Windows 7 test Send Feedback.

Merhaba arkadaşlar Windows 7 testlerimize devam ediyoruz.  Şimdi sizlere Windows 7 ‘nin Send Feedback özelliğinden bahsetmek istiyorum.

Send Feedback Windows 7 ile gelen özelliklerden bir tanesi. Windows 7 ‘yi kurduğunuz da masaüstünüzde gelen bir kısayol bu kısayol windows 7 ile ilgili bir probleminiz varsa Microsoft firması ile iletişime geçmeniz için bir servis.  İkonu çift tıkladığınız zaman sizlere probleminizin ne ile ilgili olduğunu soruyor.  Katagorinizi seçiyorsunuz problemi yazıyorsunuz ve SEND tuşuna basıyorsunuz.

Sonrası Microsoft’a kalmış sanırım gelen istekler ve problemler üzerine sistemi düzenliyorlar.  Tabi bu servisi kullanmak istemeye bilirsiniz yada iptal etmek isteyenlerde olabilir. Bunun için Docums.NET’in Send Feedback özelliğini kapatmak makalesini okuyabilirsiniz.

windows7-test-ekran-goruntusu-send-feedback

“Windows 7 test Send Feedback.” üzerine 2 yorum

  1. Fatih ERİKLİ :

    bu özellik sadece beta sürümlerinde mi yoksa tam sürümdede olcak mı?

    Sanırım tam sürümde de olacaktır. Sonuçta sistemi geliştirmek için gerekli olan birşey…

    Cevapla

Yorum yapın

teakolik hamza şamlıoğlu blog logo

Wordpress altyapısını kullandığımız bu sistem, Sunucu Çözümleri firmasında yüksek performans sağlayan özel sunucularda barındırılmaktadır. Görüntülemek için en iyi Chrome tarayıcı, 1920x1080 çözünürlük ve Full HD Android telefonlarda çalışır. Ayrıca Sitedeki içeriği istediğiniz gibi çarpabilirsiniz. :)