TCDD de KABLOSUZ İNTERNET DEVRİ..!

Evet yalnış duymadınız. Devlet Demir yolları Trenlerinde artık Wirelles İnternet uygulamasına geçiliyor. Gerçektende harika bir haber diyebilirim. Ulaştıma Bakanı Binali YILDIRIM yaptığı açıklamada TREN lerde internet bağlantısı için bir proje başlattıklarını açıkladı. YILDIRIM bu konu ile ilgili bir komisyon kurulduğunu bildirerek aslında bizlere bir müjde verdiğini söyleyebiliriz.

MC Donaltlar Büyük Alışveriş merkezleri Benzin istasyonları Kafeler ve Şimdi de Tren lerimiz gerçektende süper bir olay..

Binali YILDIRIM trenlerde internet bağlantısı için bir PROTOTİP GELİŞTİRECEĞİNİ bu prototip başarıya ulaşınca sistemin kurulacağını bildirdi. TCDD yolcuları artık NOTEBOOK larını alıp rahatlıkla internetin keyfini çıkartabilecekler… Hadi hayırlısı … BİNALİ abime de burdan teşekkür ediyorum …

“TCDD de KABLOSUZ İNTERNET DEVRİ..!” üzerine 8 yorum

 1. bu çalışmlarından dolayı bir lep tap kullanıcısı olarak teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum. ve bu çalışmanında devlete getirisi olacağına inanıyorum.

  Cevapla
 2. Sevgili Gokhan,
  O “lep tap” degil LAP TOP diye yazilir veya en basitinden Tukrce dizustu bilgisayar da denilebilir.

  Cevapla
 3. bundan yenı haberım oluyor bı sonrakı tren seyatımde ınternete gıreblme ıhtımalı sevındırdı acıkcası TESEKKURLER.

  Cevapla
 4. Yok arkadaşlar sevinmeyin. Zira çalışmıyor. Daha doğrusu ağa bağlanılıyor da hiçbir siteye girebilmek mümkün değil. Ne yaptıysam kar etmedi.

  Cevapla

Yorum yapın