Tişört Sepeti

Merhaba arkadaşlar, bugün Tişört Sepeti tarafından küçük bir hediye aldım. Gelen zarfı açtığımda Tişört Sepeti’nin  bir kuponu bulunmaktaydı. Siteleri olan www.tisortsepeti.com.tr adresine girdiğimde tahmin ettiğim gibi kendime özel bir tişört tasarlayabileceğini gördüm.

Uzun zamandır şöyle ön tarafında TEAkolik arkasında da logom olan bir Tişört bastırmayı düşünüyordum. Hele ki etkinliklerde boynuma bir TEAkolik tanıtım kartı asmaktansa bir tişört giymek daha güzel olurdu 🙂  Neyse ki Tişört Sepeti denemem için bir kupon göndermişlerdi. Siteye girdiğinizde kendin tasarla bölümünden tişörtünüzün ön ve arka taraflarına yazı yazabilmekte ve resim ekleyebilmektesiniz.  Birkaç saniye içerisinde kendi tişörtümü tasarlayıp siparişi tamamladım.

Bakalım şimdi merakla bekliyorum birkaç gün içerisinde elime teslim edilir. Teşekkürler Tişört Sepeti…

“Tişört Sepeti” üzerine 4 yorum

  1. Üye olup bir t-shirt tasarladım. Fakat büyük ön izleme görmek mümkün değil. Ayrıca baskı alanı sabit biraz daha yukarı çekmek mümkün olmuyor. Kargo ücreti en azından site tarafından karşılanmalıydı çünkü her baskı için aynı ücret talebi var. Küçük bir logo baskısı ile kocaman bir resim baskısı aynı olmamalı bence.

    Cevapla

Yorum yapın