Tek Tıkla Çiçek Siparişi

Çoğu erkek için çiçek almak adeta büyük bir eziyettir. Özellikle de taş fırın erkeği arkadaşlar bunu iyi bilirler. Civarda bir çiçekçi bulmak, nasıl bir çiçek aranjmanı yaptıracağını bilememek hatta bazıları için bu durumun en berbat hali, ellerinde çiçekler sevgiliyi beklemektir.

Karizmamızı çizdirmiyoruz ya!

Erkek adam elinde çiçekle bekler mi? Otobüse biner mi?

Bu yüzden birçok erkek çiçek almayı pek sevmez, kadınların “ay hiç romantik değilsin” gibi laflarına sık sık maruz kalırlar. Oysa ki çiçek almak çok kolay! Elinizde taşımanıza da gerek yok. Birkaç tıklama ile çiçek siparişi vermek mümkün.

İşte Ciceksepeti.com’da bu noktada imdadımıza yetişiyor. Türkiye’nin her yerine çiçek gönderebiliyorsunuz. Çiçek tasarımcıları tarafından oluşturulan çiçek aranjmanlarını inceleyerek bütçenize göre olanı seçebiliyor, kolay adımlarla çiçek siparişinizi online olarak verebiliyorsunuz.

Siparişiniz, belirttiğiniz adrese en yakın ÇiçekSepeti şubesinde hazırlanarak alıcıya teslim ediliyor ve bu işlem için ekstra bir nakliye ücreti ödemeniz gerekmiyor. CicekSepeti.com’dan verdiğiniz online çiçek siparişi, aynı gün içerisinde Türkiye’nin istediğiniz bölgesine kolayca ulaşıyor.

Çiçekler hakkında hiçbir bilgisi olmayıp sevgiliye, anneye, arkadaşa hangi çiçek alınır? Bilmeyenler için de kategoriler oluşturan ve gönderim amacına uygun çiçekleri sergileyen ÇiçekSepeti, çiçek seçiminde yardımcı olabiliyor.

CicekSepeti.com’da çiçek aranjmanlarının yanı sıra çiçek şeklindeki kek ve kurabiye buketleri, çikola-talar, meyve sepetleri, online hediye çeşitleri ve takı kategorileri bulunuyor. Çiçek ve hediye gönderimi ile fark yaratan bu site aracılığıyla sevdiklerinize karizmanızı çizdirmeden sürprizler yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile alışveriş yapmayı tercih etmeyen kullanıcıları da düşünen CicekSepeti.com, banka havalesi, paypal ve bkm express gibi ödeme seçenekleriyle de ödeme alıyor. Kolayca ve sorunsuzca çiçek ve hediye gönderimi yapmak isteyenlere CicekSepeti.com’u deneyin…

Yorum yapın