Toshiba Portege R600-10U İncelemeye aldım…

Portege-R600-10U Merhaba arkadaşlar.  Bugün  Toshiba Portege R600-10U ile tanıştım.  İnceliği ve hafifliği ile dikkatimi çektiğini söylemek isterim.  Aleti birkaç gün kullanıp deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.  Özelliklede performansını merak ediyorum.  Windows Vista Business ile gelen 12.1″ lik 1280X800 çözünürlüklü bu alete netbook diyesim geliyor. Fakat bir dizüstü ile netbook arasındaki bir platform olarak görmekteyim.

6 hücreli bir bataryası var yani yaklaşık olarak 7 saatlik bir pil süresi demektir.  Şimdiye kadar 7 saat dayanabilecek bir netbook yada dizüstü kullanmadığımı itiraf etmeliyim.  İlk olarak test edeceğim bu süreyi nasıl bir şekilde alabileceğimiz olacak.  Heleki üzerinde Vista varken acaba Windows 7 RTM kursam nasıl bir performans alırım sorusu kafamı kurcalamaya başladı bile.

Fiyatı ise epeyli tuzlu fakat hem ergonomisi hem inceliği hemde hafifliği ile göz dolduruyor. Birde 2GB DDR2 800 Mhz. (Max. 2 GB) Ram ve Intel® 800 Mhz. 1.20 GHz. 3MB L2 Cache Core™2 Duo SU9300 İşlemcisi ile sağlayacağı performansı windows 7 ile neler sunabilecek göreceğiz.

Her zaman dizüstülerde Toshiba’ya güvenmişimdir.   Birkaç gün takılıp siz değerli okuyucularıma Portege R600-10U hakkında tecrübelerimi yazacağım.

“Toshiba Portege R600-10U İncelemeye aldım…” üzerine 3 yorum

  1. Merakla bekliyorum,yorumunuzu.Açıkçası yeni bir laptop zamanım yaklaşıyor.Benimki hurda seviyesine gelmek üzere.Çevreden görüş topluyorum.İyi bir laptop olsun sağlam ve hızlı bişi… 😉

    Yanıtla

Yorum yapın