USB Prizler Hayatımıza Giriyor!

Uzun bir süredir, USB çıkışlı prizleri inceliyorum. Ülkemiz piyasasında biraz geç de olsa USB çıkışlı prizleri görmeye başlamak sevindirici oldu. Legrand, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı USB şarjlı, parafudr korumalı topraklı prizi ile birçok işlevi bir arada sunarak yaşam alanlarınızda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Burada altınız çizmek istediğim nokta, prizlerin parafudr korumalı olduğudur. Yani cihazınızı herhangi bir kısa devre anında koruyabiliyor.

Üç farklı cihazı aynı anda şarj edebilme imkanı

USB şarjlı, korumalı ve topraklı priz ile kullanıcısına elektronik cihazlarını hızlı ve güvenli bir şeklide şarj edebilme imkanı sunan Legrand, cihazın üzerinde bulunan topraklı prizi de başka bir kullanım için boş bırakma avantajı sunarak beğeni toplayacaktır.

Bu prizler sayesinde  akıllı telefon, tablet ve  kişisel bilgisayarları eş zamanlı olarak şarj edebilme imkanı ortaya çıkıyor. Öte yandan benzersiz tasarımıyla dikkatleri çeken Legrand, bu çoklu çalışma sistemini, parafudr koruma özelliğiyle elektrik hattı üzerinden gelebilecek yıldırımlara veya kısa devrelere karşı korumalı olarak tüketicisine sunuyor. Üzerindeki yeşil göstergesiyle parafudrun çalışma durumunu belirten USB şarj çıkışlı topraklı priz, güvenli bir kullanım sağlıyor.

Prizimiz bir metre uzunluğundaki sarılabilir micro USB şarj kablosu ile birlikte geliyor. Bu noktada da yine takdirimi kazandığını söylemek isterim. USB Şarj çıkışlı parafudr korumalı topraklı priz hem estetiği hem de teknolojiyi farklı bir boyuta taşırken birçok işlevi aynı anda karşımıza çıkardı.

Yorum yapın