Sordu.com Sor, Danış, Öğren…

Sordu.com adresi Sabancı Üniversitesi teknoloji yatırım şirketi Inovent’in çekirdek sermaye yatırımıyla yola çıkmış yeni bir internet girişimidir. İnsanların internet üzerinde bir mekana bağlı kalmadan canlı olarak eğitim ve danışmanlık vermesini ya da almasını sağlayarak fırsat eşitliği sağlayan bir internet portalıdır.

İlköğretim ve ortaöğretim öğretmenleri, uzmanlar, danışmanlar ve diğer her konuda eğitmenin bulunduğu Sordu.com ile ilgili daha fazla bilgiyi http://www.sordu.com/sayfalar/hakkimizda adresinde bulabilirsiniz.

Sordu.com Microsoft tarafından Avrupa’nın en çok umut vaat eden 18 girişiminden biri seçilmiştir. Aynı zamanda yine Microsoft tarafından günün Bizpark girişimi olarak seçildi.

http://www.sordu.com/

“Sordu.com Sor, Danış, Öğren…” üzerine 2 yorum

  1. ;-) ya amasya genelgesiyle ilgili bilgi verebilirmisiniz ama 8 sayfa olacak eğer yaparsanız çok teşekkür ederim

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)