Soru Sor Kaspersky Internet Security Kazan…

Burayayaz.com adresinde Kaspersky’dan Murat Göçe ile güzel bir sohbet üzerine yazılmış bir blog yazısı var. Blog yazısında Murat Gökçe Burayayaz.com ekibinim sorularını yanıtlamış. http://www.burayayaz.com/kaspersky-genel-muduru-murat-goce-ile-roportaj.html adresinde okuyacağınız bu sohbete güzel bir hediye ile renk katıldığını gördüm. Bu yazıya yapılan yorumlarda Kaspersky yöneticisi Murat Göçe’ye soru sorabilmektesiniz. Her ay sorulan sorular arasında en iyi seçilecek olan soru sahibine 1 tane Kaspersky Internet Security 2011 lisansı hediye ediliyor.

Yapmanız gereken çok basit. Yazıyı okuduktan sonra güvenlik sektörü hakkında Murat Göce’ye bir soru iletmek. Kazananlar her ayın son günü açıklanacak ve yorum yaparken kullandıkları mail adreslerine kazandıkları lisans kodu KasperskyLab Türkiye tarafından gönderilecektir. Yorum yaparken gerçek isim ve soyisminizi kullanmanız gerekmektedir.

Not: İlk talihli Aralık 2010 sonunda açıklanacaktır.

İlgili yazı: http://www.burayayaz.com/

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)