StarTv Forum Hacklendi.

Az önce Zeki Ankun arkadaşım haber verdi. StarTv’nin forum sayfası forum.startv.com.tr şuan hack edilmiş durumda. Hackerlar ByetHost üzerindeki bir hesaba StarTV’nin forum sayfasını yönlendirerek birde mesaj bırakılmış.

Mesajda Türk milletinin yozlaştırıldığının ve bu yozlaşmanın reyting uğruna yapıldığı belirtilmiş.  Daha önce de “Fatmagül’ün Suçu Ne” isimli diziye bir tepki olarak GrayHatz takma isimli hacker grubu tarafından sayfa saldırıya uğramış ve hack edilmişti.  Şimdi görebildiğim kadarıyla GrayHatz grubu tarafından tekrar hack edilerek protesto mesajı verilmiş.

StarTV yetkililerine geçmiş olsun diyerek en kısa sürede uyarıları dikkate alıp sistemlerini düzeltmelerini diliyorum.

“StarTv Forum Hacklendi.” üzerine 3 yorum

  1. Açıkcası çok da hoşuma gitti…. okurken ohh iyi olmuş diye geçirdim içimden.. hacker haklı..

    Cevapla
  2. Aslında bu gibi durumlar zarar verilerek çözüm bulmaz. Bu durumları şikayet şekliden yazılı olarak bildirmeler iyi olurdu.. Sonuçta patronlara birşey olmaz. Orada yine başı ağıracak kişi elemanlardır..

    Cevapla
  3. Hack dünyasında bilinen bir kural vardır. Amaç doğru bile olsa hacking suçtur. Hackleyen arkadaşlar belki ben dahil birçok insanın düşüncelerini açıkça! ortaya koymuş. Yinede bu tür işleri hackleyerek değilde bir araya gelip bir şekilde derdimizi anlatarak yapsak hem çok daha güçlü hemde sözü dinlenen bir topluluk oluruz(IT dünyası olarak)

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)