Trend Micro 3 Aylık Ücretsiz Antivirüs Kampanyası

Merhaba arkadaşlar, bugün siz değerli okuyucularıma Trend Micro’nun yeni kampanyasından bahsetmek istiyorum. Trend Micro Türkiye, Facebook Fan sayfası üzerinde bir tab olarak Trend Micro Maximum Security kampanyasını başlattı.

Yapmanız gereken Trend Micro Facebook Fan sayfasına girmek ve beğen tuşuna basmak.  “Welcome” tabı içerisinde sizden adınızı, soyadınızı, e-postanızı ve yaşınızı soran ufak bir form karşınıza gelecek. Forumu doldurup göndere bastığınız zaman size özel 3 aylık Trend Micro Maximum Security ürününü  e-posta olarak gönderiliyor.

E-postanızın içerisindeki indirme bağlantısını tıklayıp bilgisayarınıza ücretsiz 3 aylık Trend Micro Maximum Security ürününü kurabilirsiniz.  Trend Micro Türkiye ekibine bu güzel kampanya için teşekkürlerimi sunup siz değerli okuyucularıma bilgi vermek istedim. Yeni bir kampanya henüz kimsenin haberi yok 🙂

Trend Micro’yu uzun zamandır kullanmaktayım. Özelliklede Trend Micro Maximum Security ürününü başarılı ve sistemi kastırmadığını belirtmek isterim.

Son olarak size gönderilen e-posta adresindeki indirme bağlantısının 24 saat geçerli olduğunu söylemek isterim. Eğer ki şimdi değil daha sonra indiririm diye düşünürseniz 24 saati geçirmeyin. Aksi takdirde e-postanızdaki link 24 saat sonra işe yaramayacak ve Fan sayfası üzerinden tekrar indirmek istediğinizde maalesef ki ikinci kez bu kampanyaya katılamayacaksınız.

Virüssüz,  güvenli günler dilerim 🙂

Kampanya sayfası;  http://www.facebook.com/trendmicroturkey

“Trend Micro 3 Aylık Ücretsiz Antivirüs Kampanyası” üzerine 6 yorum

 1. @Aydın
  bu konuda kaspersky ve ruslardan vazgeçemem 🙂 ben de sana kaspersky’ı tavsiye ederim ^^

  Cevapla
 2. Merhaba,

  mail ile gelen dosyayı indirdim lakin bilgisayarıma (vista) kuramıyorum.
  Bir dos penceresi açılıyor ve kapanıyor. başka hiç bir işlem yok.
  Bilginiz varsa yardımcı olabilir misiniz?

  Teşekkürler

  Cevapla

Yorum yapın