Yeni Anketimiz ASKWITTY

AskWitty İngilizcede; “kurnazca, esprili ve bilgece soru sormak” anlamında kullanılıyor. Eğlenmek isterseniz AskWitty, yeni bir sosyal etkileşim ağı olarak karşınıza çıkabilir…

ASKWITTY Nasıl Bir Şey?

AskWitty’de: Sorular sorarak, paylaşılan soruları oylayarak, paylaşımlarda bulunarak, paylaşımlara yorumlar yazarak etkileşimde bulunabilirsiniz. AskWitty’nin en eğlenceli yanı beğenilen paylaşımlarınız, başkaları tarafından oylandığı sürece ve sizin yaptığınız her paylaşımdan gelir elde etme şansı!

AskWitty paylaşımlarınızı istediğiniz sosyal paylaşım sitelerinde, kendi blogunuzda, websitenizde ya da benzeri ortamlarda paylaşabiliyorsunuz.

AskWitty paylaşımlar için “Embed” özelliğini kullanabilirsiniz. Embed içerisindeki kodları belirlediğiniz alana yapıştırmanız yeterli. Sonrasına paylaşımınız blogunuz yada web siteniz üzerinde çıkacaktır.

askwitty_soruSadece websitesi veya blog sayfası olan kullanıcılar değil, Twitter, Facebook, Tumblr, Ask.fm, Google+, VK.com, Weibo, vb. gibi sosyal paylaşım sitelerindeki çevrenizlede AskWitty hesabınızdaki içeriklerinizi paylaşarak gelir elde etme imkanı karşımıza çıkıyor.

Yaptığınız bütün bu paylaşımlardan ne kadar kazandığınızı ya da çevrenizin size ne kadar kazandırdığını, AskWitty “account” sayfasından anlık olarak öğrenebilirsiniz.

AskWitty’de gelir elde etmek için yapılması gereken sadece dört basit işlem bulunmaktadır.

  • Paylaşım yapmak (soru, resim, mesaj, bağlantı (link), vb.),
  • Eğer paylaşım bir “soru” ise oy kullanmak,
  • Yorum yapmak ve…
  • Diğer kullanıcıların sizin sorularınıza oy kullanması.

Yani siz sitede bulunmadığınız zamanlarda da sorduğunuz sorular oylanırken siz gelir elde etmeye devam edersiniz. Kısacası AskWitty, sosyal paylaşım siteleri ve İnternet kullanıcının paylaşımlarını gelire çevrilmesinin önünü açmaya çalışan bir yeni bir sosyal ağ!

Denemek isterseniz, https://www.askwitty.com/adresine bekliyorum!

“Yeni Anketimiz ASKWITTY” üzerine bir yorum

Yorum yapın