SanDisk’in En Küçük USB Flash Sürücüsü Cruzer Fit

Sadece bir madeni para büyüklüğünde olan SanDisk’in yeni Cruzer® Fit™USB flaş sürücüsü artık Türkiye’de. Kullanıcıların daha geniş veri saklamaları için USB-uyumlu tablet bilgisayardan notebooka, televizyondan arabaya kadar pek çok farklı yerde kullanılabilen SanDisk Cruzer Fit USB flaş sürücüsü 4GB ile 16GB kapasite aralığında satışa sunuldu.

Online yedekleme olanağı

Fotoğraflarınızdan, sevidiğiniz müziklere, videolarınızdan kişisel bilgilerinize kadar pek çok bilgi ve dökümanı saklayabileceğiniz SanDisk Cruzer Fit ile isteğe bağlı olarak 2 GB’ye kadar veri için güvenli online yedekleme de yapılabiliyor. Sürücünün aktif olup olmadığını LED ışığından da kolayca anlayabildiğiniz SanDisk Cruzer Fit’i anahtarlığınızda, cüzdanınızda ya da cebinizde kolaylıkla taşıyabiliyorsunuz. Cruzer Fit, aynı zamanda 2 yılllık garanti sunuyor.

Bilgileriniz SecureAccess™ yazılımı ile emin ellerde

SanDisk® SecureAccess™ yazılımı ile birlikte gelen Cruzer Fit USB flaş sürücüsü ile kullanıcılar bu sayede şifre ile korunmuş özel bir kasa oluşturarak hassas verilerini saklayabiliyor ve istedikleri dosyaları paylaşabiliyor. Oluşturulan bu kasadaki mevcut dosyalar 128 Bit AES şifreleme tekniği ile şifrelendiğinden, kullanıcılar için üst düzey bir güvenlik sağlıyor.

Cruzer Fit ürünlerine Türkiye’nin en seçkin tüketici elektroniği zincir mağazalarından ulaşılabilir. SanDisk’in ürün portfolyosu içerisinde mobil telefonlar için üretilen hafıza kartları, dijital kamera ve kayıt özelliği olan kameralar; dijital ses/video oynatıcıları; tüketiciler ve şirketler için USB flaş bellek; mobil ürünler için gömülü hafızalar ve bilgisayarlar için solid-state device sürücü bulunuyor.

“SanDisk’in En Küçük USB Flash Sürücüsü Cruzer Fit” üzerine 2 yorum

  1. Tam benlik bir şey bu flashları cebimde taşıdığım için kabarıklık oluyor, en sevmediğim durumlardan bir tanesi bu… Ama kaybetme oranı yüksek bir flash olmuş sanırım 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın