Ultra Şık, Hafif, Ultrabook Lenovo U310

Dünyanın ikinci büyük PC üreticisi Lenovo’nun yeni ultrabook modeli U310 pazara çıktı. Sadece 1,7 kg ağırlığında ve “Enhanced Experience 3.0” teknolojisiyle 1 saniyeden daha az bir sürede uyku modundan aktif hale gelen bu yeni ürün, gri ve pembe renk seçenekleriyle raflarda yerini alıyor.

Mobil yaşama yön veren “ultrabook” kategorisinin rakipsiz modeli Lenovo IdeaPad U310, mükemmel tasarımı ve yenilikçi yaklaşımı ile raflardaki yerini alıyor. 3. nesil Intel Core işlemcilerle hayat bulan ürün, sadece 1.7 kilogram ağırlığı, 13.3 inç genişliğindeki ekranı ve 9 saate varan pil ömrüyle dizüstü bilgisayarını yanından ayırmak istemeyenlerin favorisi olacak.

Rakiplerine göre daha hızlı! 

Lenovo IdeaPad U310, ultra taşınabilir boyutlarının yanı sıra, ultra tasarımı ve yüksek teknolojisiyle de dikkat çekiyor. Pembe ve gri renk seçenekleriyle raflarda yerini alan U310, bakımı ve temizlenmesi kolay olan AccuType klavye ve akıllı touchpad teknolojisine sahip. Cihazda ayrıca açma ve kapama süresini 10 saniyenin altına indiren Lenovo Enhanced Experience 3.0 teknolojisi, Windows 7 Home Premium, 500 GB’a kadar HDD ve 32 GB’a kadar opsiyonel SSD desteği de sunuluyor. Hızı ve sessizliğiyle de benzerlerini geride bırakan cihaz, uyku modundayken sadece bir saniyeden daha az bir sürede aktif oluyor.

Ayrılamayacaksınız!

Ultrabook U310, özellikle mobil yaşayanların favori dizüstü bilgisayarı olmaya aday. Çünkü cihaz, hafifliği ve şıklığının yanı sıra, sosyal ağlara uygunluk gösteren teknolojileriyle de tam bir mobil hayat canavarı. Cihazda bulunan Lenovo BootShield teknolojisi, kullanıcıların aynı anda birden fazla uygulamayı hızlıca açmalarına olanak sağlıyor. 90 gün “standby modu”nda kalabilen Lenovo IdeaPad U310’un 9 saate varan pil gücüyle de mobil yaşamın keyfini çıkaracaksınız

“Ultra Şık, Hafif, Ultrabook Lenovo U310” üzerine bir yorum

  1. Her şey iyi hoş da, ses kartı iğrenç, bu da yetmiyormuş gibi smart jack var, yani in/out tek bir sokette işlem görüyor. Internal mikrofonunu da beğenmedim, benim Lenovo V370 daha iyi 🙂 Bir de SSD’si olsaydı var ya…

    Yanıtla

Yorum yapın