Sosyalmedyalar.org Yayın Hayatına Başladı

Bugün siz değerli okuyucularıma yeni bir sosyal medya haber sitesine bahsetmek istiyorum. Sosyalmedyalar.org geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başladı.

Sosyalmedyalar.org, bu konseptdeki diğer sitelerden biraz  farklı olmak  istiyor.Öyle ki bunu sloganlarına dahi yansıtmışlar. Sosyal medya dünyasını “Bir Garip Dünyalar” olarak gören ekip daha önce de bu tarz girişimler yapmış. Daha önce Nettenevar.org isminde bir web sitesini yöneten ekip, işin biraz daha detayına inmek isteyince ortaya sosyalmedyalar.org projesi çıkmış. Sosyal Medyalar ekibi, amaçlarını Türkiye’de var olan sosyal medya haberciliği alanındaki kaynaklardan bir tanesi olmak ve bu alanda yeni aktörleri ortaya çıkarabilmek olarak tanımlıyor.

Bu alana yeni bir soluk getirebilmek ve sosyal medyanın farklı yönlerini takipçilerine sunabilmek öncelikli amaçları arasında yer alan Sosyal medyalar, teknoloji, internet dünyası, web, kobi, yatırım gibi konular ile farklı kategorileri bünyesinde barındırmakta.

Ekip yeni katılımlarla sürekli büyümeyi hedeflerken, öneri ve eleştirilere de açık olduklarını belirtiyorlar. Yakın zamanda bir eleştiri sayfasını hayata geçirmeyi düşünmeleri de bunun en büyük ispatı olarak görülebilir.  Tüm bunların, farklı ve özgün bir sosyal medya haber sitesi yaratabilme amacı için olduğunu da ekleyen SosyalMedyalar.org, ortaya değişik ve güzel işler çıkacak gibi gözüküyor.

Ben de kendilerine yelken açtıkları bu yeni projede desteklemek istedim. Kendilerine kolay gelsin dileyerek sizleri Sosyalmedyalar.org ile baş başa bırakıyorum.

http://www.sosyalmedyalar.org

Yorum yapın