Sitede birkaç değişiklik…

Merhaba arkadaşlar. İnternet sayfamda birkaç değişiklik yapmak istedim. Mevcut theme yi atıp yerine yeni bir thema bulmaktansa mevcut temamı biraz daha değiştirmek istedim.

http://www.freeiconsweb.com/ internet sayfasından birkaç tane ico indirdim sonrada bunların bazılarını sisteme ekledim. Mevcut theme GlossyBlue 1.4 Nick La da ok işaretleri ve üst logo kısmında bayağı bir değişikliğe gidiyorum henüz bitirmedim. Ayrıca biraz SEO yaptım. Yorumları sayfalara bölmekte kullandığım plugin page comment ingilizce olduğu için de birkaç yerde Türkçeleştiremediğim yerler vardı. Onlarıda bir güzel Türkçe’ye çevirdim.

Bugün bitirmeyi planlıyorum ama henüz üst logo kısmını istediğim şekle getiremedim. Sanırım bu theme beni 1 sene daha götürür. Çünkü diğer themeler arasında içime sinen birşey yok. Gerçi paralı olan themeler var güzel hatta harika theme ler var ama ben şimdilik GlossyBlue ile yoluma devam etmeyi düşünüyorum. Ayrıca RSS mi FeedBurner ile birkaç değişik şeklede getirmeyi planlıyorum.

“Sitede birkaç değişiklik…” üzerine 3 yorum

 1. Sitenin header’ını değiştirmen zaten apayrı bir görünüm oluşturacaktır. Bu tema gayet hoş bence de.

  Kolay gelsin.

  Yanıtla
 2. Hayırlı uğurlu olsun teo’ hocam. 🙂 Şu header’ kısmı benimde pek içime sinmiyordu açıkcası. Özellikle şu çay bardağının etrafında biraz beyaz kalıntılar var. Onlar temizlense daha hoş olacak sanırım. 😉

  Yanıtla
 3. Terzi kendi söküğünü dikemezmiş 🙂

  Birkaç güne kadar header i güzel bir hale getireceğim:)

  Yanıtla

Yorum yapın