Seagate GoFlex Cinema ile Tv’de Dijital Hayat

Dijital Video ve Resimlerin Keyfi TV’ye geliyor, dijital ortam bilgisayarın dışına çıkıyor…  Seagate, GoFlex Cinema™ multimedya diskle, dijital ortamı televizyona taşıyor. Dijital video ve resimleri kişisel bilgisayardan başka bir platforma taşıyarak oynatma güçlüğünü ortadan kaldırıp keyifli bir çözüm sunan GoFlex Cinema™, popüler medya dosyalarının neredeyse tamamını destekliyor. Birçok giriş-çıkış alternatifi sunan GoFlex Cinema™ ile televizyonlar, dijital eğlence merkezine dönüşüyor. Kullanıcıya düşen tek şey 1 TB, 2 TB ve 3 TB kapasiteli disklerden birini seçip, büyük ekrana taşıdığınız dijital ortamınızın keyfini sürmek. Hem de hiç yerinizden kalkmadan…

Uzaktan kumandalı Seagate GoFlex Cinema™ multimedya diski, görsel anlamda da tam puanı hak ediyor. GoFlex Cinema™, MKV, H.264 ve MP4 desteği sunarken, video biçimlerini 1080 HD kalitesinde oynatmanıza da imkan tanıyor. Disk içerisine bir film yükleyerek, film keyfinizi arttırmak için ev sinema sisteminizi de diske bağlayın ve arkanıza yaslanıp keyfini sürün. Hayatınıza renk katmak, dijital çağda farklı bir boyut açmak için tasarlanan Seagate GoFlex Cinema™ ile dijital fotoğraflar ve videolar bilgisayar kullanmadan diske taşınabiliyor. Kolay anlaşılır grafik ara yüz sayesinde, çalıştırmak istediğiniz dosyaları kolayca bulabilir, tüm bu işlemleri koltuğunuzdan hiç kalkmadan uzaktan kumanda ile yapabilirsiniz.

Seagate’in GoFlex® disk ailesi, kullanıcıların arabirim teknolojisindeki yeniliklere uyum sağlamak için arabirim adaptörlerini değiştirmesine izin vererek, harici depolama çözümlerine alternatif bir yaklaşım sunuyor.  GoFlex diskler aynı zamanda hem Windows hem de Mac OSX ile uyumlu.  Her iki işletim sistemi arasında gidip gelme esnekliğine de sahip olan disk, Seagate’in gelecekteki harici sabit disk planlarına da ayna tutuyor.

“Seagate GoFlex Cinema ile Tv’de Dijital Hayat” üzerine 4 yorum

 1. Hamz Bey ben bu ürünü beğendim almak istiyorum ancak hiç bir yerde bulamadım. Nerede bulabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

  Cevapla
 2. sanalmarketim.com gibi birçok e-ticaret sitesinde var. Ayrıca Media Market, Teknosa gibi yerlere de bakmanızı öneririm

  Cevapla
  • Bir telefon açıp sormanız gerekir. Bazı ürünleri Web üzerine vermiyorlar. sanalmarketim üzerinde vardı görmüştüm.

   Cevapla

Yorum yapın