vExpert Ödülleri Açıklandı

Expert, VMware tarafından her sene, yıl içerisinde VMware ürünleri ile ilgili incelemeler, paylaşımlar yapan ve bunları tanıtan kişilerin ve bu kişilerin topluluklar üzerinde (forumlar, komünitiler, bloglar gibi…) yaptığı paylaşımlardan ve yazılarından dolayı Vmware tarafından, seçilen uzmanlara verilen bir unvandır.

Aslında vExpert VMware tarafından verilen bir nevi ödül sayılır. Bu ödüle layık olmak için bir sınava ya da kursa girmeniz gerekmiyor. Ödül için yapmanız gereken o yıl içerisinde blogunuzdan ya da içinde bulunduğunuz bir komünitiden, vmware komünitilerinden Vmware paylaşımları yapmaktır.

Bu paylaşımlarınızdan dolayı bu VMware’ye başvuru yaparak, unvana layık görülebilirsiniz. Bu sene Türkiye’den 4 kişi vExpert seçildi. Gördüğüm kadarı ile hepsi Çözümpark’ın topluluğundan seçildi. vExpert seçilenlerden bir tanesi de çok yakın arkadaşım Tayfun Değer. Kendisini buradan tebrik etmek istiyorum.

Yalnız unutulmaması gereken nokta, bu unvanı devam ettirmek için her yıl aynı şekilde vExpert seçilmeniz gerekiyor. Çünkü her yıl bu isimler yenileniyor.

Tayfun Değer arkadaşıma ve diğer vExpert seçilen arkadaşlara başarılar diliyorum.

http://blogs.vmware.com/vmtn/2013/05/vexpert-2013-awardees-announced.html

Ben mi? Ben VM Virtual Box kullanıyorum 🙂

Yorum yapın