Siber Güvenlik Konferansı (6 Kasım Ankara)

2012 yılında dünyaya damgası vuran ve siber dünyadan gelebilecek tehditlere karşı önemini daha çok hissettiren siber güvenlik, siber casus yetiştirme politikaları, siber savaşlar ve bu alana yönelik olarak ülkelerin bütçelerinden ayırdıkları hatırı sayılır oranlara ulaşan rakamlar, siber güvenlik kavramını bireysel, kurumsal ve ülke güvenliği açısından kritik öneme kavuşturmuştur.

Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ tarafından TÜBİTAK BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsü desteğiyle düzenlenecek olan Siber Güvenlik Konferansı bu eksendeki soru ve sorunlara  çözüm önerileri sunmayı hedeflemektedir.

Yer & Tarih
Siber Güvenlik Konferansı, 6 Kasım 2012  tarihinde TÜBİTAK Başkanlık Binası Feza Gürsey Salonu, Tunus Cad. No:80 Kavaklıdere / Ankara  adresinde gerçekleştirilecektir.

Katılım Şartları 

Konferans, kayıt olan herkese açık ve ücretsizdir. Kayıtlar http://siberguvenlik.eventbrite.com adresi kullanılarak yapılmaktadır.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunmakta olup kayıt ve kontenjan konusunda öncelik kamu kurum çalışanlarına aittir. Kayıt konusunda problem yaşayanlar veya kurum adına toplu katılım gerçekleştirmek isteyenler [email protected] adresine  e-posta gönderebilirler.

Konferans Hedef Kitlesi
Siber Güvenlik Konferansı, özelde bilgi güvenliği yöneticileri, ağ ve sistemi güvenliği departmanı çalışanları, güvenlik ürünü satış ve pazarlamacıları, ethical hacking konusu meraklıları, adli bilişim analizi konusu meraklıları, yazılım uzmanları, siber güvenlik uzmanlarına yönelik olmakla birlikte bilgi güvenliği ve alt dallarına meraklı herkesin ilgiyle izleyeceği bir etkinliktir.

Konferans Programı
Güncel konferans programı siberguvenlik.org/p/konferans-programi.html adresinden erişilebilir.

Sponsorlar
Siber güvenlik konferansı 2012 aşağıdaki sponsorların desteğiyle düzenlenmektedir.

Palo Alto Networks, Tubitak  BİLGEM Siber Güvenlik Enstitüsü, SYMTÜRK, Microsoft Türkiye, EnderSYS, BGAPro Bilişim Güvenliği

Siber Güvenlik Konferansı Düzenleme Kurulu
[email protected]
www.siberguvenlik.org
+90 216 474 0038

“Siber Güvenlik Konferansı (6 Kasım Ankara)” üzerine bir yorum

  1. İstanbuldaki konferanstan sonra Ankara’da olması muhteşem oldu İstanbul’a gitmem çok uzun sürüyordu. İnşallah görüşürüz orada 🙂

    Yanıtla

Yorum yapın