Windows 7 Activation Crack Gelmiş…

windows7-masaMicrosoft ile Hackerler arasındaki rekabet devam ederken şimdilerde Crackerlar Microsoft’un yeni gözdesi Windows 7 işletim sistemine sardılar.  Son zamanlarda internette Windows 7 Activation Crack olarak yayınlanan Crack dosyalarınında Windows 7 ‘yi %100 orjinal yaptığı idda ediliyor.

Microsoft yetkilileri ise bu işe sessiz kalmıyor tabiki.  Yapılan açıklamalara göre Windows 7 üzerinde uygulanan Crack dosyalarının araştırıldığı ve durumun analiz edildiği yönünde.  Microsoft elbetteki Windows 7 için bir WGA güncellemesi çıkartıp Windows Update üzerine koyacaktır.  Fakat Crackerler o kadar fazla sayıdaki malesef ki yine bir yolunu bulup sistemleri hack edebilmekteler.

Hacker ve Crackerlerle nasıl savaşılacağı konusunda elbetteki Microsoft’a öğretecek birşeyim yok. Onlar neyin nasıl olduğunu ve nasıl yapılacağını benden iyi biliyorlar Fakat  şimdiden Windows 7 full ve Windows 7 Activation Crack diye yüzlerce dosya internete yayılmış durumda…  Umarız en kısa sürede Windows 7 için yeni bir WGA yayınlanır.

Sizlere tavsiyem alacağınız bilgisayarlardaki işletim sistemlerinin orjinal olup olmadığını mutlaka araştırınız.  Hatta satılan CD’ler üzerindeki orjinal bandrollere dikkat ediniz.

“Windows 7 Activation Crack Gelmiş…” üzerine 12 yorum

 1. evet bugün bende bir arkadaş ile öylesine konuşurken bu konu açıldı. internetten indirdiği win7’yi orjinal yapıyormuş . ilk etapta insana cavipte geliyorda yani .orjinal alim desen epey para tutuyor.yanlız yinede microsofun win7’yi kolay kolay yedireceğini de pek sanmıyorum.win8 çıkmadan önce..

  Yanıtla
 2. İki hafta önce şirkette server değişikliği yaptık. Sadece Windows Small Business Server 2008 işletim sistemine verdiğimiz para 1400 usd. Aslında aynı işi yapacak Linuz server bulamaz mıydık? Hatta bütün clientlere de Linuz kurulsa işletim sistemi maliyeti sıfır çıkacaktı ancak şirkette benden başka linux kullanabilecek kimse yok. Sadede gelirsek evlerde Windows kullanımı sayesinde şirketler de Windows kullanmak zorunda kalıyor. Yakalanma ve yakalanma durumunda ciddi cezalar olduğu için de kimse üçe beşe bakmadan lisans satın alıyor. Bence Microsoft istese sistemlerini korsan kullanıdırmaz ancak dediğim gibi her evde bir windows olması direk onların yararına. Microsoft da istemem yan cebime koy misali, biraz gayretle etrafından dolaşılabilecek bir kilit sistemi koyup işi bitiriyor…

  Yanıtla
 3. kardeşim madem link yok o zaman Win7 crack gelmiş diye yazıp milletin zamanını öldürüyosunuz sizin gibiler yüzünden Hackerlar var ve iyi ediyolar bi numaraya o kadar para verilir mi zaten güncellemeler yüzünden biton paramız gidiyor buda bedava olsun bari……. :mrgreen:

  Yanıtla
 4. @emre
  Kusura bakma kardeşim. İllegal dağıtım, hack, crack yok bende. Sadece durumu özetledim. Yazıyı okusaydın Crack dağıtmadığımı anlardın.

  Yanıtla
 5. Bizzat ben microsoft-hater birisi olarak, hackerları (crackerları daha doğrusu) sonuna kadar destekliyorum… Ben de bir yazılımcıyım ama tutup da parayla oynayan bi’ firma olup da bir lisansa 250 usd istemek biraz insanlık dışı bence.

  Tabîi şimdi sadece mikropsoft’u da kötülemek olmaz insanların cahiliyetini ve linux’a yeterince destek verilmediğini de düşünürsek mikropsoft’un sahibi ben olsam ben de yapardım – paraları mezara götürmek isteseydim (!) -…

  Yanıtla
 6. güzel bi konuya değinmissiniz fakat ülkemizde genclerın bir elinde kuran diğer elinde laptop olmasını istiyoruz peki kim 219,00 usd yi verebilir sizce?vista agır bi program win 7 oldukca cazip geliyor hızlı bir üni. ogrencisi cok rahat işlemlerini çizimlerini yapabiliyor.Simdi size soruyorum 219,00 usd mı verırdınız yoksa update leri kapatıp sorunsuz korsan win 7 yimi kullanırdınız ? Tartışmaya açık bir konu ki ükemizde de 219,00 dolara yenı bilgisayar alabiliyorsunuz….Saygılarımla

  Yanıtla

Yorum yapın