Seonline Seo Analist v.1.1 All In One

Seonline Seo Analist v.1.1 All In One bir web sitesinin Seo ile ilgili temel bilgi gereksinimlerini anlık karşılamak amacı ile oluşturulmuş v.1.0 versiyonundan sonra v.1.1 versiyonu yayınlanmış ve hepsi bir arada ( All In One ) özelliği kazandırılmış ücretsiz bir masa üstü proğramıdır.

Seonline Seo Analist v.1.1 All In One aracılığı ile bir web sitesinin Page Rank kontrolü, Alexa Rank kontrolü, Alexa Backlink kontrolü, Backlink kontrolü, Google index, Yahoo index sorguları, Dmoz kayıt sorgusu, Google sayfaları arasında belirtilen kelimede sıra kontrolü yapan ufak bir yazılım olarak piyasaya sürülmüştür.

Öncelikle Buğrahan GÜNGÖR ilk başlarda kendi gereksinimlerini karşılamak için kodlamış olduğu bu yazılımını herkesin kullanımına açtı.  Yazılımı http://www.seonline.net/ sayfasından indirebilirsiniz.

“Seonline Seo Analist v.1.1 All In One” üzerine 7 yorum

 1. Güzel bir araç yazmışlar.Yeni haberim oldu sağol.Ancak bazen backlink ve sıralamada yanlış sonuç verebiliyor.

  Cevapla
 2. Değerli Karabulut; backlink sorguları verinin çekildiği sunucudan kaynaklı sıkıntı yaratabiliyor zaman zaman, haklısınız. ^^ Çözüm arayışı içerisindeyim..

  Sıralama konusuna gelince, sizin tarayıcı geçmişinizden kaynaklanan ( cookie ) sıkıntılar olabilir veyahut arama geçmişi ile alakalı olabilir. Direkt veri Google sayfalarından çekildiği için sorun olabileceğini düşünmüyorum yazılımda.

  Ayrıca iltifatınız için teşekkürler. ^^

  Cevapla
 3. Güzel bir araca benziyor.
  Fakat kullanmış olduğum işletim sistemi malesef .exe desteklemiyor 🙁

  Elinize sağlık..

  Cevapla
 4. @Buğrahan GÜNGÖR

  Teşekkürler bilgilendirme için. Yeni versiyonlarını bekleyeceğim. SEO çalışmalarımız için masaüstü aracı oldu.

  Cevapla
 5. Güzele benziyor. Artık masaüstü araçları çok yaygınlaştı. Sanırım Chorome OS için faydalı olacka bu durum:) Yakında tüm programlar web ile etkileşimli çalışacak.

  Cevapla

Yorum yapın