Webcast; WordPress Kullanımı ve Güvenliği

WordPress kullanımı ve güvenliği hakkında bugün bir Webcast düzenleniyor.  Ayrıntılar aşağıdaki gibidir. Bilgi vermek istedim. Epeyli yararlı bir webcast olacağına eminim.

Konu : WordPress Kullanımı ve Güvenliği
Konuşmacı : Bora Yıldız – Çözümpark
Başlama zamanı : 27 Ocak 2011, Perşembe, 21:00
Bitiş zamanı : 27 Ocak 2011, Perşembe, 22:00
Katılım bağlantısı : http://connect.e-sertifika.com.tr/cozumpark

Sunuma katılmak için herhangi bir program yüklemenize yada katılım kodu girmenize gerek yoktur. Sunuma iki şekilde katılım gösterebilirsiniz.

1) Sunum saatinden kısa bir süre önce Katılım bağlantısı linkine tıkladıktan sonra, açılan site üzerinde “Enter as a Guest” bölümünü kullanarak giriş yapabilirsiniz.

2) Birinci seçenekteki yöntem ile katılımlar için mutlaka odada bir yönetici olmalı ve sizi kabul etmeli. Eğer o anda yönetici oda içerisinde değilse veya meşgul olduğu için sizin isteğinizi göremiyorsa bu durumda odaya giremezsiniz ve hemen ikinci yöntemi deneyebilirsiniz. “Enter with you login and password” bölümünü seçerek aşağıdaki gibi “katilimci” ve şifre olarak “123456” yazarak girebilirsiniz.

“Webcast; WordPress Kullanımı ve Güvenliği” üzerine 2 yorum

  1. Teşekkürler Hamza abi , sunumda olacağım. Çözümpark düzenliyor, faydalı olacağı kesin.

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)