Sony Artık Monitör Üretmiyor..!

Sony
Evet yanlış duymadınız. Sony Artık Monitör üretmeyecek..! LCD ve CRT monitör lerin üretimini bitirdi. Sony firmasının yaptığı açıklamada sadece ÖZEL SİSTEMLER yani PROFESYONEL sistemler için LCD TV ler üretecek. Bunun dışında tüm LCD ve CRT monitör üretimini bitirdi. Verilen siparişlerin teslimatından sonra monitör üretimi pazarını bırakıyorlar.

Geçtiğimiz sene yani 2006 da yaklaşık olarak 3 miyon civarı monitör sattı ve firmalar arasında 10. sıraya kadar geriledi. Sony firmasının bu kararı almasındaki en büyük etken olarak büyümedeki bu yavaşlama olarak görülmekte.

Birçoğunuz SONY ‘nin kalitesini iyi bilir hangi işe el attılarsa gerçektende profesyonelce yaptılar özelliklede çocukluğumuzun değişmeyen ve vazgeçilmeyen Markası SONY monitör bölümünü kapattı. Peki Sony almayacağız da ne alacağız ? Monitör teknolojisinde 2 ms e kadar ilerleyen Sony sanıtım satışlarından pek memnun değii…!

“Sony Artık Monitör Üretmiyor..!” üzerine 2 yorum

 1. artık senin siteyi iyi görünteleyemecez (!)
  bu kadar salak bi yazı hayatımda görmedim

  Bu Sayfa En İyi Mozilla FireFox ve 19″ Sony LCD Monitör Tarafından görüntülenir.

  Yanıtla
 2. Salak dediğin yazı sadece espiri. İşin espirisini anlayamamışsın kardeşim birçok internet sitesi “BU SİTE I.E 6 İLE 1024*768 GÖRÜNTÜLENİR” yazarken salak olmuyorda benim yazım mı salakça oluyor ? Benim espirim bu tip sitelere birer sitemdir. Hala birçok İnternet sayfasına Mozilla Firefox ile giremiyoruz. Bir çok banka internet şubesi I.E istiyor. Fakat salaklık şurada bu kadar açığı olan bir EXPLORER ‘ e nasıl güveniyorsunuz _? En azından Mozilla ve diğerlerine uyumlu yapında insanlar güvenlik konusunda endişelenmesin ..!

  Benim bu yazıyı yazarak yapmış olduğum espirin içine limon sıktığın için teşekkür ederim arkadaşım ..!

  Yanıtla

Yorum yapın