The Sabun Yayın Hayatına Başladı

Yalnızca doğal olan kişisel bakım ürünlerini satışa sunan The Sabun, en iyiye ulaşma arzusunda olan bir ekip tarafından büyük bir aşk ve heyecanla kuruldu.

Esanslara, kokulara gönül verip işin mutfağına giren ekip, bugüne kadar doğallıkla çok nadir karşılaştıklarını fark etti ve The Sabun markası ile bu ürünleri tüketici ile buluşturmaya karar verdi.

Doğallık, birçok kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde bulunan EDTA, SLES, Parafin, Paraben vb. kanserojen ve kimyasal maddelerin kullanılmaması ile elde ediliyor. Bu maddelerin insan vücuduna verdiği zararlar da ayrıca The Sabun sitesinde anlatılıyor.

Düzenli kullanımda cilt problemlerinin çözümüne destek olabilen aromaterapi sabunları, kıl dönmelerine karşı önlem alabileceğiniz doğal tıraş sabunları, kısa duşların pabucunu dama atan keyifli  banyo kabarcıkları, yaktığınızda asla petrol solumadığınızı bildiğiniz beeswax mumları, mis gibi kokan bitkisel body butterlar, sizi günlerce sürecek rahatlığa  ve güzel kokuya kavuşturacak aromaterapi masaj mumları tamamen doğal yağlar ve esanslardan hazırlanıyor.

Tüm bu ürünlerden  oluşturulan setler ve konseptler, hem özel günler için doğal hediye alternatifleri sunuyor hem de şirketler için farklı promosyon seçenekleri sağlıyor.

www.thesabun.com

Yorum yapın