Twitter; Kimler Sizi Takibi Bırakmış..!

Herşeyin unfollowed’ı çıkar da Twitter’ın çıkmaz mı?  Adamlar oturmuş güzel bir sistem geliştirmişler. Sisteme twitter kullanıcınızla giriş yapıp Twitter üzerinden izin verdiğinizde sağ tarafta  “who unfollowed me lite”  menüsünden sizi takibi bırakan Twitter kullancılarını görebilmektesiniz.

15 dakika gibi bir süre içerisinde bekledikten sonra sol tarafta sizin takip ettiğiniz fakat sizi takip etmeyen tüm Twitter kullanıcılarını görebilmektesiniz. Liste işlem bitince karşınıza geliyor ve sizi takip etmeyen tüm twitter takip listenizdeki kişileri karşınıza çıkarıyor.  Bu güzen sistemi bana haber veren Serdal Tutal’a teşekkür ederim.

who unfollowed me lite?

http://who.unfollowed.me/

“Twitter; Kimler Sizi Takibi Bırakmış..!” üzerine 6 yorum

 1. Çok güzel oturtmuşlar siteyi.Takibi bırakanlar ile ilgili pek bilgi çıkmadı bende ama tweetlemediğim için olabilir.Pro sürümüde varmış belki onun içindir.Giriş yaptıktan sonra 15 dakikada bir takibi bırakanları görebiliyorsunuz.İleriye dönük kullanımda daha verimli.

  Bilgilendirme için teşekkürler Hamza abi.

  Yanıtla
 2. Paylaşım için teşekkürler. Twitterda unfollow yapanları bulmak için kullanabilecegıniz diğer bir site de twitpalas .com . Hem güvenli hem de detaylı sonuçlar veriyor.

  Yanıtla
 3. Kullanıcı arama – Tweet RT ve Favorite listeleme ve silme – Unfollower bulma ve silme gibi işlemler için followerfilter.com/ sitesini kullanıyorum.Çok yeni olmasına rağmen tıkır tıkır çalışıyor tavsiye ederim.

  Üstelik sizi takip etmeyenleri görmek için giriş yapmanıza dahi gerek yok. Sitenin ana sayfasından Twiter’a giriş yapmadan istediğiniz kullanıcı adını aratıp bilgileri görebilirsiniz.Üstelik sınırsız ve ücretsiz.

  Yanıtla

Yorum yapın