#SMKDergi Yayında!

smk-dergi-birinci-sayiBülten – Sosyal Medya Kulübü; Türkiye ve global anlamda sosyal medya haberlerinin nabzını tutan, eğitim, etkinlik, sinema, müzik, kültür – sanat ve diğer pek çok alandaki anlık gelişmeleri, güncel haberleri Dünya ile aynı anda sizlerle paylaşan bir gençlik platformudur.

Sosyal Medya veDijital Pazarlama alanları başta olmak üzere, üniversitelere ait etkinlik ve eğitimleri de yer vererek, bunları tek bir çatı altında toplayan Sosyal Medya Kulübü, günceli yakalayan Sosyal Medya haberleri, Sosyal Medya etkinlikleri ve sektörel girişimlere dair bilgileri sizlere sunmaktadır.

1 Mart 2014 tarihi itibariyle yayına aldığı yeni ara yüzü ile daha dinamik bir görünüme kavuşan Sosyal Medya Kulübü web sitesi, bir çok yeni fonksiyonu sisteme entegre ederek yeniliklere imza atıyor.

Sosyal Medya Kulübü web sitesi, konusunda uzman yazarlarımızın bilgi ve tecrübeleriyle, yayın hayatına başladığı günden bugüne kadar, ülke sıralamasında her zaman ilk 5 sırada kendine yer edinmeyi başarmıştır. Bu başarısını, Mart 2014’de basılı mecraya da taşıma kararı alan SMK Dergi’nin ilk sayısı artık yayında…

Dergi: http://www.smkdergi.com

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)