Wacom’dan Kompakt ve Zarif Cintoq 13HD Touch

Yeni Cintiq 13HD touch, özgürleştirici ve kapsayıcı bir dijital yaratıcılık deneyimi için Wacom’un ünlü kalem performansını multi-touch özelliğiyle birleştiriyor.

Wacom bugün, önde gelen profesyonel dijital içerik yaratıcıları için Cintiq 13HD touch’ın duyurusunu yaptı. Yaratıcı kalem monitörleri serisine en son eklenen Cintiq 13HD touch, tasarımcılara, sanatçılara ve görüntü editörlerine doğal bir kalem ve dokunma deneyimi sunmak üzere tasarlandı. Wacom’un yenilikçi yaratıcı kalem monitörü, kağıt ve tuval üzerinde çizim veya resim yapma deneyimini taklit eden dijital bir iş akışı sağlayarak özel dokunma ve kalem kapasitesi sunuyor.

Cintiq 13HD touch’ın kompakt, ince ve zarif tasarımı hem Mac hem de PC bilgisayarlara kolayca bağlanıyor. Tam bir konfor sağlamak için, Cintiq 13HD touch’ın ayarlanabilir tablası masa üstüne ya da dizüstüne konduğunda düz, 22°, 30° ve 50°  olmak üzere toplam dört ayardan birinde kullanılabilecek şekilde optimize edildi.

Yüksek Çözünürlüklü Ekran Kalitesi

Cintiq 13HD touch’ın profesyonel sanatçılar, grafik tasarımcıları ve fotoğrafçılar için mükemmel olan parlak ekranları, canlı renk kalitesi sağlamak için 16,7 milyon  rengi görüntüleyebiliyor. Ayrıca, geniş ekran formatındaki HD LED monitörlerin 178° izleme açısı ve 1920×1080 çözünürlüğü, ince ayrıntılara sahip grafik veya resimlerle çalışanlar için özellikle birebir.

Üst Sınıf Dokunuşu

2048 basınç hassasiyeti seviyesi ile eğim tanıma özelliklerini sunan Pro Pen, Cintiq 13HD touch üzerindeki yaratıcı deneyimin genel olarak başını çekerken, kullanıcının özgürleştirici ve içgüdüsel bir biçimde masaüstünde dolaşmasına veya bir resmi veya çizimi döndürmesine, yakınlaştırıp uzaklaştırmasına imkân tanıyan yeni eklenen multi-touch entegrasyonudur. Kalem ve dokunmatik özelliklerinin birleştirilmesiyle, kullanıcılar doğal hissettiren ve üretimi hızlandıran, kusursuz bir iş akışı keşfederler.

İş akışını ve verimliliği daha da iyileştirmek için, sık kullanılan kısa yol komutaları, Cintiq 13HD touch’ın dört adet kişiselleştirilebilir ve uygulamaya özel ExpressKeys ve Rocker Ring seçeneğiyle kullanıcının parmaklarının ucunda. Bu kısa yolların kullanılması klavyeye olan bağımlılığı asgariye indirerek değerli zamanınızdan tasarruf ettirir.

Halihazırda kullanımda olan etkinliği kanıtlanmış Cintiq 13HD, Cintiq 22HD, Cintiq 22HD touch, Cintiq 27QHD, Cintiq 27QHD touch ile Cintiq Companion 2’nin yanında, Wacom’un Cintiq 13HD touch ürünü, markanın çeşitli iş akışı gerekliliklerini ve bütçelerini artarak destekleyen kalem monitör portföyüne değerli bir katkıdır.

Fiyatlandırma ve Piyasaya Çıkış

Yeni Cintiq 13HD touch Mart ayının ilk günlerinde Wacom’un e-mağazasında ve diğer seçkin perakendecilerde 999.95 $’dan (USD) satışa sunulacak.

Yorum yapın