SanDisk Sansa E260

sandiskmp3.jpg Bugün sizlere Sandisk Sansa E260 dan bahsedeceğim. Sağ taraftaki resimde de görebildiğiniz gibi büyük bir ekrana sahip Ipod lara benzeyen bir yapısı var. 75gr ağırlığa sahip 160×208 piksel ekranıyla göz dolduruyor diyebilirim. 4GB Hafızası ve MicroSD kartı yuvası ilgi çekici diyebilirim. MP3, WMA, Secure WMA ve MOV formatlarını destekleyen bu alet SanDisk Firmasının en yenilerinden birisi. Ekranı renkli ve Videoları izleyebilmektesiniz. Gelişmiş bir Ekolayzer ünitesi mevcut ayrıca üzerindeki mikrofonu ile ses kaydı da yapabilmektesiniz. Yalnız FM radyosu yok FM radyo seçeneği sadece Amerikan pazarında mevcut neden bir FM radyo ünitesi eklenmemiş bilmiyorum ama negatif bir özellik diyebilirim.

Sandisk Sansa E260 ürünümüz Li-Ion piller kullanmakta. Ayrıca bu pilleri değiştirme şansına sahipsiniz. Gerçi vidaları söküp pil değişimi yapmak bizim distribütörler tarafından garanti kapsamı dışında sayılsada Sandisk bize bu seçeneğide sunmuş. 70-80USD verip kendinize bir 2GB lık microSD kart satın alabilirsiniz bu kart sayesinde 6GB hafızaya kavuşmuş olursunuz ki bir MP3 Player için yeterli bir kapasite diyebilirim.

Fiyat
: 213,00$+Kdv (HitBox)

Özellikleri

Şık ve ince dizaynıyla ve geniş 1.8 TFT renkli ekranıyla kolayca görüntüleme
Güçlü Sıvımetal® kasası darbelere ve çizilmelere karşı mükemmel dayanıklılık ve uzun ömürlülük sağlar
Arkadan aydınlatmalı tuşlarıyla cihaz arayüzünde hızlı gezinme
Şarj edilebilir lityum lion batarya ile 20 saate kadar pil ömrü. (Pil ömründe standart çalma modu ve 128 Kbps ile MP3 dinlemek baz alınmıştır.
Dahili MicroSD™ slotuyla yükseltilebilir hafıza özelliği
SanDisk TrustedFlash ve Gruvi hafıza kartları desteği
Ses Kaydedici
İki yıl garanti
Minimum sistem Gereksinimleri
Windows XP
Intel Pentium PC veya daha yükseği
CD-ROM sürücü
Windows Media Player 10 veya üzeri
Yüksek hızda veri transferi için USB 2.0 port gerektirir.
Paket İçeriği
Sansa e200 Series Player
Kol bantlı taşıma kılıfı
Stereo kulaklık
Lityum lion şarj edilebilir batarya
USB 2.0 Bağlantı kablosu
Hızlı başlangıç rehberi
Kullanım kılavuzu içeren CD

Engilish Version :

Today Sandisk to the you if think E260 dan I will say to her. The owner tells a big screen as she can have see at the picture at the alive side Ipod lara her building which resembles var. 75gr (agirliga) an owner 160×208 the eye is filling up diyebilirim with a piksel screen. 4GB memory and a MicroSD card nest interest a wrecker diyebilirim.
An alone FM radio there be not FM an radio alternative only (pazarinda) American why be I not knowing FM extant the radio unit has not been added but negative quality diyebilirim.
Sandisk if think E260 our product Li-Ion use batteries. You do not change these batteries besides (sansina) an owner. To do battery change be the our after uproots the screws though her extent the distributors be certainly from your side (sayilsada) outside Sandisk be to the us this (secenegide) has offered. 70-80USD 2GB after gives (lik) microSD a card you can purchase this card through you become MP3 Player 6GB has reached the memory for enough capacity diyebilirim.

The qualities:

With her chic and slim design 1.8 wide you do not film TFT easily with her colored screen Guclu (Sivimetal) her case to the blows (cizilmelere) against (dayaniklilik) perfect and long alive must illuminate with their key afterward You do not stroll fast at an machine interface charging edilebilir lithium lion battery and 20 battery (omru) until saate. (Battery (omrunde) modu stolen standard and 128 Kbps and listen to MP3 the base has get. MicroSDTM internal memory quality SanDisk slotuyla can become elevated TrustedFlash and Gruvi memory cards support.
Initial text display
Audio her two necessities certainly the minimum system gets Windows XP Intel Pentium PC or higher CD-ROM a driver Windows Media Player 10 or the top be highly at the strength for datum transfer USB 2.0 necessitates port. Tacit if think e200 Series Player an arm (bantli) you do not carry the cover a stereo (kulaklik) lithium lion charging edilebilir battery USB 2.0 a connection cable fast beginning the CD whose guide includes a use guide

“SanDisk Sansa E260” üzerine 28 yorum

 1. cok güzel tanıtmışınız ben de de bu mp3 var ama bir seyi yanlış yazmışsınız..
  radyonun sadece amerikada çalışması yanlış! benim burda radyo cok güzel çekiyor…

  Cevapla
 2. komandoıv cihazının ilk aldığı zaman sadece 4 saat şarj ettir komple şarj olsun olunca hemen kendisi sarj seysinden cıkıp ekranda acılıyo :D bu mp3 üm cok güzel :lol:

  Cevapla
 3. benim sansa e 260 var ama çok memnunum ama video atamıyorum ve izleyemiyorum sadece mp3 ün kendi içindeki video var onu açıyor.ne yapmam gerekiyor.yardım eder misiniz?

  Cevapla
 4. benim sansa e 260 var çok memnunum ama video atamıyorum ve izleyemiyorum sadece mp3 ün kendi içindeki video var onu açıyor.ne yapmam gerekiyor.yardım eder misiniz?

  Cevapla
 5. nedense ben ondan memnun deilim driveri silindi ve kendi diriver programını bitürlü bulamadım ayrıca video converte programınıda bulamdım ve hiçbi yerden yardımda alamadım…

  Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)