Tık Ötesi…

Zaman zaman bu tip blog tanıtımları yaptığımı bilirsiniz.   Tikotesi.com dikkatimi çeken bloglardan bir tanesi.  Eğitim ve öğretim destekli ders içeriklerini hedef alarak öğrencilere güncel test soruları, konu örnekleri ve çözümler paylaşmaktadır.  Tabiki bununla beraber eğitim sistemleri ve eğitim haberlerine de yer verilmekte.

http://www.tikotesi.com/

“Tık Ötesi…” üzerine 7 yorum

  1. Tabi eğitim diye girip karşınıza “Alexa toolbar nedir”, “Bursa Beşiktaş Maçı” gibi şeylerde çıkabiliyor karşınıza 🙂

    Yanıtla
  2. Kendisiyle bir tanışıklığımız oldu, sık sık içeriklerini takip ediyorum. Yorum yapılamamasına olan üzüntümü bildirmiştim mecbur kalmış malesef ki, o da olsa tam olurdu:) Paylaştığın için teşekkürler…

    Yanıtla
  3. Merhaba arkadaşlar, öncelikle olumlu yada olumsuz yorumlarınız için teşekkür ederim. Teakolik.com yönetimine yazıyı yazmasını ben kendim rica ettim, oda Allah razı olsun kırmadı yayınladı. Ancak ben arkadaşımıza http://www.tikotesi.com/kategori/matematik/ linkimi vermesini istemiştim. sitemde geniş içerik var, eğitim konularım sayı olarak ağırlıklı olduğu için eğitim olarak tanıtmasını istedim. Utku arkadaşımızın yorumuna gelince seo da olması gereken bir şey. Seonuz iyi ise arama motorlarında ön sayfada çıkmanız artacaktır. Bu tanıtım yazısı yönlendirme linki olduğu için PR değerindede etkisi olacaktır. TEAkolik yönetimine tekrar teşekkürler. iyi bloglamalar.

    Yanıtla

Yorum yapın