Taggy Uygulaması

Twitter ile hayatımıza giren hashtag, bugün tüm sosyal medya kanallarında kullanılır bir hale geldi. Paylaşılan görsel ve yazılı içeriklerin daha fazla kişiye ulaşması ve daha fazla etkileşimin sağlanmasını mümkün kılan hashtag kullanımı, bugüne kadar herkesin bildiği doğru kullanıldığı zaman sonuçlara rahat ulaşmanızı sağlayabilecek bir araç haline geldi.

Taggy ise tam bu noktada devreye giriyor. 

Türk yazılımcıların çalışmalarıyla hazırlanan Taggy, video ve fotoğraf paylaşımlarınızda hashtag kullanımı kolay bir hale getirmiş. Gelişmiş arama algoritması sayesinde istediğiniz konu ve kategorilerdeki popüler hashtag listesini size sunan Taggy, aynı zamanda en çok kullanılan hashtagları kategorize ediyor. Bu özelliği sayesinde hedef kitle odaklı paylaşımlara önem veren kişiler veya dijital pazarlama uzmanları, hashtag kullanımından alacakları geri bildirimi arttırabiliyor.

En iyi etiketler Taggy gündemde

Sosyal medya kanallarında en çok kullanılan hashtagları takip ederek size sunan Taggy, ayrıca önem verdiğiniz ve sürekli kullandığınız hashtagların kaydını tutuyor. Böylece video ve fotoğraflara hashtag bulma veya yazma gibi zahmete girmenizi de ortadan kaldırıyor.

Instagram, Facebook, Vine, Twitter sosyal ağ platformlarında hashtag kullanımı işlevsel ve etkili kılan Taggy, çoklu dil desteğiyle geliyor. Kullandığınız cihazın diline göre İngilizce ve Türkçe kullanabileceğiniz Taggy uygulaması, tablet ve mobil olarak kullanıma sunulmuş.

Bakalım hoşunuza gidecek mi?

IOS: https://itunes.apple.com/us/app/taggy/id951705921?mt=8
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sadetech.taggy

Yorum yapın