Seyahatleriniz İçin Wimdu ile Tanıştınız mı?

Bülten – Wimdu, online olarak ev kiralama işi yapan Almanya merkezli bir oluşum. Bir süredir de Türkçe dil desteği ile hizmet veriyor. Evde tatil konsepti ile karşımıza gelen Wimdu, seyahatleriniz için dünyanın bir çok ülkesinde sizlere evde tatil keyfi sunuyor.

Online konaklama hizmeti veren Wimdu otellere ve bölgelere göre, konforlu ve uygun fiyat seçeneklerini karşımıza getirebiliyor. Kiralamış olduğunuz evler, kendi eviniz gibi kullanılabiliyor. Evde yemek yapabiliyor ve masraflarınızı minimuma indirebiliyorsunuz.

Benim gibi özellikle bilgisayar başında çalışan ve çok vakit geçirecekler için hem konforlu, hem ucuz, hem de özgürlük isteyenler için otel yerine farklı bir alternatif olarak düşünülebilir.

Dünyanın her yerinde Wimdu gibi birçok alternatif biz kullanıcılara sunulmaya başladı. Beraberinde de rekabeti getiriyor. Doğal olarak bizlere farklı alternatif, uygun fiyat ve konfor olarak bu rekabet geri dönebiliyor.

Evlerini kiraya vermek isteyenler için de iyi bir fırsat! Ev sahipleri veya yazlık sahipleri için de günlük olarak Wimdu üzerinde ilan vererek evlerini kiraya verebileceklerin ve para kazanabileceklerinin altını çizelim.

Çıkış noktası Avrupa odaklı olsa da sistem dün dünyada herhangi bir noktadan ilan vermeye izin verebiliyor. Otellerin sağladığı standartlaşmış monoton deneyimler yerine, kendi özgürlüğünüze ve ihtiyaçlarınıza göre daha uygun fiyatlı konaklama yerleri bulabiliyorsunuz.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında artan popülaritesiyle alternatif konaklama imkanları tatilcilerin daha bireysel deneyimler içeren tatilin tadını çıkarmalarını sağlıyor. Kısa süreli daire ve konaklama imkanları sağlayan Wimdu.com.tr, seyahat edenler için birçok fırsat sunuyor.

Hem son derece ilginç konaklama imkanlarını deneyip, otel konforundaki dairelerden kalelere, mağaralardan buzdan evlere ilginç deneyimlere sahip olma imkanını yakalarken, hem de aynı kalitedeki diğer konaklama imkanlarından çok daha ucuza konaklayabilirsiniz.

“Seyahatleriniz İçin Wimdu ile Tanıştınız mı?” üzerine bir yorum

  1. Aynı sistemi ülkemizde 2005 yılından bu yana uygulayan villadatatil. Com sitesi de var. Kendilerinin Almanya ve Türkiye’de ofisleri var. Alanlarında gayet başarılı ve tecrübeliler. Alternatif olarak önermek istedim.

    Yanıtla

Yorum yapın