SolidWorks ve Armada Yazılım

cad-cam-armadaHakkımda bölümünü okuyan arkadaşlar bilirler  bir ara CNC makinasıyla epeyli uğraştım. Hatta bir çırak yetiştirip başına koydum. Gerçi şimdilerde çırağım Yusuf  CNC mesleğinde aranan adamlar haline gelmiş 🙂 Geçenlerde sağolsun beni aradı ve bol bol teşekkür etti.  Neyse gelelim konumuza.

CNC ‘den sonra 3D Cad-Cam programları ve SolidWorks üzerine merak saldım ve bu tip programları incelemeye başladım. Beni kullandığım CNC makinasında T.P.A.S.P.A isimli  çizim programını kullanmaktaydım.  Açıkcası iğrenç bir program olduğunu söylemek isterim 🙂 Tabi bu da beni farklı bir program arayışına götürdü.

İnternette Cad programları olarak bir arama yaptığım zaman SolidWorks Türkiye distribütörü Armada Yazılım ile karşılaştım.   Biraz kurcaladığımda SolidWorks eğitim ve seminerleri olduğunuda gördüm.  En kısa sürede bu eğitimlere ve seminerlere katılıp biraz 3D Cad konularında kendimi geliştirmek istiyorum.  Bunun dışında  Armada Yazılım’ın CamWorks, SolidWorks, Cimatron, Nc Brain, Nc Simul ve diğer çözümleri olduğununda belirtmek isterim.

“SolidWorks ve Armada Yazılım” üzerine 2 yorum

  1. @Halil
    Ben sadece bir blogger’im satış yamıyorum. Hiçbir firma ile alakam yok. Sadece kafama göre yazıyorum. Eğer satın alma probleminiz varsa kendileri ile görüşürsünüz. Hiçbir maddi manevi bağlantım yok. Satış olsaydı fiyat koyardım. Fakat satmadığım bir şeyin fiyatını eklemeyi uygun görmüyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın