Tech Air İle Notebook larınıza AirBAG sistemi ..!

 Evet yanlış duymadınız Notebook larınıza Hava yastığı sistemi geldi.. Bir çoğunuz noteooklarınızı taşırken yolda yürürken masanın üstüne koyarken merdivenlerden inerken çok çok dikkat ederek Notebook ‘unuzu dikkatlice taşıyorsunuz. Sonuçta pahalı aletler nazikler en ufak darbede monitörleri çatlayabilir 400 – 1000 dolar gibi tamir ücretleri karşınıza çıkabilir. Üzerine bir mause düşürüp kırabilirsiniz. Bu aletler o kadar harika teknolojik aletler olmalarının yanında artık günlük hayatmızın bir parçası ve onları çok düşünmemize sebep oluyorlar. Özelliklede iş adamları ve Mobil insanlar yanlarından bir saniye bile ayıramıyor. Peki taşırken nasıl olacakta darbelere karşı koruyabileceğim ? Diye sorarsanız onunda bir yolu var.. TECH AIR firması ürettiği Notebook çantalarının içine AIRBAG sistemleri yerleştirdiler yani bildiğiniz arabalardaki sürücü airbag lerinden hiçbir farkı yok diyebilirim. Onlar bizlerin hayatını korurken TECH AIR ise Notebook ‘unuzun hayatını koruyor ve kurtarıyor.

Ve bunun yanında özel güvenlik sistemleri de sunabiliyor. Aşağıdaki gibi Cep telefonunuzla Çantanız bir Güvenlik kodu ile birleştirilebiliyor. Adamlar bu konuda aşmışlar diyebilirim.Konuyu daha fazla dağıtmadan biz Air Bag sistemine devam edelim. Çantanızın içerisindeki Notebook unuzu saran Özel bir sistem dış etkenlerden darbelerden Notebook unuzu çok büyük darbelere karşı koruyabiliyor.

Aman düştü …! 🙂 Sistem gerçektende harika düşünen mucit abiye teşekkür edesim geliyor valla…

Çeşitli Model ve renklerde ürün yelpazesine sahipler özel düşünülmüş bu çantalar kullanım açısındanda benden tam puan aldılar diyebilirim.

Ve dikkatimi çeken bir husus daha Notebook larınıza değilde çantalarınızaömürboyu garanti veriyorlar. Bu Garanti de sanırım insanların bu ürünü tercihte 1. seçenek olarak göze batabilir. Yani kalite sunuyrlar diyebilirim. Benim HavaYastığım patladı diye acaba Garantiden yenisi ile değiştirebilir miyiz ? Bilmem sormak gerekir 🙂

Penta Bilgisayar : http://www.penta.com.tr/channels/1.asp?id=600

Yorum yapın