Ücretsiz Zemana Antilogger

Zemana Antilogger zararlı yazılımların saldırı metotlarına karşı geliştirilmiş güçlü anti-eylem mototları içeren, güvenlik modülleri ile de bilgisayarınızdaki kredi kartı, banka şifresi gibi işlemlerde sizi koruma altına alan, “imza veritabanına ihtiyaç duymadan sezgisel olarak koruma sağlayan” bir Türk yapımı güvenlik yazılımdır.

Antilogger, bilinen tüm yöntemler ile çalışan bilgi hırsızlığı amaçlı zararlıları engellemektedir. Kullandığı sezgisel koruma metodu ile henüz ortaya çıkmamış ve bilinmeyen yeni saldırı yöntemlerine karşı da “Bilgi Güvenliğinizi” koruyabilmektedir. Antilogger bir Antivirüs değildir! Sisteminizde bir Antivirüs ile birlikte kullanılabilir.

Son zamanlarda kullanıcıların bankacılık şifrelerinin, kredi kartı bilgilerinin ve kişisel verilerinin çalındığını görmekteyiz. Bu tarz işler yapan kötü niyetli kişiler, bilgisayarınıza bulaştırdıkları zararlı yazılımlar sayesinde  İnternet Bankacılığı kullanırken, alışveriş yaparken, kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde veya bankacılık işlemleriniz sırasında sisteminizden kredi kartı, banka şifresi gibi  bilgileri çalarlar.

Antilogger Free sürümü sayesinde, sisteme bulaşan zararlılar engellenir. Özellikle de klavyenizi dinleyen veya sisteminizde bir şekilde sızıp klavyenizde bastığınız tuşları kopyalamaya çalışan yazılımlar bastığınız tuşları şifreli görürler ve karmaşık tuşları elde edebilirler! Yani Zemana Antilogger Free sayesinde klavyenizin tuşlarına gönül rahatlığı ile basarak kredi kartı ya da bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Araya birileri girse bile görecekleri sadece şifrelenmiş tuşlar olacak! Elde ettikleri bilgi hiçbir işlerine yaramayacaktır.

Zemana Antilogger’ın WebCam koruması, SSL koruması gibi birçok özelliği mevcuttur. Zemana Antilogger hakkında zaman zaman birçok yazı ve birçok kampanya ile karşınızdaydım. Zemana.com adresinde dilerseniz Zemana Antilogger hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatı ise 24.95USD

Şimdi ise FREE sürümü hediye!

Zemana firması, Antilogger’ın yanı sıra bir de Free sürüm piyasaya sürüyor.  Birkaç gündür BETA olarak dağıtılan Antilogger Free sürümünü aşağıdan TEAkolik’e özel versiyonu olarak tam sürüm indirebilirsiniz. İlk kez Zemana Antilogger Free tam sürüm olarak burada yayınlanıyor. 

Antilogger, keylogger saldırılarını yani bankacılık şifrelerinizi, parolalarınızı, kredi kartı bilgilerinizi çalmaya çalışanlara karşı, Web tarayıcınız üzerinden gelebilecek benzer saldırılara karşı, klavyenizdeki tuşları dinleyen programlara, klavyenizde bastığınız tuşların birer kopyasını almaya çalışan saldırganlara karşı koruma sağlamakta.

Üstelik tarama derdi yok! İmza veritabanı kullanmıyor! Aynı zamanda hemen hemen her sisteme kurabilecek kadar az CPU ve RAM kullanıyor. Bu sayede sisteminizin kasılma, kilitlenme gibi dertleri de olmayacak!

Zemana’nın ücretli sürümü ile bu sürüm arasında bazı farklar olduğunu söylemek isterim. Bu özel sürüm, ücretsiz olarak sunulan ve bir süredir BETA olarak yayınlanan Zemana Antilogger Free’nin Final sürümüdür.

Zemana Firmasının gelişmiş güvenlik özelliklerine sahip olan Zemana Antilogger’i satın almak veya bilgi almak için Zemana.com adresine bakabilirsiniz.

 

“Ücretsiz Zemana Antilogger” üzerine 10 yorum

 1. Tam sürüm değil de final sürüm deseniz sanki daha doğru olur. Tam sürüm deyince sanki ücretli bir programı ücretsiz veriyormuşsunuz gibi oluyor ama Zemana Antilogger Free zaten ücretsiz bir program.

  Yanıtla
 2. Windows 7 işletim sistemi kullanıyorum. Klavyede yavaşlama oluyor. Yazarken arada kelimeler atlatıyor. Sıkıntı oluyor. Bu sebepten dolayı sildim.

  Yanıtla
 3. Merhaba Hamza Hocam,

  Bu programı kurdum kullanıyorum fakat teamviewer ile başka bir bilgisayara bağlanıp karşı tarafta klavye ile bir şeyler yazdığımda her karakterin sonuna “5” sayısını ekliyor. Bunun bir çözümü varmıdır?

  Yanıtla

Yorum yapın