Sony Ericsson Yeni İş Ortaklıklarıyla Altyapısını Güçlendiriyor

Sony Ericsson, Türkiye’deki yeniden yapılanma sürecinde yeni iş ortağı Netcell’le anlaşma imzaladı. Anlaşma çerçevesinde Netcell, Sony Ericsson’un Turkcell kanalındaki yetkili dağıtımcısı oldu. Satış sonrası destek hizmetlerinde sağladığı yüksek çözüm kalitesiyle alanında kendini kanıtlamış olan Arvato Teleservice ile de anlaşan Sony Ericsson, kullanıcılarına en iyi deneyimi sunmak amacıyla satış sonrası hizmet organizasyonunu genişletiyor.

Xperia serisi eğlenceli Android akıllı telefonlarıyla Türkiye’de hızla yeniden yapılanan Sony Ericsson, dağıtım ağını genişletmek amacıyla Türkiye’nin güçlü dağıtım firmalarından biri olan Netcell ile anlaşma imzaladı. Mart ayında yürürlüğe giren anlaşma ile Netcell, Sony Ericsson’un Turkcell kanalındaki yetkili dağıtımcısı oldu.

Sony Ericsson, tüketicilerine en iyi hizmeti sunabilmek adına satış sonrası servis sürecinde de iyileştirmelere gidiyor. Sony Ericsson, Türkiye’deki tüketicilere satış sonrasında en iyi hizmeti vermek amacıyla var olan hizmet ağını genişleterek, dünya markalarına sunduğu çözümlerle bu alanda kendini kanıtlayan Arvato Teleservice’i servis iş ortakları arasına kattı.

Sony Ericsson kullanıcıları; Teleservice yetkililerine, 0212 473 77 77 no’lu telefonu arayarak temasa geçebilecekleri Sony Ericsson Müşteri Hizmetleri aracılığıyla ulaşabilirler. Sony Ericsson kullanıcıları servise göndermek istedikleri ürünleri İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Diyarbakır, Erzurum ve Samsun’daki Teleservice ofislerine teslim edebilecekler.

Yorum yapın