ZTE, Yeni Akıllı Cihazlarını Görücüye Çıkardı

Küresel düzeyde lider bir mobil cihaz üreticisi olan ZTE, yakın bir zamanda Avrupa genelindeki pazarlara sunulacak olan yeni akıllı cihazlarını bugün Mobil Dünya Kongresi’nde görücüye çıkardı.

Sergideki amiral ürünler Smart Voice ZTE Star 2, Smart Sense ZTE Blace S6 ve dokunmatik ekranlı Android işletme sistemine sahip tek akıllı projeksiyon cihazı olarak tanıtılan yenilikçi Spro 2 oldu.

EMEA & LATAM, ZTE Mobile Services CEO’su ve ZTE Corporation Başkan Yardımcısı Kan Yulun bu konuda şu ifadeleri kullandı: “En yeni ürünlerimizin Avrupa pazarlarına açılacağını teyit etmek bize büyük bir heyecan veriyor. “Hem en son akıllı telefonlarımızı hem de Spro 2 gibi diğer akıllı bağlantılı cihazlarımızı Avrupa genelindeki pazarlara sunmaya devam edeceğiz.”

2015 MWC’de sergiye çıkan ve sistem düzeyinde ses kontrolü ile optimize edilen ZTE Star 2 bir üst versiyonunda İngilizce dilinde GPS ve İngiliz İngilizce’sini destekleyen konuşmadan metne dönüştürme özelliği ile donatıldı. ZTE Star 2’nin 12 Mart 2015 tarihinde CeBIT ile Almanya pazarına sürülmesi planlanıyor. Şu anda İspanyolca dilini destekleyen ses kontrol işlevleri geliştirme aşamasında. Bu işlev sayesinde, İspanyolca Çince ve İngilizceden sonra kullanıma açılan üçüncü ses kontrol dili olacak.

ZTE’nin yenilikçi Smart Sense – sezgisel ve pratik bir dizi jest ve hareketle kontrol özelliğini de içeren ZTE Blade S6 ayın sonunda Almanya, İspanya ve Fransa’daki kanal ortakları aracılığıyla çevrimdışı olarak pazara sürülecek. Daha önce, cihaz küresel alımlar için AliExpress üzerinden, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya için ise eBay ve Amazon üzerinden çevrimiçi olarak pazara sunulmuştu. Avrupa dışında, ZTE Blade S6’nın Malezya, Tayland, Rusya ve Asya Pasifik genelindeki diğer pazarlara da çevrimdışı olarak sunulması bekleniyor.

ZTE Blade L3 de hesaplı alışveriş tutkunlarını ve genç akıllı telefon kullanıcılarını hedef alan bir ürün olarak ZTE standında yerini aldı. Bu cihazın Nisan 2015’te Avrupa pazarlarına açılması bekleniyor. Blade serisindeki cihazlar, ZTE’nin üstün akıllı telefonları makul fiyatlarla tüketiciye sunma misyonunu vurguluyor.

Diğer akıllı projeksiyon cihazlarından farklı olarak, Spro 2’de Google Play mağazasına ve mobil kablosuz erişim alanına tam erişim sunan dokunmaktik ekranlı bir Android işletim sistemi yer alıyor. Akıllı projeksiyon cihazı 2015 Ticari Elektronik Fuarı’nda sergilendi ve dört prestijli ödüle layık görüldü. Spro 2, bu yılın sonraki dönemlerinde kablosuz taşıyıcılarla Amerika Birleşik Devletleri pazarına ve Avrupa genelindeki pazarlara sunulacak.

ZTE MWC 2015 akıllı telefon serisinde, Eyeprint ID teknolojisini sunan iF 2015 TASARIM ÖDÜLLÜ ZTE Grand S3 ve – Firefox OS 2.2’nin en son versiyonuyla sunulan ilk LTE akıllı telefonlarından biri olan – ZTE Open L de yer alıyor. Akıllı telefonlara ilaveten, vitrine çıkan diğer teknolojiler ise ZTE Spor Tipi Kamera ve ZTE kurum içi LTE yonga setleri oldu.

Yorum yapın