Ücretsiz 6 Aylık McAfee Antivirüs ve Firewall

Meşhur antivirüs firmalarından McAfee bir kampanya başlatmış.  Biraz önce Facebook üzerinde Burcu Hanım’ın sayesinde gördüm.  Bu kampanya sayesinde McAfee kullanıcılarına 6 aylığına ücretsiz olarak McAfee Antivirüs ve Firewall modülüne sahip olabiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için McAfee Facebook Fan sayfasına girip karşınıza gelen kampanya broşürü üzerinde ülkenizi seçip işlemlere devam ediyorsunuz.

Sizi yönlendirerek üye olmanızı sağlıyor ve bir kullancı ve parolası belirliyorsunuz.  Yazılım indirme ekranında download aracını yükleyip antivirüs yazılımını kurmaya başlayacaksınız.  Son olarak sizden üye olduğunuz kullanıcı ve şifresini girmenizi isteyecek ve adımları takip ettiğinizde McAfee ‘nin 6 aylık ücretsiz sürümüne sahip olmuş olacaksınız.

McAfee Facebook Fan Sayfası: http://www.facebook.com/McAfee

“Ücretsiz 6 Aylık McAfee Antivirüs ve Firewall” üzerine 2 yorum

  1. McAfee sevenler ve kullanmak isteyenler için güzel bir kampanya.Ben bir türlü sevemedim bu programı. Kasperi tek geçerim :)

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)