Sor bir bilene ..!

Günlük yaşamımızda birçok şeyle karşılaşırız. Hatta hiçbir fikrimizin olmadığı, çok iyi bildiğimizi zannettiğimiz yada birşeylerin yanlış olduğunu düşündüğümüz zamanlarda işin püf noktasını öğrenmek için sağa sola sormaya başlarız.

Ya bir telefon alacağım kameralı felan olsun ama ne alacağım kararsızım…

Şu ÖSS sınavında nasıl bir tercih yapmam lazım nelere dikkat etmeliyim ?…

gibi… Tabiki sadece bunlarla sınırlı değil. Peki bu soruları soracağımız hiçkimse yoksa ? Ya çevremizdeki arkadaşlarımız dostlarımız bilmiyorsa ?

Bugün internette surf yaparken denk geldiğim bir internet sayfasından sizlere bahsetmek istiyorum. Sorbirbilene.com bu soruların birçoğuna cevap verebilecek nitelikteki internet sayfasına girdiğinizde sağ menüde katagorilendirilmiş bir halde ürünleri görmektesiniz. Bu ürünler arasında seçimimizi yaptığımızda  bize

  • Çok önemli
  • Önemli
  • Az önemli
  • Hangi ürün

Olarak bilgi veriyor.  Gördüğüm kadarıyla ürünler hakkında gerçektende önemli bilgilerle donanıtmış ve insanlara nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bilgi vermekte… İşinize yarayacağını düşündüğüm bu internet sayfasına bir gözatın derim.

http://www.sorbirbilene.com/

“Sor bir bilene ..!” üzerine 3 yorum

  1. Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup; akıl vermeye meraklı milletimizden daha faydalı,yararlı olduğu kesin…

    Yanıtla
  2. Benim aklıma da gelmişti böyle bir site açmak. Tam amaca yönelik bir site olmuş. Fakat daha yeni sanırım, pek yorum yapan olmamış. Yakında yayılır…

    Yanıtla

Yorum yapın