Genius PC kulaklık seti HS-400A İnceleme

Test ettiğim kadarı ile ses kalitesinin iyi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle de bu fiyat konseptindeki birçok kulaklıktan daha iyi bir şekilde ses verebilmekte.  Genius HS-400A ile özgün bir tasarım düşünülmüş. Skype, Voip gibi birçok görüntülü veya sesli iletişim için ideal bir kulaklık.

Kablo mesafesi ise 1,8m ile gayet uygun. Birçok kulaklıkta kablo mesafesi maalesef ki yetersiz kalabilmekte. Genius ise HS-400 A modelinde iyi bir kablo mesafesi sağlıyor. Kafa bandı üzerinde yukarı aşağı açılabilen ve genişleyen kısım ile rahatlıkla kafanıza oturabilmesi düşünülmüş.

Bu tarz kulaklıklarda en çok dikkat ettiğim uzun süreli kullanımlardır. Deri kaplama kulaklıkları sayesinde Genius HS-400A modelinde rahat bir kullanım sağlamakta. Ses deneyiminin yanı sıra grafitti deseni, özgün bir tasarım sağlamış.  Mikrofonu ise sesleri temiz ve net bir şekilde aktarabiliyor. Ayrıca yukarı aşağı ayarlanabilmesi rahat bir kullanım sağlamakta.

MSN, Skype ve benzeri iletişim yazılımlarınız için uygun fiyata alabileceğiniz kulaklıklardan bir tanesi. Son kullanıcı satış fiyatı ise 26.99TL olarak belirtilmiş.

Son Kullanıcı Fiyatı: 26.99TL

Yorum yapın