Turkcell 3g Partisine Görüşürüz…

Turkcell’in 3G teknolojisini kullanıma açtığı ilk saatlerde kutlayacağı geceye davet üzerine katılmayı düşünüyorum.  Saat 21:00’da başlayacak olan partiye katılmak için işlerimi ayarlamaya çalışıyorum. Özelliklede iş yerimden biraz daha erken kaçıp hatunla berabet Ortaköy’e doğru yola çıkacağım.

Birkaç saatlik uzun bir yol olsada gecede iş yoğunluğumu ve stresimi atmayı planlıyorum. Özelliklede katılacak olan arkadaşlarla gecenin ilerleyen saatlerinde sıkı muhabbet beni bekliyor.  Ayrıca gecede Turkcell yetkililerine 3G hakkında kafama takılan birkaç soruyu yönelteceğim.

“Turkcell 3g Partisine Görüşürüz…” üzerine 9 yorum

 1. Benim yerimede şunu sorar mısınız ?

  ttnet i kapatıp turkcell 3g ye geçmemizi istiyorlarsa neden 15-20 gb lık bir paket çıkarmadılar ? ( ve buna 69 lira verirdim. Ama 8gb 69 lira verilmez…)

  Yanıtla
 2. TURKCELL 3G pARTİSİ NERDE YAPILIYOR ACABA VE HERKESE AÇIK Bİ PARTİMİ..
  BİLGİ VERİRSENİZ SEVİNİRİM..

  Yanıtla
 3. Volkan :
  Benim yerimede şunu sorar mısınız ?
  ttnet i kapatıp turkcell 3g ye geçmemizi istiyorlarsa neden 15-20 gb lık bir paket çıkarmadılar ? ( ve buna 69 lira verirdim. Ama 8gb 69 lira verilmez…)

  bencede bu soru kesin sorulmalı.

  Yanıtla
 4. Bu görüntülü konuşmayı, fast interneti gigabit internete çeviren modemleri Alcatel Santraller 10 yıl önce bile yapıyordu hala daha yapıyor, yaptırıyorum. Ama bu işi teknolojiye döküp cep telefona ulaştırana teşekkür edemiyeceğim 🙂 ekmeğime el koyacak 😛

  Yanıtla
 5. Ben 2003 yılından beri 4 gb kotalı ADSL kullanıyordum. Ve 6 sene boyunca hiçbir zaman kotayı dolduramadım.
  Aylık ödediğim fiyat 29 TL + telefona ödediğim sabit ücret olan 9.75 TL idi.

  Turkcell 3G de aynı (2 yıl anlaşmalı 4 GB kotalı) fiyata geliyor ve daha hızlı düşüncesiyle gittim 2 yıl anlaşmalı 4 GB kotalı
  paketi aldım. Fakat gördüm ki hızı hiç de öyle reklamlarda anlatılanlar gibi değil. Ve her yerde 3G hızı ile bağlanamıyorsunuz.
  Benim ofisim E5 üzerinde şirinevlerde. Ve cam kenarı dışında bir yerde çekmiyor.

  8 gün kullanımla 4 GB kotayı doldurmuşum nasıl oldu anlamadım. 6 senede ADSL ile dolduramadığım Aylık 4 GB lık kotayı 8 GÜNDE DOLDURMUŞUM.
  Bunun üzerine bir yanlışlık vardır herhalde diye turkcell müşteri hizmetlerini aradım fakat biri öbürüne aktarıyor öteki berikine
  neyse tam 1 saat 28 dakikanın sonunda bir kişiye bağladılar beni. O da sistem çok yavaş ekranım şu anda açılmıyor cevabını verdi.

  DİYECEĞİM ŞU Kİ; REKLAMLARA KANMAYALIM, ALDATILMAYALIM.

  HAAA ben şimdi ne mi yaptım? tekrar ADSL başvurusu yaptım bunları şu anda ADSL den yazıyorum.

  NALET OLSUN BÖYLE 3G ye.

  Yanıtla
 6. Vodafone alırken dikkat.Arkadaslar 6 gün önce 24taahhütle aldım.3G yi açtırmak için müsteri hizmetlerini aradım.tamam kullana bilirsin dedilr.bağlandım ama gprs le bağlanıyor. 3g yi açtırmak için 3636 ya 15 adet mesaj gönderdim.her seferinde 1 saat içinde açılcak diyor.Müsteri hizmetlerini arıyorum 15 dakika geçiyor bağlanan yok.biz sattık gerisine karışmaız diyorlar resmen.gprs bağlantısı çok kötü sayfalara girmiyor.ikide birde bağlantı kesiyor.umutlu almışım hiç memnun değilim.turkcellden alacaktım onlardada modem bulunmuor.bütün turkcell hizmetlerini gezdim 250 tane sırada bekleyen var dediler.bende vodafone aldım keşke almsaydım.alırken çok iyi araştırın sözleşme imzalıyorsunuz.

  Yanıtla

Yorum yapın