Yanıtla
 251. allah nereyi taktir görürse diğelim cennetmi cehennem mi diğe islam çetesi kurub dünyayı ayağa kaldırıcam benim bu yazımı okuyanlar şu ismi unutmasın (islam çetesi) eyer bu guruba katılıp büyümek isterseniz hkan_yener_film@ adresini ekleyin bizlerde din için islam için ırak türkiye ısrail her müslüman ve hırıstiyan olan ülkeleri koruma amaçlı bir gurub kuralım kötü insanlara yer yok iğiliğe her yerde dürüstlük var dır sokakta adice gezen sataniz atağiz kılıklı insanların sonunu tüketene kadar burdayım ben ben ceabrail mikail,im beni böle bilin ve böle kalsın ++++

  Yanıtla
 252. allah rahmet eylesin ne kadar kötülük yapsada allah yarattı diye sadece üzüldüm adama ölmedigini sanıp yalanlıyanlar var ne kadar dogru bilmiyorum ama bence ölmüş adam yani.

  Yanıtla
 253. saddam gaddar bir insandı ama olme yı hak ettı oldumu olmedımı bellı değil 8 benzerinden biriymiş asılan diyorlar

  Yanıtla
 254. bencede saddamın idam edilmesi yararlıydı türkiye we amerika açısından çook iyi oldu bence apo yu da amerika idam edsin türkiye idam edemedigi için amerika idam edsin apo yu

  Yanıtla
 255. bence idam edilmesi okadar iyi oldu çünkü gendi ülkesinin bilene fet ediyordu ve bu türküye ve amerika için iyi oldu bence demi arkadaşlar çünkü ekonomiyide sarsıyordu onun olması

  Yanıtla
 256. saddam huseyın olmedı oledn dubloru benzeri yani emparyalızım cı abd onlenmelı yoksa bızım basımıza da bela olacaktı saddam varken petrol ucuzdu ekonomıyı sdarsmıyordu

  Yanıtla
 257. bence çooook iyi oldu her seferinde insanlara zulüm aden şimdi cezasını buldu gerçi üzülüyorum ama yinede şeytandan bile daha kötüdür.allah ona cehennemi nasip eylesin

  Yanıtla
 258. siz saddamı bırakında apoyu ıdam edelım arkadaslarr oda ınsanları yavruları katletemedımı tutturmusunuz yok ıyı oldu yok kotu oldu apo ölse bu kadar sewinmezsınız cCc

  Yanıtla
 259. 24.sayfada 4.cü yü yazan arkadas ve diğer tüm saddam yanlısı herkes canınız cehenneme nerde yasıyoruz burası TÜRKİYE burda yasıyacaksanız bizim kurallarımıza uycaksınız ve ulu önder ATATÜRK ümüze saygı duycaksınız.

  Yanıtla
 260. yaşasın saddam hüseyin mekanın cennet olsun belki hayatta öldün ama asıl yerde kalbimizde sonsuza dek yaşayacaksın ruhun şad olsum

  Yanıtla
 261. arkadaşlar saddam kötü olabilir ancak şu gerçekki apo denilen piç kurusundan daha şerefli,inançlı ve asil bir insandı. ben saddam yönetimi yanlısı değilim ama amerika bile hala ıraktaki iç savaşı durduramadı.Saddam zamanında insanların bu kadar ölüm korkusu yoktu.bugün saddamı kötüleyen ve amerika yanlısı olan kürtler yakın bir tarihte amerikanın o korkunç yüzünü görecekler.saddamın ruhu şad olsun.ALLAH MEKANINI CENNET ETSİN

  Yanıtla
 262. yahu saadam ıdam edıldı hoşda elın şerefsız apoyu beslesın dursun şunukımse unutasınkı apoyu besledıkçe bızım askerlerımız şeht oluo ve ben şuna ınanırımkı aponun orda yandaşı çoktur…!

  Yanıtla
 263. amerika işini biliyor ne kadr müslüman varsa onları vuruyor bugun ırak yarın türkiyeyi vuracak ne dedeb bütün müslümanlar birlik olmuyor

  Yanıtla
 264. saddamın yerine karşılıgında şerefsiz çocuk katilini assınlar varmı bu yapacak başbakan bu millet herşeye hazır

  Yanıtla
 265. YAŞASIN SADDAM HÜSEYİN

  O BİZİM HERŞEYİMİZ’Dİ

  LANET OLSUN AMERİCAN’A

  YAKINDA TÜM MÜSLÜMANLARI BİLE

  ASARLAR BU ŞEREFSİZLER

  SAVAŞ BENİM ELİMDE OLSA ÖNCE

  AMERİCAN’I SONRA İSRAİL’İ YOK EDERDİM

  BİZ MÜSLÜMANIZ DİN YOLUNDA GİDİYORUZ

  KAHROLSUN AMERİCAN & İSRAİL

  Yanıtla
 266. istiklal harbinde biz türklere en büyük yardım maddi ve manevi olarak pakistanlı kardeşlerimizden geldi.Şair MUHAMMED IKBAL ‘ın ,haydin pakistanlılar gardaşlarımız zor durumda dediği gün halk parasını altınını,silahını biz türklere ulaştırdı.filistin ,ırak,türkista,çeçenistan kan ağlıyor.bizlere nolduda kör olduk,uyanalım gardaşlar.dünyada tek tümör yahudi illetidir .tek vücut olup verelim cezalarını.inanın haberlere bakamıyorum.zoruma gidiyoooooor

  Yanıtla
 267. bu saddam yanlısı ve udey yanlısı gerizekalılara acıyorum ….ABD olmasaysı durum daha kötüydü ama beyinsizler anlamıyor…

  Yanıtla
 268. arkadaşlar apo öldürülmesse bu orta doğu temizlenmediği sürece amerıkaya haddinin bildrilmediği sürece türkıye daha çok darbe yer ulan hergun bır askerımız oluyo daha o piç kurusunu imralıda beslıyolar ben onların yerınde olsam onun karnına c4 yerleştirir eğlence olsun diye bütün medyanın önunde paramparca ederdim AMA KIMSE ŞUNU UNUTMASIN TÜRKLER KİMSEDE AHINI ÖCÜNÜ ACISINI BIRAKMAZ AH YERDE KALMAZ TÜRK KANI YERDE KALMAZZZ unutmayın ona göre sabredin zafer yakındır

  Yanıtla
 269. saddam huseyin unutulacak biri degil kimine iyi kimine kotu allah taksiratini affetsin. irak ankara buyuk elciligi ile ona va tarik azize ulastim ama beklemem gerektigini dediler. aksini demis olsalardi su an saddam hayatta olacakti baskalari degil.

  Yanıtla
 270. saddam hüseyin eğer helepçede 5000 hatta6000 kişiyi öldürmese daha doğrusu
  insanları diridiri gömmese böle olmazdı haaaaaaaaa bide o saddamı övenler
  biraz kendini o insanların yerine koysun.

  Yanıtla
 271. 🙂
  saddam hüseyin eğer helepçede 5000 hatta6000 kişiyi öldürmese daha doğrusu
  insanları diridiri gömmese böle olmazdı haaaaaaaaa bide o saddamı övenler
  biraz kendini o insanların yerine koysun.

  Yanıtla
 272. saddamın öldürmekleıraklı kürtlerin ekmeğine yağ sürdüler saddam diktatör olmasa ırakta sükünet sağlanamazdı bazılarının saddamın ölümü işine geldi -saddam rahat durana zulüm yapmadı ırağı parçalamak isteyenlere yani hak edenlere ıraklı bazı kesimlerinsaddamın ölümü işlerine geldi çünkü amerikalılar bazı vaadlerde bulundu özellikle ıraklı kürtlere onlarda buna inandı şimdi neoldu hepsini yavaş yavaş safdışı ediyo amerikalılara inanmayın ıraktan sonra iranada kafa tuttu ama diş geçiremedi eğer iranı vursaydı sıra bize gelecekti yani türkiyeye saddam iyi bir liderdi amerikanın allah birgün belasını elbet verecek ruhun şaadolsun saddam

  Yanıtla
 273. bence bu insanlık dışı bişey allahın verdiği canı allhtan başka kimse alamaz. ölene kadar hapis yatsa daha iyiydi bence . bizde böyle insanlık dışı birşeye tanık olmak zorunda kalmazdık.ve adalet yerini bulurdu. kimse saddamın yaptıklarının doğru olduğunu söyleyemez ama onunda kendine göre sebepleri vardı. saddamla beraber keşke bush ta asılsaydı o zaman eşitlik olurdu.saddamın asılmasındaki en büyük neden amerikadır america dünyayı elinde bir kukla gibi oynatmaktan vazgeçmez çünkü o kukla onun çıkarları doğrultusunda ona hizmeten oynamaktadır ve biz buna bi son diyene kadar america dünyayı çıkarlarına göre yönetecektir ve tek güç olmaya devam edecektir

  Yanıtla
 274. JİTEM tarafından 100 bin dolar karşılığın da Irak’taki Saddam kuvvetlerine satılan ve daha sonra Irak yönetimi tarafından öldürülen Peşmerge Komutanı Mehmet Kılıç’ın (Maho Gevdan) fotoğrafı ilk defa Aktif Haber’de.

  Kürtçe ismiyle Maho Gevdan, Türk vatandaşlığına geçtiği ismi ile Mehmet Kılıç, 1988 yılına kadar Mesud Barzani liderliğindeki Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) Zaho Bölge Peşmerge Komutanı olarak Peşmergelere komutanlık yaptı. Ancak , Hallepçe katliamından sonra ailesiyle Türkiye’ye kaçarak gelen hem Türkiye hem de Irak vatandaşı olan Kılıç’ın hayatı askere gitmesiyle beraber değişti.

  Kılıç’ın eşi Safiye Kılıç, Eşinin hem Irak hem de Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğunu, nüfusa geçirilirken 1952 doğumlu olmasına rağmen, 1960 doğumlu olarak yazıldığını söyleyen Kılıç, KDP’deki faaliyetleri nedeniyle Irak devlet yetkilileri tarafından aranan Mehmet Kılıç’ın Barzani’yi oldukça yakın bir isim olduğunu söyledi. “Eşim 1988’in son aylarında ya da 1989’un başlarında, askerlik görevini yapmak üzere Antalya’ya gitti. Topçular mıntıkasındaki 3. Piyade Tugayı’nda askerlik yapıyordu. Eşim ile aynı birlikte görev yapan ve kendileri de Beytüşşebaplı olan iki kişi bize eşimin kaybolduğunu söyledi. Birinin adı Mehmet idi. Bunun üzerine oğlum Hikmet Kılıç, bazı akrabalarımızla Antalya’ya gitti. Geri geldiğinde, askeri yetkililerin eşimin bir telefon üzerine çarşı iznine gönderildiğini, bir daha da birliğine geri dönmediğini söylemişler. Oğlum Antalya Savcılığı’na gidip dilekçe vermiş, ancak Savcılık bu konunun askeri savcılığın görev alanına girdiğini belirtip dilekçeyi almamış. Sonraları Kılıç’ın Irak makamlarına teslim edildiğini, Bağdat’ta özel bir hapishaneye götürülüp idam edildiğini öğrendik” dedi. Kılıç’ın eşi Safiye Kılıç, emekli Albay Arif Doğan, Jandarma Astsubay Şaban Bayram ve itirafçı İbrahim Babat ile dönemin Antalya ve Silopi jandarma yetkilileri hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukatı Tahir Elçi ile birlikte İstanbul Başsavcılığı’na iletilmek üzere Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’na dilekçe veren Safiye Kılıç,ın Diyarbakır’da görülen JİTEM davasına müdahil olma talebi ise Mahkeme heyeti, Safiye Kılıç’ın Mehmet Kılıç’ın resmi nikahlı eşi olmadığı gerekçesiyle Avukat Elçi’nin talebinin reddine karar verdi.

  İtirafçı Babat: Cem Ersever 100 bin dolara sattı

  Mehmet Kılıç’ın kaçırılma hikayesini Suriye asıllı itirafçı İbrahim Babat, Susurluk soruşturmasını araştıran raportör Kutlu Savaş’a şöyle anlatmıştı: “1989’da JİTEM Komutanları tarafından bize Mehmet Kılıç’ın (Maho Gevdan) Antalya’dan alınıp getirilmesi istendi. Ben, Astsubay Şaban Bayram ve Erol adındaki bir askerle birlikte Antalya’da İl Jandarma Alay Komutanı’yla görüştük. Yetkililer geleceğimizden haberdardı. Alay Komutanına ‘Alıyoruz, ancak geri getirmeyebiliriz, ifadesini aldıktan sonra infaz edebiliriz’ dedik. Ertesi günü Mehmet’i nizamiye kapısından aldık, Silopi’ye getirdik. Cem Ersever’in sürekli ilişkide olduğu Irak İrtibat subayına teslim ettik. Mehmet Kılıç eskiden KDP içinde üst düzey sorumlu olduğundan Irak devleti tarafından JİTEM’den 100 bin dolar karşılığında istenmişti. Bu olayı duyan ve rahatsız olan Yüzbaşı İsmail Öztoprak daha sonra kaza süsü verilen bir olayla öldürüldü…” dedi.
  ( ALINTI )

  Bunlar Doğru Bence Saddam Hala Yasıo 😉

  Yanıtla
 275. arkadaşlar saddam öldü bu bir gerçek ama neden öldürüldü onlarca insanı öldürdüğü için bir düşünün bunun mutlaka bir sebebi vardır mutlaka ayrıca …………

  Yanıtla
 276. Bu siteye girenler yada Saddamı haberlerden televizyonlardan tanıyanlar acaba hiç düşündülermi Saddam Irak ın başına ne zaman nasıl ve kim tarafından getirilmişti Saddam HÜSEYİN Irak ın başına 1974 yılında Amerika tarafından getirilmişti evet amerika desteği ile gelen Saddam yine Amerika desteği ile tahtından indirildi peki o tahttan indirilme sebebide gerçekten ıraka yardım amaçlımıydı saddamın gaddar olmasımıydı yoo elbette hayır saddamın amerikanın bazı isteklerine boyun eymeyip amerikaya kafa tutmasından başka bişey deyil eğer öyle dedikleri gibi saddamın ıraka işkencelerinden dolayı olsaydı bu gariban yanlısı görünen amerika neden peki israil filistine saldırırken masum insanları katlederken hiç sesini çıkartmadı tabiki amerika ve israil bir elmanın iki yarısı oldukları için daha dün ırakta masumlar için işgal yaptığını söyleyen amerika bu gün israile maddi manevi desteği vererek filistini bombalattı eğer dikkatinizi çektiyse filistinde ölenlerin çoğunluğu hiç bir günahı olmayan çocuklardı bu nedir bu düpedüz bir neslin geleceğini köreltip yok etmektir Saddamın ölüp ölmediğine gelince evet saddam gerçekten Amerikaya tehdit oluşturmaya başlayınca amerika onu tahta geçirdiği gibi indirdi saddam gerçekten öldürüldü

  Yanıtla
 277. Barış nickiyle yazan şahsiyet öncelikle ben senin yaşının 12 olduğuna inanmıyorum aklının erdiğinede inanmıyorum ve atatürkü sevdiğinede inanmıyorum ben senin açık açık apo denen şerefsizi savunmandan seninde bir pkk köpeği olduğunu düşünüyorum kusura bakma sana karşı ağır ithamlarda bulunuyorum ama hakediyorsun senin hiç ailenden biri pkk tarafından öldürüldümü yada abin veya herhangi bir çok yakının askerden bayrağa sarılı tabutla döndümü elbette olmamıştır eğer olsaydı bu şekilde yorumda bulunmazdın birde atatürkün şerefli adını şerefsiz ağzına alıpta lekeleme gayretinde bulunma çünkü atamızın ismi şereflidir lekeleyemezsin atamız TÜRKİYE CUMHURİYETİ bir bütündür parçalanamaz demiş ve senin savunmana göre ise parçalansın öylemi kusura bakma parçalanamaz bölünemez eğerki bu ay yıldızlı bayrağın altında yaşamak istemeyen varsa defolup gider bu defolup gideceklere sende dahil olabilirsin yani ya seveceksin yada terkedeceksin başka yolu yok

  Yanıtla
 278. serhat kardeş biraz değil direk ileri gidiosun sen yha belki yaşı 12 öle konuşuo yanlış öğretmişlerdir bu ne yaa pkklı köpek felen bunalrı söyleyen niye buraya yassın tmm düpe düz dediklerinin 4 de 2 si doğru da ne kadar azarladığını farkındamısın düpe düz adama sen türk değilsin şerefsizzsin ne bilion tanıomusun ?? hayır ee ozaman pkk bi gün yok olup gidicek pisliklerde adamın pkklı olduğu ne malum bunları sen sölosun ha bide turk iyidir ataya laf yok onunda kökenleri bizim atalarımızdan gelmiomu şuan sen kendi atana saygısızlık ediosun ”olanlar onlardı eğer onlar ölmemiş olsaydı bu ülke eminim ki en yüksek yere varacaktı ayrıca bu ülkeyi bize emanet eden atamızı sevmeyenlerde var aramızda onu sevmeyenler kendilerini hiç sevmesinler emin olun ki ben atam için canımı veririm çünkü bir kişi gidecek bin kşi gelecek atatürkçü düşünceye sahip oılalım lütfen…..!!!!” tmm bu yazısı çok çelişkili buna katılıom ama lütfen şu arakdaşa o kadar ağır laflar etme biz bu mileeti tüküyle kürtüyle alevisiyle kurduk unutmayalım

  Yanıtla
 279. yha bende no name lakaplı arkadaşa katılıom. helal olsun sana ya. dediği gibi tamam saddam hüseyini desteklemeyelım ama amerikayada kul köpek olmayalm.amerikanın istediği belli bizi birbirimize düşürmek. sağ-sol davaları, türk-kürt çatışmaları buna benzer tüm çatışma yaratan olaylar başta amerikanın bize oynamış olduğu bir oyundur. bizi birbirimize düşürür sonra uzaktan izler…

  Yanıtla
 280. 😉 kim olursa olsun.Hiçbir insan asılamaz.Bu AB yasalarından biri.Ama azılaı zorlayınca seslerini çıkartamıyorlar.Gazze buna örnek.Ben müslümanım saddamın asılmasına üzüldüm.
  HER KİM OLURSA OLSUN!!!!!!!
  O DA BİR İNSAN!!!

  Yanıtla
 281. amerika kurban bayramında müslümanlara bir kurban hediye atti elin gavuru geliyor 10 bin km öteden yüzde 90 ı müslüman olan topraklarda 1 lideri asıyor bizim millette yorum yapıyor sacma macma utanın lan utanın bir müslüman olarak bir osmanlı torunu olarak

  Yanıtla
 282. allahın verdi canı allah c.c.alır ama kim ne ekerse onu biçer etme bulma dünyası kimseye göstermesinler bu düşmanımda olsa bile

  Yanıtla
 283. Saddam, ayrımcıLık yapan teröristLeri gebertiyodu… Bundan iyi yararLı bişey oLabiLir miydi Türkiye için…

  Ama Amerika ne yaptı, baktı Saddam terörün kökünü kazıyacak ve Türkiye daha fazLa güçLenecek, buna bi dur diyeLim dedi ve suçsuz günahsız Saddam’ı astı..! Allah rahmet eyLesin..! Mekanı cennet oLur inşaLLah..!

  Yanıtla
 284. saddam HÜSEYİN korkusuz ve diktatür bir devlet adamıydı kürtlere yaptıkları çok hoşuma gitti bende bir kürdüm ama çok hoşuma gitti açık çası hiç kimse başa çıkamadı adamı şerefsizce öldürdüler bunu kınıyorum ALLAH bunların ve bunlar gibi lerin belasını er geç verecek benim adımda saddam ben saddam mı çok beniyorum yiğitti dünya ya ono gibi bir yiğit daha gelmeyecek sağ olsaydı amerikanın canını ve kürtlerin sonu gelecekti bunlar insanlık dışı dır . bunları şiddetle kınıyorum.

  Yanıtla
 285. bazıları adının hüseyin olduğuiçin sadamı sevdiğini söylüyorlar
  benim adımda buş bende1 bu caniyi seveyimi yani hem saddam kaç mülyon kürdü öldürdü bu kadar canilik yapapan insanı yaşatmak ayrı bircanilik olurdu

  Yanıtla
 286. SADDAM İRAN İÇİN ÇOK DEGERLİ BİR KİŞİYDİ ABD YE YAPTIGI ADİLİK YÜZÜNDEN İDAM EDİLDİ

  MAHMET

  Yanıtla
 287. YAAA BU ANLAMAYACAK Bİ ŞEY YOK HEPSİ AMERİKANIN PETROL VE YAA PARA HER NEYSE ONUN YÜZÜNDEN ÇIKANSORUNLARDAN BİRİ BUNUN KURMANIDA YA DA BAHANESİ SADDAM OLDU ALLAH RAHMET EĞLESİN

  Yanıtla
 288. Bumudur insanlık,kardeşilik, en öenmlisi müslümanlık adi şerefissiz abd petrol için halkı kışkırtıp saddamı ınfaz ettı cok üzüldüm meknaı cennet olsun bakalım sıra kımde ? biz böle herseye göz yumarsak kabugumuza cekılırsek yakında burayada gelırler ama gelmelerı gıtmelerı an meselesı olur saygılarımla kusurum varsa affola …

  Yanıtla
 289. saddam halepçe katliamını yaparken de ölenlere rahmet diledinizmi? binlerce mazlumun canına kıymış bir şerefsizdir sadda… mavzer363

  Yanıtla
 290. saddam binlerce kişiyi öldürdü binlerce cocuk öldü neden saddam para kazanacak diye bu insanlık mıdır insanlık buysa ben insan degilim arklar abd felen fark etmez abd öldürmeseydi allah öldürecekti saddam gibi bütün adamlar ölmeli allahın verdi canı allah alacakdır biz texas biz insanız dosttu dost düşmanı düşman biliriz…

  Yanıtla
 291. kürt,alavi,laz fark etmez hepimiz kardeşiz ama bizim devletimize zarar verenler kardeşimiz degil

  🙁 saddam ölecekti ve öldü

  Yanıtla
 292. Saddamı astılar sonrada saddam diye ağladılar bu araplar.
  Saddam yokken abd resmen köle muamelesi yaptı hak etti bunu arap halkı.
  Daha abd neler yapıcak neler bu ırak halkına.
  Saddamı çok arayacaklar.
  Sonuç olarak islam ülkeleri çok geride kalmıştır ve bu geri kalmışlık asla değişmeyecektir çünkü beyinleri çok küçüktür.

  Yanıtla
 293. Saddam Ne Yapmışsa Doğru Yapmıştır.
  Kendisine Suikast Düzenlediler Yapılan Köyde 148 Kişiyi Öldürdü.
  Kürtler Bizim Ülkemizdeki Gibi Sorun Çıkardılar Ordada Nankörlük Yaptılar .Bizim Yapamadıgımızı Sayın Herman Saddam Hüseyin yaptı Hepsini Katletmeyi Planladı Kimyasal Silahi Serbest Kıldı Ama İzin Vermediler. Hatta Ve Hatta İzin İstedi Türkiye İzin verseydi Bugun Doguda Temizlenmişt.
  Şii ler Rahat Durmadı Onları Kesti .
  Bu Sorun Çıkartan Grupları İyi Etüt Edin Dün Saddam Hüseyine Karşı Olanlar Bugun Irakta Birbirlerini Yiyorlar Beter Olsunlar .
  Herman Saddam Hüseyin Dünya Tarihinin Gelmiş Geçmiş En Büyük Birkaç Liderinden Bir Tanesidir. Katliamsiz Liderlik Olmamıştır Dünyanın Önünde Saygıyla Eğildi En Büyük Liderimiz ULU MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’ümğzde Bu Tarzda Olaylara Karışmıştır. Bunlar Doğal Şeyler Baş Kaldıranın Başını Kesmessenı Baş Olamassınız . Gelecek Yıllarda Hain Irak Halkı Herman Saddam Hüseyin’i Kendileri Kahraman İlan Edecekler. Ve ABD Baş Edemediği IRAK Halkının Hakkından Gelen Saddam Hüseyin’e Saygısını Er Yada Geç Gösterecektir.

  ALLAH RAHMET EYLESİN RUHUN ŞAAD OLSUN ..

  Yanıtla
 294. bugün ırak farkında ama çok geç çünkügüneş ağarmış hertarafıyakmış bütün müslüman alemin başı sağ olsun

  Yanıtla
 295. Arkadaşlar anlamadığım nokta şı herkes bişiler sölio biz neye inancaz adamın suratına bakarsan meymenet yok ama bilemiom herkesin suratına baksaydııık o zaman baykal’ı da asardık.:&

  Yanıtla
 296. kürt açılımı hoşgeldin şimdi fasilenin faydaları başlamak üzere şimdi sazalarında haklarını dilini konuşmasına okujlunu açmasına iziverin sürhanilerinde haklarını göz ardı edemezsiniz araplardavar alevilerinde ermenilerinde verilecek haklarda bir kürütler yok orada inşalah dilerimki çinseti çekilir yakında yoksa huzurdiye hiç birşey beklemeyin hala daha sizin huzurdiye hayal kurmanız beni güldürüyor işbulunacek aş bulunacek adamlar eliyaşınagirmiş hala böcek gibi cocuk çıkarıyorlar seneyle önlüyaceksin işsizleyiki çin bile iki çocuga düşürdü nüfosu sen hala en az üçmüş nüfos kadını bakala bırakıpta ekmek alanları görmedinsen ben gördüm dilerim ki bu yanan canların hesabını tarih yabizden soracektir yada onlardan unutmayın mutlaka okanlar o gençlerrin ahı asla bizi eyi etmiyacektir bunu bilin tarih ama bugün amayarın mutlaka tarihler tekrördür

  Yanıtla
 297. öncelikle herkese slm şimdi kürt açılımı felan deniyor ben mardinliyimm ve demek istiyorumki kürt açılımı bir bu güzelim devleti yıkmaktan ibarettir ne olursunuz el birliğiyle bunu engelleyelimm ne mutlu türküm diyene ne mutlu türk olana yaşasın türkiye cumhuriyeti

  Yanıtla
 298. ben türküm türk doğdum türk ölürüm!NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!Ben bu kürt açılımına karşıyım samsunluyum ama doğu topraklarıda bizimdir ve orada yaşayan halkta bizimdir kürt,laz,çerkez bunların hepsi türktür bizi kimse bölemeyecek!TÜRKİYE ASLA BÖLÜNMEZ KİRLİ EMELLERUNE ULAŞAMAZLAR HAİNLER.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

  Yanıtla
 299. bence saddama çok iyi yaptılar neden çünkü o benim amcamı da öldürdü ırakta böyle çok iyi yapmışlar öyle yapanların eli dert görmesin inşallahn yapanların yeri cennet olur amin

  Yanıtla
 300. bunların allah belasını verecek saddamın ve dıger muslumanların hesabını soracak tıbbıdedelerıne sordugu gıbı bunuda zatn onlar bılıyor korkuda sardı zaten serefsızlerı israil olsun amarıka olsun ve dıgerlerı az kaldı bekleyın siz saten korkudan gecede uyuyamıyorsunuz ben tahmın edıyorum

  Yanıtla
 301. @beytulah-duvan
  ya sen salkmısın geri zekalı saddam dedigin adam olsa seni beni tüm türkiyeye kara çalmazdı=)

  Yanıtla
 302. ARKADAŞLAR AMERİKANIN KANINDA WAR HAYİNLİK ŞEREFSİZLİK WE HER TÜRLÜ KORKAKLARDAN KORKACAKSIN HAYİNDEN KORKACAKSIN ERKEK ADAMDAN KORKMA ÇÜNKÜ HAYİNLK YAPMAZ AMERİKA HEP ŞEREFSİZLİĞİYLE TANINDI AMA KORKMAYIN TÜRKLERİ İYİ BİLİRLER TÜRKLERİN KARŞISINDA ERKEK GİBİ SAWAŞMAK AKILARININ UCUNDAN GEÇMEZ ÇÜNKĞÜN OSMANLI TOKADINI ÇOK YEMİŞTİR HER ZAMANDA ONLARA HADDİNİ BİLDİRMİŞLER RAHMETLİ ATALARIMIZ ÖRNEĞİN ÇANAKALE SAVAŞI HER 30 AMERİKALI ASKERE 1 TÜRK ASKERİ DÜŞMÜŞTÜR AKILARI OSMANLIYI NASIL HAİNLİKLE NİFAKLA İÇİNE SIZARAK BÖLDÜYSE ŞİMDİDE MAKSADI TÜRKİYEYİ TÜRK KÜRT MESELESİNE GETİRİP TÜRKİYEYİ BÖLMEK WE BİRBİRİMİZE DÜŞÜRMEK BİZLER ATAMIZIN İZİNDE OLUP NASIL ÇANAKALE SAWAŞINDA TÜR,KÜRT,ARAB SIRTSIRTA WEREREK ONLARA GEÇİT WERMEDİYSEK ŞİMDİDE WERMEYELİM GELİN BERABER GELECEĞİMİZİ AYDINLATALIM

  Yanıtla
 303. çok kötü ne diyeceğimi bilemiyorum saddamıncezasını vemişler ben şu an 13 yaşındayım ve saddam öldürüldüğünde yani 2006 yılında gazetelerdeki o manşetleri görünce çok kötü olmuştum omanşetler hala aklımın bir köşesinde

  Yanıtla
 304. içinizde hala saddama insan diyen varsa birde bu görüntüleri izlesin sonra karar versin yok eğer sırf saddamın zulmettiği insanlar kürt diye saddamı destekliyorsanız o zaman sizinde insanlığınızdan şüphe ederim.hz peygamberimizin bir sözü vardır na zalim olun nede zulmu kabul edin.bunun ikisinide yapan ne müslümandır nede insandır.aşağıda verdiğim linki lütfen izleyin sonra kararınızı verin.
  http://www.youtube.com/watch?v=QPwKNNjtv6g&feature=player_embedded

  Yanıtla
 305. kardeşim kaç binkişi intar eti sadamide bir igit çika bilirdi ilaki conilerin gelmesimi lazimdi benim hiç bir dinle ırıkla işim olmaz insan olmamiz yeterlidir dünya sadece bize ayit deyildir ensevmediyimiz mahluk larin dahi yaşama haki var daha çok kilo met reyi ihdiyacimiz var siz ler le çok işimiz zor nezaman maviigözlüm neredesin

  Yanıtla
 306. sadam türükmenleri alevileri hiç birşey yamadi hepisine aylık bagladi sadece kürütleri yakti ezdi öldürdü galiba deyilmi ahbenim akılı taşoranım ah sizneymişinizde bumilet sizi çok geç keşif etiklerini inaniyorum dogruluk topal olabilir ama asla kördeyildir tarih sizi layik oldogunuz yere getirir ama kim kala kim göre bilmem

  Yanıtla
 307. @xorté farqini
  sadam orada sadece kürütlerimi yakti başkalarinada yaktıysa yalnışlamayi yakmiştir çünkü hatayapmiştir başkalarinada yaktıysa alah onun cezasini ondan verdi amirikalılar ingilizler alahın asil kuları oldogu için onlari emretmiştir onlarda onbin kile metre yoldan gelip alahın mahsum kularini kurtardiyini inaniyorum alahnediyor kullarım kimi severse ben onu severim sizde roj tvinerde çalışıyor danimarkada oranin cumurbaşkani senin peygaberini hakaret ediyor senin sesin bile çikmiyor düşündümü insan olan

  Yanıtla
 308. ÖNCELİKLE SAYIN GENERAL IRAK DEVLET BAŞKANI SADDAM HÜSEYİNE YÜCE ALLAHTAN RAHMET DİLİYORUM.BENİM SÖYLEMEK İSTEDİKLERİM ŞU SAYIN SADDAM HÜSEYİNE KORKAK DEDİLER AMA O ERKEK GİBİ HİÇ KORKMADAN ŞEHADET ŞERBETİNİ İÇTİ NEDEN İNANDIĞI DAVASI UĞRUNA.AMA BİRDE apo DENEN KÖPEĞE BAKIN YAKALANDIĞI ANDA UÇAKTA DANSÖZ GİBİ KIVIRTMAYA BAŞLADI NEDEN DAVASI YALAN ONUN BUNUN İTİ KULLANILDI ATILDI EN SONUNDA ORADA GEBERİP GİDECEK İNŞAALLAH ŞİMDİ İSE KAMU OYUNA apo İTİ HAZMETTİRİLMEYE ÇALIŞILIYOR YAZIKLAR OLSUN ONA HARCANAN HERKURUŞ HARAM ZEHİRZIKKIM OLSUN TEZ ZAMANDA YÜCE RABBİM CANINI ALIR İNŞAALLAH.

  Yanıtla
 309. Saddam hüseyine cenabı Allahtan Rahmet diliyorum.Mekanı cennet olsun.Hıristiyan dünyasına ,dünyada tek kafa tutan biri osmanlı patişahları,diğeride rahmetli saddam hüseyindir.lakin onu etrafındaki şerefsizler ,sırtından vurdu.aslında saddamın dirisinden değil ölüsünden korksunlar.bir kurban bayramı günü idam edilmeside bizlere çok daha ağır geldi.hıristiyanlara,yahudilere fırsat verenler utansın.

  Yanıtla
 310. @wedat
  olum saddam hüseyin sizkürtlük altına sığınan itleri öldürmesini takdirle karşılıyom bi gün sizin hepinizin durumu ondan beter olcak bir gece ansızın gelebiliriz ❓

  Yanıtla
 311. saddam türkiyede 100 den fazla kişi öldürdü ama bunu yapmaları gerekmezdi bunu yapanlar insan deiller (insanlıkları yok) bunlar idam ettiyse eger bunlarda cezalandırılmalı yüce rabbim bir insanı var ettiyse sn ona dokunamassın o yarattı o canını alır insan insanın canını alamaz

  Yanıtla
 312. BAK BEYTULLAH İSİMLİ ŞAHIS HAPMI NE ALDIN KOKLADIN BİLMİYORUM NEREDEN ÇIKARDIN ingiliz amerikan İTLERİNİN ASİL KANDAN OLDUĞUNU MİLLETİN ÜSTÜNE TUVALETİNİ YAPIP BUNLARI KAYDETMEKMİ ERKEKLERE KADINLARA ÖNÜNE GELENE TECAVÜZ ETMEKMİ ASİLLİK ÇOK ASİLŞLERSE DEFOLGİT ORDA YAŞA SATILMIŞ AKILLI OLUN YARIN BİRGÜN SİZİDE KULLANIP NAMLUNUN ÜSTÜNE OTURTURLAR İNŞALLAH O GÜNLERİ GÖRÜRSÜN OZAMAN TÜRKLERİN NASIL ŞEREFLİ İNSANLAR OLDUĞUNU ANLARSIN AMA ÇOK GEÇOLACAK ÇÜNKÜ NAMLU SONUNA KADAR GİRMİŞ OLACAK AKILLI OLUN.

  Yanıtla
 313. GERCEKTEN DÜNYAYA GELEN KALENDER LİDERLERDEN BİRTANESİYDİ DOĞU SORUNU TERÖR O ÖLDÜKTEN SONRA HORTLADI ÇÜNKÜ SİYASİ EKONOMİK İSTİKRAR BOZULDU BÜ DÜNYAYA BİR SADDAM DAHA GELMEZ UMARIM CENNETİN EN ÜST KATINDA YAŞIYORDUR ALLAH ONUNLA OLSUN

  Yanıtla
 314. kim ne derse desin saddam hüseyin gelmiş geçmiş en iyi diktatörlerden biridir bunu kimse inkar edemez.vallahi kişiliğimiz ve doğrululukla devam ettikçe bizde bu tam bağımsız türkiye için devam edeceğiz. 😥

  Yanıtla
 315. beytullah kardeş fikirlerine saygı duyuyorum ama katılmıyorum;
  saddamın neden kütleri öldüerdüğünü biliyomusun sn galba bilmiyosu bi örnekle anlatıyım sen devlet başkanısın ve kürtler seni toplantı için davet etti ve suikast yapmaya çalıştı yüzlerce askeride o toplantıda hayince şehit etti sen devlet başkanı olsaydın nasıl bi tutum izlerdin bn ce daha fazlasını yapardın kuran-ı kerim ayetlerini yada surelerinin anlamını bilmediğin ortada ingilizler amerikalılar o şerefsiz pislikler şuan da orda türk ve arap katliamı yapıyolar buna neden hiç değin medin anlamadım yaptıkları mezar tahribatlarını ve tecavüzleri saymıyorum iyi düşün

  Yanıtla
 316. lan kimse akıllanmadı mı daha coniler burnunuzun dibinde bugün ona yarın sana.Azmış bir amerikan askeri tecavüzde kadınları türk,kürt,arap diye ayırır mı akıll olun akıllı(URFALI)

  Yanıtla
 317. KÖR ÖLÜNCE BADEM GÖZLÜ OLURMUŞ SADDAM GİBİ BİR ADAMI KALENDERDİ DİYE ANIYOSUNUZ KALENDER KELİMESİNİN NE ANLAMA GELDİYİNİ BİLMİYOSUNUZ BENCE COLUK ÇOÇUĞA BİLE SİLH DOĞRULTMUŞ BİRİ NASIL OLUYORDA KALENDER OLUYO ANLAMADIM İDAMINA GELİNCE HİÇ BİR İNSAN NE OLURSA OLSUN O SEKİLDE ÖLDÜRÜLMEZ ŞERFSİZCE BİR İDAMDI AMA ONU ASANLAR İNSAN DEĞİLKİ BAŞKA BİŞEY BEKLENEMEZ YİNEDE ALLAH RAHMET EYLESİN

  Yanıtla
 318. @ali
  saddam keyif için adam öldüren onun bunun kızına tecavüz eden bi insandi.evet liderdi lider qibide öldü.ama onun yaptıkları ınsanlkıqa sıqmayan seylerdi.ne olursa olsn böyle öldrülmeyi kimse haketmez ama ne savunulacak ne övecek bi tarafı var bu adamın.bunu biz yarqılayamayız ama hakettiqi yer kesınlıkle cennet deqıl.

  Yanıtla
 319. km ne derse desin ki: saddamın geçmişide yaptıklarıda ortada sadddam da çok temiz biri deyil di oda çok iykence yaptırdı ama şu da bi gelcekki bir devlet liderine bu şekilde davranmaları ynlıştı ve amerikaya km bu hakkı verdi de asma kararınıu kendi kendine alıyo biz türiye olrak daha büyük ve ya daha gçlü olsaydık amerikanın elinden saddamı alsaydık ne de olsa müslüman ama bu amerikaya müstühak deyil onlarda ğörcekler

  Yanıtla
 320. saddamın ona destek verenlerin hepsinin canın cehenneme föfrer den sonra zaten rekor onda idam değilde yakılarak öldürülmesi belki sadece sarayında tecavüz ettiği 12 yaşında ki kızın acısını dindirirdi.

  Yanıtla
 321. yeter allah aşkına nasıl siz saddam gibi birisine bu iftraları atıyorsunz ya hicmi allah korkusu yok sizde o heb hırstiyanlara karşıydı herkesin hatası olur ama islam bi ulkenin ve namazı kılan bi lidere nasıl bunu diyorsunuz kac ulke musluman var ya hangi lider onun gibi gavurlara karşı kafanı dikliyor hangisi karşı geliyor ya .bari ŞEHİT OLMUŞKEN ARKASINDA KONUŞMAYINZ VE YA DUZGUN KONUŞUNUZ

  Yanıtla
 322. ya arkadaşlar saddama haksızlıkın en buyuku yapıldı bu bi israil ogulları nın oyunu dur dunyanın her yerınde musluman olana duşman bunlar saddamı dağittıkları gibı irana ve turkıy ye ye oyunlar tezgahlanıyo kardeşi kardeşe kırdırıyor lar yer yuzunde butun pıslıklerin başı bu israil ogulları hela hela sunni musluman olan bi insanı hıcmı hıc kabullanıyorlar allah beastıv ve celalıv demişki musluman lar zoru gorup ki dayanmalıdırlar ki musluman olduklarını ahirette hak etsinler:
  eşheduv enle ilahaillalla muhammedum hak resulullah:leilahaillalla muhammadun resulullah:eşhaduv enleilahaillallah muhammedun ebdahuv ve resulu.

  Yanıtla
 323. insanlar hayatında ne yaparsa yapsın cezalarıidam olmamalı tüylerim ürperdi resmen adamı canlı canlı katlediyolar insanlık bu değil adalet hiç değil.allahın werdiği canı yine allah alır insan insana hükümler koyamaz yanlış çok yanlış

  Yanıtla
 324. fazla söze gerek yok allah rahmet eylesin şimdi ırağın ve ıraklıların hali nasıl acaba sadam hüseyinin gününü çok arayacaklar allah rahmet eylesin ömür vermek olsaydı ben ömrümden 5 yılımı verirdim öz dörtyolu beayazıt bestami erden

  Yanıtla
 325. SADDAMI KARALAMAK OLAYLRI İZLEYENLER İÇİN COK BASİT.ANCAK OLAYLARIN İÇİNDEKİ İNSANLAR BUNUN TERSİNİ DUŞUNUR.SADDAMDAN SONRA IRAKTA HAYAT BETER OLDU.FAKIRLERİN HALİ AFGANİSTANI ARATMAZ.ŞİMDİDEN YERİ ARANMAYA BASLADI.BENCE SADDAM GERÇEK BİR MÜCAHITTIR.GORUSTUGUMDE CUMHURİYET MUHAFIZLARININDA FİKRİ BU OLDU.SIYONİZMİ GEC.KARALAMA HABERLERİ YALANDIR.YUKSEKLERDE AMERİKAN YANLISI OLMAYAN HER DİK VE MERT INSANLAR KUCULTULUP YOK EDİLMEK İSTENIR.BU TABUYA KARŞIYIM.

  Yanıtla
 326. arkadaşlar siz halepçeyi bilmiyorsunuzmu saddam nasılda o yoksuz gabiban kürtleri nasılda katletti bundan haberiniz yokmu bee istedikleri şey sadece bir kürdistan devleti kura bilmek başka ne suçları vardı

  Yanıtla
 327. saddam sizin ekmeyiniziMİ elinizden aldı …ALLAHIN yarattıgı kulu öldürüyorlar sizde buna iyi olmuş diyorsunuz…akşam rahatınızda rahat yatarmısınız sizce

  Yanıtla
 328. ırak halkı hep ettiğini çekiyo hazreti hüseyinide onlar sattı sadamıda o yüzden conilerden çok çekiyorlar toni coni onlara adalet ve demokrasi getirdi nankör millet bunlar saddama allahtan rahmet diliyorum

  Yanıtla
 329. ALLAH rahmet eylesin şerefsizler vatanlarını sattılar kürtler ve şiiler bunun hesabını verecekler alçak şerefsizler ne oldu rahata mı kavuştunuz sanıyorsunuz hergün bombalarla geberip duruyorsunuz ALLAH c.c hepinizin belasını verecek inşeallah vatan hainlerine ölüm.Yaşasın zalimler için cehennem

  Yanıtla
 330. abd saadamı astı saddam dıktadordü abdye rest cekebılen bırıydı sımdı ırak halkı beter olsun kı oldular ırak halşkı kuranda bıle kafır mıllet bolgede sımdı abd ladinide astı oldurdü pekı bız APO ITİNİ NEDEN OLDUREMEDIK HAL ANLAMIYORUM

  Yanıtla
 331. çetin :ırak halkı hep ettiğini çekiyo hazreti hüseyinide onlar sattı sadamıda o yüzden conilerden çok çekiyorlar toni coni onlara adalet ve demokrasi getirdi nankör millet bunlar saddama allahtan rahmet diliyorum

  çetin denen herif sen gerizekalının önde gideniymişsin amele herif demokrasi getirdik diyip orayı sömürüp insanları katlediyolar sonra senin gibi gerizekalılar abd yi seviyor. 😈

  Yanıtla
 332. arkadaşlar ben bu işe şaştım kaldım gercekten bu vatandaş asılmalımıydı sizce ? ve sucu gercekten ne idi ve türkiyeye her hangi bir zararı varmıydı bilgilendirirseniz sevinirim

  Yanıtla
 333. yazıklar olsun bu abd denen lanetlenmiş millete sanki dünyayı yaratan onlar insanları yaradan onlar ya böle bi adeletmi var önce saddam sonra ladin dahalarıda var ALLAHIM gör bunları bunlara bi dert ver helak olsun ALLAHIM biz bi iti asamıyoruz yazıklar olsun bize dev gibi ada bi köpege hizmet ediyo köpe şerefsiz adi

  Yanıtla
 334. A.B.D kendi kahramanını kendi astı saddam gelmiş geçmiş en akıllı liderlerdendi seçilmiş bir liderdi allah rahmet eylesin ırak onu haketmedi …

  Yanıtla
 335. hersey iyi arastırıp yerli yerindesöz söylemek gerekir görünlere bakarak ön yargılı davranmayınız arastırıp öyle yorum tın.

  Yanıtla
 336. ben bu videoyu pek gerçekci bulmadım…
  neden diye soracak olursanız,,, böylesi bir idam için çok basit bir çekim olmuş.
  net değil hiç bir görüntü. sanki gizliden çekmeye çalışılmışta netlik yakalıyamamış gibi olmuş.
  tabii bu benim kendi görüşüm.

  Yanıtla
 337. dünya da herşeyin bi sonu vardır ama saddam gibi bi liderin sonunun böyle basit olması hiçde yerinde degil belkide yaşasaydı ırak bu kadar da sefalet içinde olmazdı diye düşünüyorum ama insanogluna iyilik yapan yaramaz illaki zalimin zülmü lazım ki saddamın kıymetini bilsinler ama iş işten geçeli çok oldu yeni bi kurtarıcı bulabilirlerse ırak a ne mutluu ama nerdeeee

  Yanıtla
 338. saddam gıbı boyle bır lıderın ıdam edılerek hıc hos olmadı saddam adam gıbıy adamdı cok uzuldum onun ıcın mekanı cennet olsun

  Yanıtla
 339. ırak halkı saddama ıhanet etmeseydı sımdı saddam lıderlıgını surduruyodu.Dunyaya resmen meydan okuyodu .ama ırak halkıBır kursun nedır sıkmadılar sımdı ırakın halıne bakın dustugu duruma bakın .ALLAH yardımcıları olsun nedıyelım…TUMENCİ

  Yanıtla
 340. ARAPCAYLA YAZIYORUM:ınroh bıddem nıhdık ya sıddam ye sıdamm ıl huseyın ıhok ılınsenet ıl irak esıseven ıssa ye sıdam ıl huseyın mıkenık cenne ıkun ınsaaalah ye sıddam huseyın ama belkı memeıt mıne yırıf fıl televızyon kıtvarrohu yıne seneku ve belkı memet belkı ıssa fıl hepseve sıddam ıstıknelık ınsaalah tıtla mımoza u tıkra lı dınye meydan ya sıddam ınroh bıddem nıhdık ye sıddam

  Yanıtla
 341. ALLAH AŞKIN BAYANLAR LÜTFEN SİZ YORUM YAPMAYIN YA BİRİ DER SADDAM TAM BİR PİSLİKTİ BİRİ DER ALLAHTAN CEZASINI BULDU ULAN NE KADAR TANIYORSUNUZ SIZ BU ADAMI YA KIMSE KUSURA BAKMASIN DÜNDAKİ EN IYI LIDERDİ. ABD KÖPEĞİ OLMAYIN NOLUR YA IRAĞA GİRDİ SURİYEYE GİRDİ YAKINDA İRANADA GİRİCEK SİZ BUNLARIN SEBEBI BU ÜLKELER COKMU ZENGIN 🙂 KENDINIZE GELIN ARTIK BUNLARIN HEPSI GELECEGE YATIRIM TÜRKİYENİN ETRAFINI SARIP EN SON OLARAK TÜRKİYEYİ BİTİRMEK TEK PLAN BU YILLARDIRDA BUYDU UYANIN ARTIK …….

  Yanıtla
 342. onun gibi biri böyle çabuk ölümü hakketmiyordu yavaşça ve işkenceyle öldürülmesi gerekiyordu o daha kötü bir ölümü hak ediyordu

  Yanıtla
 343. evet halıl sna katılıyorum kardeşim orta doğuyu karıştırdı abd musluman ulkelri tek tek karıştıryo ilk irak sonra surye zaten zavallı filistin oldum olsa savş bomba mermı adamların hayatı artık bundan ibret israil yuzunden neden onlarda abd kopyı musluman duşmanı dedğin gibi sira iran sonra turkıye kadınlar sadce dunyanın kendi etrafında dondunnu zannediyorlar neden saddamı sevmıyorlar dikdatordu adam kadınların soz hakkı yoktu sadce dunya iraklı kadınlae caeşaflarının pece tarfanı actıkları dılekten baktıkları için ırak kadınlara soz hakkı verilmediği için sevmiyorlar şimdi o kadınlara soryorum seyma yada soyuyorum işkenceyle olmesi geriyordu diyor ya peki şimdi abd irakta demkrosi var ozgurluk var demi abd şeriyatı bitirdi demi paki hangi kadın saçını başını gotunu orasını burasını açıyor şimdi soz hakları yasal haklrı varmı iraktakı kadınların bence yok hala yok olmıcakta neden oranın erkelri ole yetişmiş kadınlar şimdi dahat kotu durumdalar sadam varken hiç olmsa her tarafları kaplıda olsa soz hakları olmsa bile saddamın zmanında dışarı çıkabiliyorlardaı şimdi onuda yapmıyorlar çunku abd askeri var afeet mez demi yanı anlatmak isteğim arkadaşlar savaşlar benim goruşum osmanlıdan bu yana hep kadınlar yızunden çıkmıştır ırakta ole oldu kadınlar yuzden sırp onlar gotunu başını açsınlar soz hakları yasal hakları olsun diye tapi bide petrol için onu unatmamak lazım neyse bana kalırsa sabah kadar yazcaklrımbitmez herkese ig ganı ganı rahmet eylesin saddam huseyine mekanı cennet olsun hep şu kadınlar her taşın altından cıkarlar insanın başını yakarlar trafıkte bile kazalrın yuzde 45 kadınlara ait olduğunuda hatırladırırm ama onlarsızda yapamyız haklarını yemeyıyeim ii ki varlar yoksa biz erkelr yalan olurduk ig

  Yanıtla
 344. tebrikler halil benim düşuncemi taşiyorsun benim konuşmaya gerek kalmadı insanlar yatık tır onlar uyansalar ozaman iş işten geçer takma kafana halil

  Yanıtla
 345. Sadam hak etiğini buldu binlerce insanı çoluk cocuk demeden kimyasal gazlan katl ederken sonunu düşünmemişti herkes ektiğini biçer

  Yanıtla
 346. saddam amerikaya ve oyunlarina gelen kendi halkini uyarmaya calisti ama her zaman yatli vaadlere cabuk inananlarin sonu aci ve zulumle devam eder mekani cennet olsun kalles irak halkida simdi amerikayida assinlar bakalim kliplerle hic bir zaman kopek bile kirk tane yavrusunu birbirinden ayirmaz gercegi bilmeyen amerika taraftari yorum yapmasin yada cok seviniyorsa gitsin simdi amerirakta yasasin

  Yanıtla
 347. peygamber efendimizs.a.v torunlarına ihanet eden birhalk liderinemi yapmıyacak şimdi hepsi mumla saddamın gününü arıyorlar ama nafile kadınlarının çoğu işgalci zalimler tarafından hamile bırakıldı erkekleri türlü işkencelerden geçti bazılarını biz gördük daha görmediğimiz neler oldu kim bilir ALLAH ordumuzu liderimizi islamı herdaim muzaffer kılsın

  Yanıtla
 348. Bugun nasil tayyip diktator ve canavar diyorlarsa o zamanlarda saddama kotu kalpli diktator imaji verdiler. Oysaki bu liderler ulkelerine en cok hizmet eden kisilerdi. Halk kiymet bilmeyebilir ama Allah herseyi bilendir ve insallah mukafat verende Odur. Allah im tum insanligi zalimlerden kurtarsin basta amerika ve israil olmak uzere tum kan emicileri kahretsin

  Yanıtla
 349. ALLAH RAHMET ETSİN
  KIBRIS HAREKATINDA AMERİKA VE YANDAŞLARI HAÇLILAR BİZE AMBARGO KOYDU.UCAKLAR UÇMADI LASTIK MERMİ VE YAKITINI SADDAM VE KADDAFİ VERDİ.
  AMBARGOYU DELDİLER DİYE AMERİKA YILLAR SONRA HER İKİSİNDENDE ÖCÜNÜ ALDI.
  ÜLKELERİ VE İSLAMİYET İÇİN ÇALIŞTILAR VE O YOLDA ŞEHİT OLDULAR.
  IRAK VE LİBYANIN BU GÜNKÜ DURUMU ACINACAK HALDE PERİŞAN.
  HAÇLILARIN UMURUNDA DEĞİL BAKIP GÜLÜYORLAR UZAKTAN .
  MÜSLÜMAN ŞEHİTLERE İÇİNDEDE SADDAM VE KADDAFİYE ALLAH RAHMET EYLESİN CENNETİ VE CEMALIYLA SEVİNDİRSİN.
  ERDOĞANIDA AYNI SONLA UZAKLAŞTIRMAK İSTEDİLER OLMADI.HALKIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN.

  Yanıtla
 350. saddam da kaddafide bize ne yaptı heP haçlılar ORTALIGI KARIŞTIRDI.GERİ ÇEKİLDİ.BİZDE ONLARA İNANDIK.HANİ ATOM BOMBASI FÜZE FALAN NEREDE ÇIKMADI.
  İYİ OLDU DİYENLER NEYE GÖRE ÖLÜMLERİ İYİ OLDU ESASINDA SİZİNDE BİLDİĞİNİZ BİR ŞEY YOK. BİRKAÇ TANE GÖYSÜNDE GİZLİ HAÇ TAŞIYAN GAZETECİ VE TV Cİ NİN YORUMLARIYLA YAZIYORSUNUZ. KENDİ FİKRİNİZ DEYĞİL BENCE.
  HER İKİSİNEDE ALLAH RAHMET EYLESİN.

  Yanıtla
 351. Bir lider olurse onun halkini kim savunacak niye geberiyor simdi amarikan askerleri irakli kadinlara tecavuz ediyor saddam baba adamdi insallah olmemistir sen bu yaziyi yaziyorsun sen yezidisin yâda amarikan usagisin müslüman insan saddama sevinmez üzülür sen seviniyorsun sen yezidisin yâda suryanisin yâda kürtsün Allah seni ıslah etsin.

  Yanıtla
 352. Bir zamanlar devleti aliye yani Osmanlı hükümeti altında olan o güzel toprak Irak. Irak da tıpkı suriye gibi sürekli savaş görmüş bir arap milletidir , kuşkusuz ırağın gelmiş geçmiş (idamları saymaz isek) en iyi yönetmeni Saddam Hüseyindir. Mahkemedeki son sözlerini dinledim ve gerçekten de onu yargılayan hakimin israil veya amerikan köpeği olduğuna ikna oldum lakin Irak, amerikanın ırak içerisinde desteklemiş olduğu rejime katkı vererek(Irak’ın içerisindeki düzensiz ordular) hem bir milletin kozmik düzenini bozmaya hem de yönetimi bakımından israil gibi devletlerin ortadan kaldırılmasını istediği bir devlet başkanını ortadan kaldırmıştır

  Yanıtla
  • bu yazı bilgi yetersizliğimden, saddamın ne kadar zalim bir diktatör olduğun bilmememden kaynaklı yazılmıştır, bir kürt olarak bütün camiadan özür diler saygılarımı sunarım

   Yanıtla

Yorum yapın