Sen Onunla Ne Yapacaksın?

Nokia N8’in lansmanında dikkatimi çeken Nokia N8’in sloganı olmuştu. “Sen Onunla Ne Yapacaksın?” yaparken de önemli olan teknoloji değil, onunla ne yaptığınız olarak lanse edilmişti. Bunun üzerinde çok güzel hikayeler hatta videolar çıktı. Adamın birisi Nokia N8’i mikroskopa çevirdiğini görünce şaşırdığımı itiraf etmeliyim.

Bu doğrultuda Nokia’nın Fan sayfası üzerinde bir online dizi çekmeye karar verdi. Dizi Facebook.com/NokiaTurkiye adresinde yayınlanmaya başladı. Tamamiyle Nokia N8 kamerası ile çekilen dizi Nokia ile neler yapılabileceğinin ufak bir örneği. Dizi çekimleri sırasında enterasan aparatlar kullanan dizi ekibinin en iyi kamera görüntüsünü yakalamak için telefonu uzaktan kumandalı bir arabaya montaj edip kullanmaları en ilginç anlardan bir tanesi.

Dizi 8 bölümden oluşuyor. İlk bölümü Nokia Türkiye Fan sayfasında yayınlandı.  Senaryosu “1 Kadın 1 Erkek” dizisinin senaristi olan Murat Dişli tarafından yazıldı. Şarkı sözü ise Kaan Sezyum’a ait.

Nokia sizleri Facebook Fan sayfasında “Ufukta Aşk var 1. bölüm” ile keyifli bir dizi için bekliyor…

http://www.facebook.com/NokiaTurkiye

“Sen Onunla Ne Yapacaksın?” üzerine 2 yorum

  1. Sanirim gecen sene yapilan bir arastirmaya gore akilli telefon kullanicilarinin yalnizca %21 ‘i telefonu bu fonksiyonlari sebebi ile tercih ediyor ( Amerika ve avrupa ulkelerinde yapilmis bir arastirma ). Yalni milletin amaci hava atmak, dusman catlatmak, aa ahmette ne telefon var muhabbeti vs.

    Yanıtla

Yorum yapın