TEAkolik Blog Android Uygulaması

Sonunda Android cihazlara da el atmaya başladım. Uzun bir süredir basit bile olsa, blogum için bir Android uygulaması yapmayı veya yaptırmayı düşünüyordum. Bir ara hatırlarsanız Windows Phone için oturup bayağı bir uğraşmıştım.

Android için vakit bulmak, öğrenmek bayağı bir zaman ve emek gerekiyordu. Neyse ki Tecrübe Bilişim’den Burak Türk imdadıma yetişti. Burak Türk‘ün geliştirdiği Android uygulaması ile Google Play‘de yerimi aldım. Google Play üzerinde “TEAkolik“ yazarak uygulamamı indirebilirsiniz.

Henüz yolun başındayım…

Tabi yolun başındayız. Uygulama beta aşamasında ve geri bildirimlerinizi de dikkate alarak güncellemeyi planlıyorum. Birkaç ekleme çıkarma veya değiştirme ile daha güzel bir hale gelecektir. Fikir çok da iş yapmak için vakit bulmak zor :) Sağ olsun Burak Türk birkaç gün içerisinde uygulamayı yayına aldı.

Android Uygulması: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teakolik.blog

“TEAkolik Blog Android Uygulaması” üzerine bir yorum

  1. Çok iyi olmuş abi. Bu yeni teman da çok kurumsal nitelikli olmuş. Yorum sayısında düşüş görüyorum. senin gibi inceleyen çok az kişi var. Umarım emeklerinin karşılığını alırsın. Önceki Sinan İşler’in yaptığı tema da çok iyiydi. Kullanmıyorsan bana vermeni rica ederim.
    Kolay Gelsin.
    Saygılar…

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)