Marro.ws Yeni Özellikler Eklendi…

marro Sizlere önceki yazılarımda Marro.ws ‘den bahsetmiştim.  Farklı bir bakış açısı yepyeni bir fikir.   Zaten Marro.ws ‘nin hızla büyümesi servisin ne kadar kaliteli olduğunun bir göstergesi.

Marro.ws kendini geliştirmeye devam ediyor.  Hizmetlerinin yanına 40’dan fazla yeni özellik eklendi. Bunlardan en çok dikkatimi çeken Dashboard ve Profil sayfaları.  Ayrıca friendfeed, twitter ve digg gibi birçok sosyal platformda Marro.ws’de unutulmamış.  Bunların yanısıra Firefox ve i.e extension lar ile Marro.ws ‘yi daha kolay kullanabilmektesiniz. Bookmarklet, Widgetlere bir göz atmanızı isterim…

http://marro.ws/

Marro.ws servisi saklama ve paylaşım için kullanabileceğiniz kaliteli servislerden bir tanesi. Şimdi ise sosyal platformlar ve geliştirilmiş yeni özellikleri ile çok daha yararlı ve kullanışlı bir servis haline geldi. Buradan Marro.ws ailesine başarılar dilerim.

“Marro.ws Yeni Özellikler Eklendi…” üzerine 5 yorum

  1. Yakup merhaba,

    Üyelik resmi Gravatar üzerinden geliyor. Siteye üye olduğun mail adresi ile Gravatar’a giriş yapıp resmini değiştirebilirsin.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)