Size Kazık Atan Dostlarınızı Görün…

Bir Facebook uygulamasından bahsediyorum. Bu seferki gerçek en azından şu kadar adam davet edersen şu olacak diye birşey yok:) Arkadaşlar oturup düşünmüşler ve “Dost Kazığı” isminde bir uygulama geliştirmişler.  Bu uygulamayı Facebook hesabınıza kurduğunuzda sistem tüm kişi listenizi kontrol etmeye başlıyor.  Eğer birileri sizi siler, engeller yada hesabını kapatırsa “Dost Kazığı” uygulaması size her gün mail atarak bu kişileri deşifre ediyor.

Sadece bununla da kalmıyor. Dilerseniz uygulama içerisinden size kazık atanları duvarınıza yazdırabiliyorsunuz.  “Dost Kazığı” uygulaması ile sizi silen herkesden haberdar olabilirsiniz.  Yapmanız gereken sadece  http://apps.facebook.com/dostkazigi_app/ bağlantısından uygulamaya start vermek…

http://apps.facebook.com/dostkazigi_app/

“Size Kazık Atan Dostlarınızı Görün…” üzerine 3 yorum

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)